Eşcinseller Vardır, Onlara Saygı Duyuyor musun?

Öncelikle bunu bir soru olarak değil;insanların eşcinsellere karşı bakış açısının sapkınlık değil, normal bir davranış olarak algılanmasını istiyorum. Nasıl ki heteroseksüeller karşı cinsten etkilenip ona aşık oluyor ve sevdiği kişiye dokunmak istiyor onunla birlikte vakit geçirmek istiyor daima onunla beraber olmak istiyor ise , homoseksüellerde aynı hisleri kendi cinsi için hissediyor. Heteroseksüeller de nasıl fahişeler varsa homoseksüellerde de var. Yani bizim tek farklılığımız aynı cinsten hoşlanmak ve bu sadece bir sevgi. Sevmek kötü bir şey değil. Okulda ki arkadasımı çok seviyorum o da benimle ilgileniyor ama lanet olası önyargılar yüzünden hiç bir şey diyemiyoruz ve bu insanın canını çok acıtıyor, siz homofobiklerin basit lafları, nefretleri bir insanı intihara teşfik ediyor.

Güncellemeler:
Nasıl heteroseksüel insanların kötüsü var ise homoseksüellerde de kötü insanlar vardır ama her insan aynı değildir.

0|0
16|12

En İyi Kız Görüşü

• Nasıl ki engelli doğan biri engelli olmayı kendi istemediyse eşcinsel insanlarda kendileri istemedi o yüzden onları toplumdan ayıran bir şey yok bence ayrıca onlara bazı insanlardan daha dazla saygı duyuyorum

0|1
    0|0
    • Keşke bu düşünce yapısını herkes benimseyebilse dünya daha yaşanabilir bir hale gelir.

• Keşke

Kızlar Ne Diyor 15

• Tabikide saygıda duyarım desteklerim de, hatta hissedebilirimde,,,, insanlar dini kullanarak sürekli konuşup dururlar, halbuki açıp düzgünce okusalar neyin ne oldugunu görecekler, bu doğuştan gelen bişey haliyle engellenemez bir duygu

0|2
    0|0
  • Heteroseksüellere duyduğum saygıdan çok daha fazla saygı duyuyorum. 8 tane eşcinsel arkadaşım var ve hepsiyle de çok samimiyim. Ve sana söylüyorum; İnsanların dediklerini sakın umursama. Böyle olmayı siz istemediniz ve insanlar doğmadan önce nasıl olacağını seçemiyor. Bu karşı çıkmalar sadece düşünemeyen ve aklı olmayan insanların zırvalıkları.

0|1
    0|0
    • İnsanların dediklerini kafama takmamayı çok isterdim ama insan düşüncesine engel olamıyor işte.

• arkadaş çevremde 6 tane eşcinsel arkadaşım var ve 6 sıda en samimi olduğum insanlardır gerçekten onlar çok saf temiz insanlar arkadaşlarım dışında çok tanıdığımda oldu. bence mükemmeller asla önyargıyı ve dışlanmayı haketmiyolar ç

0|1
    0|0
  • Bence insanların bakış açısı çok yanlış. Nasıl ki biz karşı cinse ilgi duyuyorsak ve bu doğal bir olaysa bazı insanlarında hemcinslerine karşı besledikleri duyguları olabilir. Bence bunun hiç sakıncası yok.

0|1
    0|0
  • Benim bir sorunum yok, lakin ben bunu bir tercihden ziyade, bir hastalik olarak görüyorum... bir nevi bir kisisel bozukluk...

0|0
    0|0
  • saygı duyuyorum ama kesinlikle desteklemiyorum

0|0
    0|0
    • Dünya tersine dönse heteroseksüellik anormal bir durum gibi görülse ne olurdu ya? bizim yaşadıklarımızı sizler yaşasanız büyük bir acı duyardınız emin olun.

• ama dünya tersine dönmicek ve bu hep böyle kalacak üzgünüm

• kimse umrumda değil

0|0
    0|0
  • Saygı duymuyorum

0|0
    0|0
  • Nefretim yok fakat saygı duymuyorum. Bana bulaşmadıkça sorun yok.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Tabi saygi duyuyorum ya sizde umursamasaniza elalemi bir konusur iki konusur susarlar

0|0
    0|0
    • Bir insanı döversin edersin zaman ile acısı diner ama konuşurlarsa izi asla geçmiyor işte.

• Umursamicaksin yoksa dil yaralarina yara eklenir durur hem onlar kim ki umursuyosun

• beni ilgilendirmez yorum yapmam pek

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Benim kimseye saygım yok. Tahammül ediyorum sadece

0|0
    0|0
    • Böyle Olmayı Biz İstemedik, Bizim Tercihimiz Değil. Heteroseksüel Olmakta Senin Tercihin Değil Onlara Yön Veren Duyguların.

• Hm demek doğarken heteroseksüel seçeneğini işaretledin, peki.

• Yok daha yeni işaretledim

• Hayır hastalikli insan olarak goruyorum hepsini gidin hormonlariniza takviye verin be saygi falan duymuyorum kimseye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• tabiki duyuyorum. açıkçası onlar en dürüst insanlar gibi geliyor. en azından tanıştığım eşcinsel erkek ve bayanlar öyleydi açık sözlüler. ve öyle her erkek ya da kıza karşı istekleri olmuyor. belli kişilere sadece ve doğuştan gelen bir hormonal bozukluk sonucu.

1|1
    0|0
  • bu ulkede farklı olan hıc bır dusunce tercıh kabul edılemez cunku biz cahıl bır mılletız kesıp yakmak dovmek den baska bır seyden anlmayız

1|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • şunu söylemek isterim eşcinselliğe ya da buna benzer herhangi bir kimliğe saygı duymayanlar osmanlı tarihini bir araştırsınlar bademleme olayı nerden çıktı diye

0|1
    0|0
  • Normal olmayan hiçbirşeyi normal karşılamayacağız bunun kuralı budur. 100 sene sonra da aynısı olur. Herşeye saygı duyarım ama varoluşa aykırı durumlara asla.

0|0
    0|0
    • Bizi de Allah yarattı, istese heteroseksüel olarak yaratırdı.

• Beni de Johnny Depp olarak yaratırdı ama yaratmadı. Sisteme müdahale etmiyor bu Tanrının suçu değil.

• benden uzak oldukları müddetçe saygı duyarım

0|0
    0|0
  • 14-15 yaşındaki çocukların oyun oynadıgı platformda aktif pasif arıyorum gibi saçma sapan şeyler yazmadıkları sürece ne halt yiyolarsa yesinler

0|0
    0|0
    • Şunu bir algılayalım lütfen aynı şeyi heteroseksüellerde yapar homoseksüellerde.

• Bu tiplere denk geldimki yazıyorum

• Valla en yakın arkadaşım eşcinsel değil biseksüel ama zamanla soğudum ondan. Çok yansıtıyordu dile getiriyordu bunu sözleriyle hareketleriyle.

Şu an konuşmuyoruz.

0|0
    0|0
  • Duyuyorum.

0|0
    0|0
  • duymuyorum

0|0
    0|0
    • Niye sana veya sizlere zarar mı veriyor, bu şekilde olmayı biz istemedik.

• onu yapanlardanda nefret ediyorum zaten

• ama escinselerde icim bulaniyor

• Homofobik olmamak lazım

0|0
    0|0
  • Duyuyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...