Kadınlara özel "Vagon" hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce olmalı mı?

Ankara BŞB başkanı Melih Gökçek anket yaptı. Bayanlara ayrı metro vagon olmalı mı sizce?

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

• Iyice haremlik selamlik olduk.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru bir karar ama ülkeyi böyle bir vaziyete sokanların hesaba çekilmesi lazım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Hayır. Bu kadin ve erkek arasındaki uçurumu daha da derinleştirir. Bir olay oldudugunda 'kadın vagonuna binseymis', 'onun orda ne işi varmış' gibi sözler duyacagiz. Pembe taksi, pembe otobus, kadın vagonu vs. bunlari asla kabul etmiyorum. Neden kendimizi toplumdan soyutlayalim ki? Kadın erkek eşitliği diye direttikce, alternatif sunmaya çalışıyorlar. Boyle bir sey olmamalı.

3|1
    0|0
  • Olmali tacizler olmaz

0|1
    0|0
  • Olsa bile kısa süreli uygulanır gibi

0|1
    0|0
  • Ankara da yaşıyor olsaydım heralde olsun isterdim.

0|1
    0|0
  • Ollllmaazz. Keşke kafaları daha önemli şeylere çalışsa melih başkanın. Heeeee köprü yapıyo ya unutmuşum

0|1
    0|0
  • kadın silüeti görünce dahi azgın nefislerini durdurabilmek için neler yapılması gerektiğini düşünmekten çok metro sistemini nasıl güçlendirebiliriz diye düşünsünler bence

0|1
    0|0
  • Olmalı

0|1
    0|0
  • olsun

0|1
    0|0
  • çok saçma :/

0|1
    0|0
  • siz herşeyii yapıp cezasını neden biz çekiyoruz hiç zahmet etmeyin biz evden dışarı çıkmayalım nasıl fikir

0|0
    0|0
    • Genelleme yapmayalım ve anketi yapan ben değilim Ankara BŞB başkanı Melih Gökçek

• Siz deyince bende açıklama yapayım dedim

• işte bir sinir hali siz dedim :D

• Kesinlikle olmalı. okadar rahtsız oluyorum ki babam yaşımda briinin arkamda tüm vücuduyla durmasından. Sevgilim bile sürekli öyle değil insan korkuyor sebepsiz. Heryer şizofren manyak dolu görmüyormusunuz ülkenin halini? Biraz bizleri düşünürlerse ne güzel...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Madem kadınlara bu kadar önem değer veriliyor öncelikle zorda olan kadınlarımız devlete sığınıp koruma kollama istediklerinde bunlara cevap verecek seviyeye gelsinler tecavüzcü tacizcilere doğru düzgün caydırıcı cezalar gelsin sonra toplumda ayrı saflar ayrı odalar ayrı guruplar kurulsun. Mantıken karı koca sevgili olan çiftler ne yapacak bir çok erkeğin içinde saylı bir kaç kadında olması buda saçma nereye gidiyor bu mantık bu memleket anlamış değilim. İnsanların bunca sorunu derdi varken bumu dert oldu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...