LGBT' ye neden saygi duyulmuyor?

Benim gorusum kimsenin kimligine kimsenin karisamayacagi ve saygi gosterilmesi yonunde. hepimiz insaniz neden insanlar arasinda ayrimcilik yapiyorsunuz?

Güncellemeler:
Guncellemeeee
Daha çoook yoruum

0|0
10|30

En İyi Erkek Görüşü

• Saygı duyuyorum tabi ki de, herkesin kendi özel hayatı ne yapıyorsa yapsın bana ne

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 29

• Çünkü bebeklere ve kadınlara tecavüz etmiyoruz milleti aşağılamayan insanlar oldugumuz için saygı duymuyolar bize

1|0
    0|0
  • Homofobik çok kişi var
    Tercihlere tahammül gösteremeyen çok kişi var
    Özgürlük ve demokrasi kültürümüz zayıf

1|0
    0|0
  • ben herkese saygı duyarım.

1|0
    0|0
  • Saygi duyuyorum ben

1|0
    0|0
  • Gereksiz çünkü

0|0
    0|0
  • İnsan benliği... LGBT lere gelinceye kadar çok daha sıradan konularda bile birbirimize saygımız yok... Örnek... Dindar dinsiz gibi.

1|0
    0|0
  • Beni ilgilendirmiyor.. Herke kendi hayatını yaşasın.. Tabi ki sapkınlık şekilde sokak ortasında çıplak gezmenin eş cinsellikle alakası yok malesef.. Bazı eşcinsellerin sapkınlığı hatası tüm eşcinsellere mal edilmemeli..

0|0
    0|0
  • Karşı çıkanlar tamamen kültürel olarak karşı çıkıyor yoksa başka bir sebebi yok, o yüzden bırakın arkadaş insanlar tercihlerini kimseye dikte etmeden rahat yaşasınlar.

1|0
    0|0
  • herkesin kendi tercihidir ama ahlaksızca yaptıkalrı şey var lgbt gösterilerinde gördük igrenç insanların yaptıklarını yiyişenler soyunanlar felan igrenç geliyor bana yoksa eşcinselsindir tamam ama lgbt ye giripte cozutan çok kişi var

0|0
    0|0
  • Çünkü inançlarıma göre kesin bir dille yasaklanmış. Saygı duymak zorunda değilim

0|0
    0|0
    • @Heerraa eşcinsellik bir tercih değil hastalıktır. İnsanlar kendileri bunu saplantı haline getirdiği için kendilerini farklı arayışlar içine yönlendiriyorlar. Genetik olarak kendi cinsiyetinin özelliklerini baskın olarak hissetmeyen bireyler böyle eğilimde bulunabiliyorlar. Bunlara karşı iradeyi açıkça ortaya koymak bireyin temel görevi. İslam hoşgörü dinidir. Buna temel örnek sevgililerin nikahsız olarak birlikte olmaları kesin dille yasaklanmıştır. Bunun hoşgörü ile bağdaşan bir yanı yoktur. Kişi seçimini kendisi yapar. Zina kadar kesin bir dille belirtilen başka bir konu eşcinselliktir. Birey kendi zayıf iradesine engel olamadığı için bugün ülkemizde kendi hak ve özgürlüklerininin kısıtlı olduğunu savunuyorlar. Bilinmeyen bir şey var ki Türkiye Cumhuriyeti Laiktir. Ama sen bir bireyden laik olmasını bekleyemezsin. Bugün bütün dinler eşcinsellik konusunda az çok aynı şeyleri savunuyor. Siz herhangi bir dine sahip insana benim haklarıma saygı duy diyemezsiniz.

• Eşcinseller de irade sahibi her insan istediği gibi yaşar insana sadece insan olduğu için saygı duymalısın. Yaşama şekilleri bunu etkileyemez.

• @Heerraa bu konu hakkında tartışmaya girmeyi doğru bulmuyorum. Ben insanları diline, dinine ve rengine göre ayırmam. Ama eşcinsellik çok farklı. Ben eşcinsel birine kardeşim diyemem mesela, insani olarak saygı duyarım ama cinsel görüşlerine asla.

• Yaparım, ben ahlaksızlara gözü dönmüş ne istediğini bilmeyen haysiyetsizlere saygı göstermem saygı gösterene de saygı göstermem kimse ben den bu konuda saygı bekleyemez beklemesin de.

0|0
    0|0
  • Kimse kimseye saygı duymuyor.

0|0
    0|0
  • Çoğu dinime hakaret eden insanlardır. Edene karşıyım etmeyen umurumda değil ne halt yerse yesin

0|0
    0|0
  • Şu an gunumuzde oldugu gibi gizli olmaya devam edicekler. Maalesef saygi duyulcak sey vardir duyulmuyacak sey vardir.

0|0
    0|0
  • saygı duyulacak varlık degıllerde ondan saygı duymam ama karısmamda ne hallerı varsa gorsunler derım hayvan onlardan daha ahlaklı sevecen, dir

0|0
    0|0
  • çünkü sapıklık ve sapkınlığın sonu yok... Bunu güzel bişeymiş gibi lanse edemezsin

0|0
    0|0
  • lut kavmini duymadınızmi siz hiç

0|0
    0|0
  • tedavi edilmeliler bence ayıplanacak birşey yok saygı duyulacak bir durumda yok ortada

0|0
    0|0
  • Görüşlere saygılı olacaklar ben de saygı duymuyorum benim görüşüm

0|0
    0|0
  • Saygi duymuyoumm ama hakarete etmem

0|0
    0|0
  • kime saygı duyulmuş ki onlara da saygı duyulsun.

0|0
    0|0
  • Paronaya haline getirilmis homofobianin sonuclari bunlar

0|0
    0|0
  • Ay evet sitedede nelere maruz kaliniyi

0|0
    0|0
  • sen mi sorumu şikayet ettin?

0|0
    0|0
  • Bilinmeyenden korkuluyor. LETS LET THEM KNOW!

0|0
    0|0
  • Neden duyulsun

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
  • l harfine saygım var gerisine yok : D kimsede bişey diyemez bana . lezlerden bişey umdugum yok zaten ama bana zararları dokunmıcak en masum onlar ..

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• saygı duyulması gerekiyor benim arkadaşlarımda var öyle olan ama ben lez veya gay dıye ayrım yapmıyorum özünde iyiler ve kendi ellerinde değil bir kız bır erkeği nasıl seviyorsa onlarda öyle gerçekten tanıdığım böyle olan arkadaşlarım diğer hetero olan arkadaşlarımdan daha iyiler.

2|0
    0|0
  • Bencillikten ilk once ve sonrada dinin getirdigi sorumluluktan, empati yapamamaktan, anlayissiz ve yobaz bir zihniyetten doguyor, simdi herkes biseyler diyecek vs ama biraz dusunmek lazim hepimiz insaniz duygularimiz var.

3|0
    0|0
  • Lgbtı bazılarının abazalığı ve işin dini boyutu yüzünden böyle muamele görüyor.

1|0
    0|0
  • Herkesin kendi düşüncesi nedene bilirki

1|0
    0|0
  • çünkü sapkınlık bu iğrenç bişey ya

1|0
    0|0
  • Midemi bulandiriyor escinsel iliskiler ama saygilar ✌️

0|0
    0|0
  • Ben eşcinsellere karşı değilim ama transseksüelliği pek savunmuyorum. bence kendini karşı cins olarak hissediyor olması cinsiyetini değiştirip başka insanları "kandırması" hakkı vermiyor. Bunu söylemekten utananlar için söylüyorum.

0|0
    0|0
  • dimi yani oda insan evladı şimdi abartıyo milletimiz

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...