Hiç kaza yaptınız mı :D ?

Selam arkadaşlar hiç kaza yaptınız mı arabayla motosiklet bisiklet vb araçlarla? Ben ilk kazamı yaptım 10 gün önce arabanın birine arkadan küteledim hihihi :D Allahtan adam insaflı çıktı da olay yerinde hallettik hasarı sonra devam :D Evet sizin maceralarınızı alalım :D

Güncellemeler:
Güncel
Güncel 2

1|0
18|11

En İyi Kız Görüşü

• Biri arkadan carpmisti, sen miydin 😕
    😄😄 adam hatasin kabul etti tamir falan ettirdi ufak bir kazaydi. Ama o bir baslangicti 😈

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

Erkekler Ne Diyor 11

• 12 ile gelen bir arabaya bisikletle önden çarptım.

0|1
    0|0
  • Yapmadım ama bana yapan oldu. Sürterek kaçtı şerefsiz.

0|1
    0|0
  • Hem arabayla hemde motorsikletle kazamı yaptım
    Motorsikletle 90-95 ile giderken hafif eğimli virajda motorun arkası kasise girdi ve fırlattı allah kurtardı havada takla attığımı hissettim 2 saniye sonra acısı ortaya çıktı yere yattığımı hatırlyıroum sonrası hastane kask hayat kurtarıyor

0|1
    0|0
  • Niye çarpıyorsun milletin arabasına derdin ne :D

Dikkat önemli aşırı hızın ve gençliğin verdiği adrenalin iyidir ama dikkat et

Geçmiş olsun bende bisiklet kullanıyorum ama çok şükür çok ağır bir kazam olmadı gruptan bir arkdaşım konu kırdı

çok uyanık olmalısın en az 10 adım öncesini tahmin edebilmelisin

0|1
    0|0
  • Çok küçük hasarlı kaza yapmıştim. O bile urkmeme yetti :) . Allah düşmanımin başına vermesin. Kötü bisey. Emniyet kemeri kullanalim , kullandiralim..

0|1
    0|0
  • Ön camdan sağ koltuğa adam almışlığım vardı benim ;)

0|1
    0|0
  • motorla 2 defa arabayla 1 defa yaptım

0|1
    0|0
  • Acıbadem hastanesinin otoparkın duvarına vurdum arabaya birşey olmadı. Ama duvar göçtü 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Yaptım 3 kere ikisinde direksiyon da değildim 1 ini ben yaptım

0|1
    0|0
  • namazda kaza mı yoksa trafik kazası mı😄😄

0|1
    0|0
  • hangısını saysam :) kaza yapmayana sofor demezler bır kere senın gıb arkdan brıne carptm ındı bagıyor ne bagırıyon dedım olan olmus sende bır sey yoksa gerısı halledılır sakın ol dedım kedı gbı oldu :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...