Hiçbir çocuğun yüzündeki gülümseme sebebi oldunuz mu?

Hiçbir çocuğun yüzündeki gülümseme sebebi oldunuz mu ?

6|2

En İyi Kız Görüşü

• Bugün iş dönüşü küçük bir kız çocuğu bisikletini almış binanın parkının dışında bisiklet sürckti Kıza yaklaştım yolda bisiklet sürmek tehlikeli ve yasaktır dedim kız binaya girdi baya güldü gözden kaybolana kadar takip etti kendisiyle ilgilenmem hoşuna gitti galiba bıcırık 😊😍

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Küçük çoçuklara gülüyorum. İçimden diyorum şimdi ağlamasın lan çoçuk diye. Allahtan hepsi gülerek karşılık verir. Şu resimdeki güzel çoçukları keşfetsek ülkemizde boynu bükük olmayan çoçuklar olsa ne güzel olur. Keşke yol gösteren birileri olsa.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 32

• Kardeşimin

0|1
    0|0
  • Yani inşallah olmuşuzdur diyelim :) Hele böyle mübarek aylarda elimizden geldiğince bol gönüllü olmak lazım.

İlla maddi karşılık değil, inan parkta kendi kendine sallanamayan bir çocuğu itekleyip sallamak bile güzel bir şey. Bana göre yani :)

0|2
    0|0
  • Elbette. Onlar benim biricik aşklarım.😍
    Küçücük çikolata ve lolipoplarla havalara uçan melekleri mutlu edememek büyük beceriksizlik olur. 😊

0|1
    0|0
  • Olunmaz mı ya? O güzel masum gülümsemeyi görmek için her şey yapılır.

0|1
    0|0
  • Seviyorum çocukları onlara sarilinca mutlu oluyorum kahkaha atıyorum onlarla çocuklar iyi ki varlar 😇

0|1
    0|0
  • Söylemem.

0|1
    0|0
  • Oldum, çocuklarla iyi anlaşırım.

0|1
    0|0
  • Öğretmen olmak böyle bir şeydir, içinde samimiyet olan tüm öğretmenler yaşar bunu.

0|1
    0|0
  • Ben birkere çocukken en sevdiğim bebeğim ile birlikte annemle biryere giderken durakta benden biryaş küçük kızla bakışmıştık. Hani bebeğim güzel değildi ama manevi değeri yüksekti anlarsınız ya. Bizden daha iyi görünüyordu durumları ama ben yinede bebeğimi ona verdim akşam üstü eve gelirken bebeğimin kafası yerdeydi. O gün bu gündür çocukları mutlu etmeyi bırak yüzündeki tebessüme izin vermem.

0|1
    0|0
  • oldum dünyanın en güzel duygusu 😊

0|1
    0|0
  • Oldum

0|1
    0|0
  • Yeğnimin😊

0|1
    0|0
  • Yegenimi hep güldürürüm😊

0|1
    0|0
  • hayır , olmadım.

0|1
    0|0
  • Oldum ve olacağım 😊

0|1
    0|0
  • Sag elin verdigini sol elin duymasin, ššštt 😊

0|1
    0|0
    • Tamam sol elin verdigini duysun😊

• Gidip hemen 13 yaş küçültüyorum kimlikte yaşımı :)

• 😄😄 espirituel genc 😊👏

• Çok kez

0|1
    0|0
  • Hemde bir çok kez. ❤

0|1
    0|0
  • Oldum çok şükür

0|1
    0|0
  • Umarım olmuşumdur.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    12

Erkekler Ne Diyor 7

• Oldum

1|1
    0|0
  • Olan da yaptığı iyiliği mi anlatacak? Görgüsüzlük.

0|1
    0|0
  • birçoğunu gülümseterbilmişimdir işim gereği fakat
    böyle gülümsetmek hep istedim

0|1
    0|0
  • Elbette.

0|1
    0|0
  • Sağ elinin verdiğini sol elin bilmesin diyen bir dinin mensubuyuz. Eğer şayet herhangi birini Allah rızası için mutlu ettiysek, bunu burada paylaşacak değilim. Sevabın gizlisi makbuldur.

0|1
    0|0
  • Şu anda onu yapıyorum.. Oğluma alışveriş ediyorum..

0|1
    0|0
  • Hep oluyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...