İnstagramda eşyalarımı hediye etmek istiyorum?

Kullanılabiliir durumda ki kıyafet, eşya ve türevlerini bir instagram hesabı açıp talip olanlara hediye etmek istiyorum fakat kargo ücretini ödeyecek kadar bütçe ayıramam sizce karşı ödemeli kargo şartıyla böyle bir şey yapsam talep olur mu boşuna açmak istemiyorum. Neden derseniz zaten gözden çıkardığım kullanmadığım şeyler. Beğenenlere hediye etmek istiyorum. Vede açarsam nasıl takipçi kazanıcam?

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

• Yapacağın şey iyilikse ihtiyacı olan insanı kafanı kaldırıp görebilirsin.
    İhtiyaç sahibi çok insan var.

Reklam, takipçi kazanmak, yaptığının bilinmesi gibi şeyler istiyorsan bunu yapmana gerek yok 20 30 liraya 30.000 takipçi yapabilirsin en azından bu insanları kullanmamış olursun.

0|0
    0|0
    • ben art niyetli düşünmemiştim ki zaten hesabıda adımla açmıyacaktım ayrıyetten çevremde yok ve isteyen kişide zaten ihtiyacı olan bir kişi olacaktır. Maddi durumu iyi biri olan neden minnet eylesin ki

• Bir çok insan ve hayır kurumu mevcut.
      İnternet üzerinden bunları yapılması hiç hoş değil.
      Art niyetli olduğunu düşünmedim o yüzden uyarıda bulundum yoksa cevap yazmazdım.

sakıncası şudur; Buna kimin ihtiyacı var dediğinde ihtiyacı olanların yerine koyduğunda kendini göreceksin ki hiç hoş olmayan bir manzara çıkacak. İhtiyacın olan bir ayakkabı görüyorsun ama bir sürü kişinin ihtiyacı olduğunu ve istediğini görüyorsun. İhtiyaç sahiplerinin böyle teşhir edilmesi ve birbirleri ile yarışır hale getirilmesi hoş değildir.

Senin amacın budur ya da değildir onu sen bilirsin ve dediğine inanırım ancak sonuç budur.
      En büyük zararlar genelde iyi niyetten çıkar.

En İyi Kız Görüşü

• aslında gayet mantıklı bence takipçi bulursun kapışırlar hatta

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence gözle gördüğünüz gerçek ihtiyaç sahiplerine gönderin eşyalarınızı. mesela bazı belediyeler eski eşya toplamak için bazı noktalara toplama kutuları bırakıyor, onları deneyebilirsiniz

0|0
    0|0
  • Onun yerine yardıma muhtaç insanlara versen?

0|0
    0|0
    • çevremde yok nasıl bulabilirim

Kızlar Ne Diyor 2

• güzel bir fikir ilk defa böyle ılımlı yaklaşan biri gördüm açarsan da talep görür karşıdan ödemeyi kabul ederler nickide burdan yayınlardın işte

0|0
    0|0
  • Sadece kargo ücretini mi odeyecek karşı taraf?

0|0
    0|0
Yükleniyor...