Fethiyede tatil için önerisi olan var mi ayrıca elit eğlence mekanlarını bilen birisi Fethiyede tatil nasil gecirilmeli?

2 ay sonra fethiyede tatil yapacağım bırkac otel bulduk ama kararsız kaldım tavsiyesi olan var mi ayrıca daha önemlisi gece çıkmak için güzel mekan önerisi. Fethiyede barlar nasil

0|1
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• ben sana anlatayım. fethıye oldukca ıyı bır secım. anladıgım kadarıyla çalısta otel tuttuunuz.. çalısta oteller sahıl bandındadır. sahıl bandında restoran baralr mevcuttur ağırlıklı ingizlizler vardır ya da yerlılerde denk gelebılır. merkeze dogru sahılden devam edersenız marınaya dogru sahıl bandında degısık yerler var.. ölüdenize gıderken hısar üstü denılen yerlerde clupler ve restoran barlar mevcuttur ağrılıklı ıngılızler vardır. agustos ayında cok yogun olur ancak bu sene açıkcası emın degılım oraya gıderken ovacık ve kayaköye de gıtmeyı ıhmal etmeyın kayaköyde gırısten hemen saglı sollu ufak mekanlar var sağa dogru toprak bır yol var oraya gırınce ıcerıde solda büyyk bır bahce ıcınde aıle restorantı var acık alanda muthıs et salata ayranı var fıyatlarıda gayet ıyıdır çogu kısı bılmez içerıde oldugundan mutlaka etını yemelısınız. daha sonra kanyona gıdersenız oralarda oek bırsey yemeyınız genelde fıyatları kafalarına göre atarlar ve guzel seyler yoktur sadece gezın. denız ıcınde kayaköyü gecınce gemıle yanı gemeıcler adası var akvaryum ıbı suyu vardır ufak bır plajı ve kampıngı mevcuttur

0|0
    0|0
    • Süper anlatmissin çok teşekkür ederim calista herşey dahil otel bulamadim pek genelde apart oteller var 3 otel arasında kaldık sanırım hisaronunde olacağız ultra her şey dahil olduğu için otelde geçireceğiz 5 gece sadece bir gece otel dışına çıkarız düzgün bir clup a gitmek isterim revoyu onerdiler yukarda nasil

• Evet onlara da baktık ama yemek alkol vs ekstradan uğraşmak istemiyorum soylediginiz gibi bir tatil geçen yıl kibris ta yaptım bu yıl her şey dahil istiyorum daha rahat konforlu

Erkekler Ne Diyor 3

• Şu an fethiyedeyim yarin istanbula donuyorum ve uzuluyorum. ölüdenize kesinlikle gitmelisin. Yamaç parasutu kesinlikle yapmalisin. Birde tekne turuna katilmalisin.

0|0
    0|0
    • Her şey dahil otelde tatil yapacağım yamaç paraşütü çok düşünmüyorum ölüdenizde olacagim zaten peki gece dışarı çıktın mi hiç

• Hadi ya çok uygunmus içerdeki ortam nasıldı erkek abaza ağırlıklı değildir inşallah

• Turist agirlikli :)

• Kız kıza mı ailecek mi gittiniz öncelikle

0|0
    0|0
  • ben fethiyeye çok yakın bir yerdeyim eğlence mekanı olarak revo'yu öneririm kesinlikle revolution ve şiddetle gitmelisin. ama otel konusunda pek bilgim yok tatil için kesinlikle ölüdenize gitmelisin o denizi görmelisin :) daha sonra çalış plajına gitmelisin :)

0|0
    0|0
    • Çalış halk pilaji çok güzel değilmiş Öyle duymuştum. Revo fethiye merkezde mi calisa yakın mı

• Çok teşekkür ediyorum

• rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...