Kapat

20 tl için çocuğu savcılığa verdim iyi yapmışmıyım?

Bir oyun parası için çocuğa 20 tl attım öncesinde konuşmuştuk alışveriş profilide vardı 20 tl gönderdim. Oyun parasını vermedi. Sonra şikayet edecem seni dedim. Bu dalga geçiyordu benle adamsan et babam polis şöyle yaptırırım böyle yaptırırım falan. Şikayet ettim babası aradı yalvardı 20 tl için siciline işlenmesin falan daha reşit değil. Sonra çocuk aradı ağlıyordu sanırım 16-17 yaşlarında. Baya bir yalvartırdım ikisinide sonradan şikayeti geri çekmedim. Beter olsunlar ailesinin vermediği eğitimi biz veriyoruz veledlere. Bunun gibiler ilerde dolandırıcı tacizci suç işleyecekler sonra.

0|2

En İyi Kız Görüşü

• İyi yapmışsın

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Cumhuriyet savcınız melek gibiymiş ya da körpe, yoksa böyle şeyleri avukatlara yöneltirler miktar 20 lira bile olsa.

Gerçek fikrime gelecek olursak, bence bu mesajın trol. Cumhuriyet savcılarının görevi devleti siber suçlardan dolayı sav üretmek olsa da zannetmiyorum böyle bir şeyle uğraşılar.

1|1
    0|0
    • Sadece siber suç değil parayı gönderdikten sonra parayı aldığını onayladı zaten. Sonra dalgageçmeye başladı. Herşey kanıtlı tüm yazışmalar duruyor.

Kızlar Ne Diyor 1

• iyi yapmışsın şrfsz velet sözünün eri olsun o da.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Çok doğru bir karar kesinlikle. Lakin siciline işlemesine izin verme onun utancını yaşamasın yazık. Yapmış bir hata çocuğun geleceğini yakma.

0|0
    0|0
  • afferin iyi ki geçi çekmemişsin . Vallahi bravo. O Çocukta bir daha birisinin kırık iğnesini kalırsa , helikopter tutup geri göndermezse bende bir şey bilmiyorum :)
    hahahahha :) Seviyorum yeni gençleri

0|0
    0|0
  • Iyi yapmissin ceksinler

0|0
    0|0
  • Aferim kardesimde sikayet etsende bir cack olmazdı.. aynsn ben yapms olsam zerre s. kmde bile olmazdn yani

0|0
    0|0
  • O kadar kesin bir dil ile eşleştirmemek gerek dolandırıcı vs diye 17 yaşına gelmiş bir kişide bunun ciddiyetinin farkına varmalı. İşlensin daha böyle şeylere kalkışmaz.

0|0
    0|0
  • Suç varsa cezası olmalı , affetmek senin insiyatifin olur sadece

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsın görsün ebesininkini :D

0|0
    0|0
  • İyi yapmışsın akıllandım güzel kardeşim ölenlerin iyi oluyor bırak işlerinde aklı başına gelsin

0|0
    0|0
  • hangi oyun metin2 mi :D

0|0
    0|0
  • İyi yapmışsın. Ama parani geri al ve şikayetini geri çek bence

0|0
    0|0
  • Aferin lan. Devam et

0|0
    0|0
  • bırakın abi bu işleri

0|0
    0|0
  • çocuk daha merhamet et sen. siciline işlenirse hayatı mahvolur çocuğun

0|0
    0|0
  • İlgilenmezler ki

0|0
    0|0
  • Bende letsgo dan oyun alacağım adam mali yollamazsa şikayet edeyim :)

0|0
    0|0
  • İyi yapmissin bro

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsın ama 20tlyi alınca bitir bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...