Daha zengin bir ailede doğmak ister miydiniz?

Doğa doğa hademe bir adamın kızı olmuşum şanssızlığa bak :)

İsterdim zengin ve sosyete bir ailenin kızı olarak doğsaydım

Ama tabi bol bol ders çalışıyorum inşallah iyi bir geleceğim olacak

0|0
30|42

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle düşünme...
    Ailem çok zenginDİ. Annem modacıydı, Babam ise istanbulun beyfendilerinden biri yalı çocuğuydu. İstanbulun zengin semtlerinde apartmanlarımız vardı, Arkadaşlarım atari ile oynarlarken benim evimde bilgisayar vardı. Fakat aslolan sağlıktır. Abimin geçirdiği beyin kanaması sonucunda, tedavi için ülke ülke gezdik. En son, elimizde kalan bir evde oturuyorduk, ve onu da satmak zorunda kaldık tedavinin devamı için.
    Önce sağlık istemelisin, parayı zaten kazanırsın aklın varsa. Hayatın sana ne getireceğini ve neler götüreceğini bilemezsin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bulmak isteyene para kolay bulunur. Oturupta birinin parasına muhtaç bir hayatta doğmak istemezdim. Kendi ailem bile olsa. Fazla parayıda mezara götürmiceğimize göre yettiğinden fazlası gereksiz. Şuanki ailem benim gözümde yeterince zengin zaten. Başka şekilde olduğunu düşünemiyorum bile.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• Çok zengin bir babamin 6. Metresinden dünyaya geldim

Fransız mürebbiyesi tarafından yetistirilmis istanbulun en nezih Playboyuyum

0|0
    0|0
  • :D ders çalışıyomuş bol bol :D asjdask gülmekten ölücem ya
    ders çalışarak nereye kadar gelebilcen allasenn :D
    zenginlerin yanında çalışırsın işte :D
    çok çok okuyup iyi bir mühendis olsan bile ayda alcagın 10 bin tl para en fazla. zenginlik bu degil biliyonmu :D adamların günlük cirosu ne kadar fazla. aklının alamıyacagı rakamlar dönüyor :D oku sen zengin olursun

1|0
    0|0
  • Bazı Şeyleri Görünce Nasıl Bir Büllükten Düştüm Diye Sitem Eden Er ve Hatun Kişiler Var.

0|1
    0|0
  • Yine bu ailem olacaksa isterdim. Başka ailem olacaksa istemem.

0|0
    0|0
  • Hayır istemezdim

0|0
    0|0
  • nedemeli bilemedim umarım sen çocuklarına iyi anne olursun

0|0
    0|0
  • Zengin ama mütevazi bir ailede doğmak isterdim sanırım. Hem kim istemez ki? Yanlış anlaşılmasın para düşkünü değilim ama para demek imkan demek. Kitleleri mutlu edebilcek imkanın olur. Düşünsene gariban ailelere yardım kolileri dağıtsan ne kadar sevinirler. Ya da çok zeki olup maddi durumsuzluktan okumayanlara burs vermek. Ve daha fazlası. İşte bunlar için para lazım.

0|0
    0|0
  • Insallah para hırsıyla kötü yola düşüp ırıspı olursun /:

0|1
    0|0
  • E ya Sakıp sabancı nin oğlu? O sence senle aynı fikirde mi. aç bir Sakıp sabanciyi dinle YouTube dan

0|1
    0|0
  • hayır istemezdim. o zamanda daha başka dertlerim olurdu. huzurum olmazdı en basitinden. gelecek olayına gelince; sadece nasibin olanı yersin. yani okumakla, çalışmakla zengin ya da daha iyi bir gelecek sahibi olamazsın. sadece hayatını devam ettirirsin. asgari ücret 1300 tl, sen alırsın 3000 tl. aradaki bu fark için 4 yıl okumaya değermi sen karar ver?

0|0
    0|0
  • ''hademe bir adamın kızı olmuşum' gibi düşünüyorsan vah senin insalığına.

1|1
    0|0
  • Oys minik kuşun hayallerinin zenginligine bak.
    Venedikli bir tüccarın kızı olmalıydin sen bence 😂😃😃

Babanı da sev minik. Takılma işine

1|0
    0|0
  • O senin değil, asıl babanın şanssızlığı. Milyonlarca sperm arasından babasının mesleğinden utanan evlat doğmuş.

0|0
    0|0
  • Istmem.

0|0
    0|0
  • sövsen sövdüğüme değmezsin

0|1
    0|0
  • Para icin babano hor gördüğüne göre senin geleceğinden bir mok olmaz boşuna okuma

0|0
    0|0
  • Dediklerin ciddimi

0|0
    0|0
  • Kim istemez mk 18 yasında altında Range rover olcaktı vay mk

0|0
    0|0
  • Hayır. Çok şükür durumumuz iyi.

0|0
    0|0
  • Evet bir aptal ERGEN daha!
    O ailede doğduğun için senden utanıyorum.
    O emekçi aileye layık değilsin pislik

1|0
    0|0
  • yokşükür

0|0
    0|0
  • İstemezdim, benim ailemin bana şefkati en büyük zenginliğe fazlasıyla değer.

0|0
    0|0
  • sen doğuracağına zengin bir aile hazırla madem öyle

0|0
    0|0
  • istemezdim ailemle mutluyum

0|0
    0|0
  • Sahip olduklarınlarında gurur duy küçümseme bence. Benim ailem yine iyi halli yani bir çok ihtiyacımı karşılayabiliyorlar ama ben onları eksik ve fazlalarıyla seviyorum

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Doğa doğa bir hademe kızı doğmuşum mu?

Yazık... Insan babasını küçümser mi?
    Denizci bir babanın oğluyum, 3200 USD maaşı var babamın, ancak keşke babam hademe olsaydı da yanımda olsaydı.
    Huzurlu bir ailemiz olsaydı.

0|0
    0|0
  • Kim istemez ki keşke öyle bişey olsaydı

0|0
    0|0
  • Zengin değil ama bilinçli bir ailede doğmak isterdim

0|0
    0|0
  • Her şey para değil dostum bunu öğrenmelisiniz :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 29

• Senin o hademe diye aşağladığın meslek o kadar değerliki. Babanın değerini bil adam ailesine bKmak için yapıyor o işi. Bu dünyada ailesi olmayan insanlar var. Şükretmeyi bil. Zengin ve sosyete kızı olsaydın çevrende hep kasıntı insanlar sahte gülüşler seni paran için sevecek insanlar olacaktı. Allah ıslah etsin seni ne diyimki

0|1
    0|0
  • Adam diye bahsedip horladigin
    Adam senin baban farkında misin
    Insanin ruhu ezik olmasın be. gurur duymaliydin babanla

0|1
    0|0
  • Yok yine şimdiki ailemin yanında olmak isterdim çok şükür ailem hiçbir seyimi eksik etmiyorlar Allah razı olsun Anne ve babamdan onları çok seviyorum ne istiyosam dk sinda yapmaya çalışırlar

0|0
    0|0
  • Bazen istiyorum

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Belki senin ilerde iyi bir geleceğe bu kadar hirslanman için şu an böyle bir hayatın var. Unutma beterin beteri her zaman bulunur.

0|0
    0|0
  • İstemem

0|0
    0|0
  • Zengin olmak isterdim ama ailemden memnunum

0|0
    0|0
  • O hademe dediğin babanı bir gün toprağa koyarsın zoruna gider canın yanar deme öyle. İnsanın ailesi en büyük servetidir geri kalanı hikaye

0|0
    0|0
  • Kim istemez ki

0|0
    0|0
  • şansın sadece parayla ilişkilendirilmesi çok rahatsız edici bence. tek şansımız hayatı yaşamak bence.

0|0
    0|0
  • Hiç oyle çok zengin olsam demedim çok şukur her seyim var daha ne olsun.

0|0
    0|0
  • Hademe adam sana ve ailene bakmak icin calisiyor okuldaki veledlerle ugrasiyor degerini bil cok ayip hademe diye asagilamak sen okusan nolur babaya saygisi olmayan insandan adam olur mu

0|0
    0|0
  • Hiç bir zmn zenginligi istemedim. Ben çok şanslıyım böyle bir aileye sahibim böyle melek gibi bir annem babam var çoooooook şükür. Zenginlik batsın

0|0
    0|0
  • Huzur yoksa paranin onemi yok boyle iyiyim ben

0|0
    0|0
  • Ailemle mutluyum

0|0
    0|0
  • İstemem

0|0
    0|0
  • Hayır durumum iyi ailem yok haline şükret anne baba diyeceğin birileri var.

0|0
    0|0
  • Fazla paraya gerek yok , yetiyor mu yetiyor sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • Sevgi dolu bir aileye sahip olmak isterdim sadece

0|0
    0|0
  • Evet, ayrıca annemin geri kafalı olmayan halini isterdim.

0|0
    0|0
  • Daha zenginlerini bünyem kaldırmazdı

0|0
    0|0
  • deme öyle

0|0
    0|0
  • isterdimmmm

0|0
    0|0
  • Babana hademe bir adam demem acınası