Kızlar, Neden erkeğin yemek yapmasını garip karşılarsınız?

Bugün söylemesi ayıp tavuk sote, garnitürlü pirinç plavı yaptım, yanında da yeşillik ve sonrası içinde şekerpare sundum, kardeşimde sofrayı beğenince foto çekip face ye attı. tanıdığım tanımadığım bayanlardan eleştiringeldi hemen, o yemek yenilir mi, mide ye otururmu vs vs, moralim bozuk ve teselliye ihtiyacım var :( :( mesleğim gereği kendi yemeğimi, bulaşığımı vs kendim yaparım.

2|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Kardeş sen de hemen kendinden vazgeçme lütfen.
    Cevabı yapıştıramadın mı niye en iyi aşçılar erkek de kadınlar nerede diye?
    Kadınlar da erkekler kadar araba kullanabiliyorsa evet erkekler yemek yapar kıskananlar çatlamasın e mi.

0|1
    0|0
    • Wayy be kardeşim, ben sessiz kaldım ama içim içimi yedi, harbi dobrasın severim böyle kişilikleri, helal olsun :)

• Yemek yapmak kolay bir şey mi bir kadının en mutlu anlardandır yaptığı yemeğin yenmesi annem 50 seneden fazla yemek yapar hala ilk yemek heyecanında '' nasıl olmuş '' diye sorar ve '' siz beğendiyseniz benim için de güzel '' der.
      Çirkin olsa bile bir insan emek vermiş kendi elleriyle yapmış çok mu zor bir telefonla sipariş vermesi çok mu para sanki hazır gıdalar.
      Kendini ezdirme kimseye kimsenin dil uzatmaya hakkı yok.

• Haklısın, çok teşekkür ederim, ben mesleğim icabı kendim yaparım, ve kardeşimde beğenir hep yemeklerimi, istedi yaptım, sonra yanağıma bir buse geldi :) :)

Kızlar Ne Diyor 21

Yükleniyor...