arkadaslar ınstagram da bı butıkden sıparıs ettım ctesı aksamı sonra pazar gunu tekrar yazdım dedım kı sıparısı ertelıyebılırmısınız sehır dısına cıkacagım almam mumkun degıl dedım. Adam da hazırlandı artık yapacak bırsey yok dedı hazırlandıgı dedığide paketlenmıs yanı daha kargoya verılmemıs. Neyse adam da bana sormadan bugun kargoya vermıs e ben yokum kargoyu almıcam almazsam ne olur?

Güncellemeler:
3 gunden sonra kargo gıdıyormus ama almıcam yanı yokum.

0|0
518

En İyi Erkek Görüşü

• Parasini odemediysen sikinti yok geri doner

0|0
    0|0
    • odemedım bazıları hacız felan dıyor

• Yok oyle visey gelirler evde bulamazlar seni kargo subesinde 1 hafta falan bekler sonra geri gondrrilir

• Arkadasim ben 337 lira gibi nir ucret odedim ustune urunumude alamadim odedigim kargo bedeliymis ztn urun ucin debil kargo parasi ve elemani bosa kullanmaktan dava aciyolar burda bisey olmaz doyen arkadaslar sizin satici insagliymis benimki catir catir aldi parami malda olmayinca elde esimle papaz oldum 50. liralik urune 337 lira ode ve elinde hicnisey yok.
      Arkadaşım ellerinde telefon veya gorusme kayıtları var ordan sana teblig etyini kanitliyor 3 5 kurus icin almamazlik yapma ara kargonu bekleysinler ben yandim siz yanmayin😠😠😠

En İyi Kız Görüşü

• Benim başıma geldi bir kere anlatıyorum.

Bundan 1 ya da 2 yıl önce internetten alışveriş yaptım adresimi felan yazdım yaklaşık 85 tl tuttu bende sipariş ettim. iki üç gün sonra geldi ben de kargo almadım bilerek iki hafta sonra icra geldi evimde ki telefon satıldı hemde sipariş ettiğim ürünü vermeden. Yani icra var işin ucunda dikkatli ol bence al yani bir şey kaybetmezsin... şey bişi dicem yanlış anlama üzülme ben sadece şaka yaptım icra felan yalan hiç başıma gelmedi.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• hıc bır şey olmaz kargo gerı gıder senı ararlar ışte almaz ısen şöyle olur boyle olur dıye soylerler meraklanma bence

0|0
    0|0
  • 3 gün boyunca gelirler sana sonra göndericiye tekrar geri gotururler.

Senin orada ki şubeyi ara adres değişikliği yap ya arkadaşına falan bıraksinlar.
    ya da subeye haber ver dağıtıma cikarmasinlar arkadaşına rica et o alsın senin adına.

0|0
    0|0
  • 3 İş Günü Sonra Göndericiye Gönderilir..

0|0
    0|0
  • Birşey olmaz, ilindeki şubede durur

0|0
    0|0
  • Kargo şubeleri 3 ya da 5 gün sanırım tutuyor ürünü şubede. Sen ilgili şubeyi ara şehir dışında olduğunu ürününü x tarihte alacağını söyle bekletsinler.

0|0
    0|0
  • En yakındaki şubede bekletiyorlar gidip almazsan telefon ediyorlar

0|0
    0|0
  • Geri gider

0|0
    0|0
  • Kargodan sana mesaj gelir kargo firmasının ilgili şubesini ararsın kargoyu kabul etmiyorum dersin otomatik iade olur.

0|0
    0|0
  • Geri gider.

0|0
    0|0
  • Geri karggocuya doner sen gelene orda bekler aman 1 ayi gecirme sonra alip yoksullara verirler askim sehir disina nereye cikiyon bitanem

0|0
    0|0
  • Kargo şirketini bildirirsin onlar sana en yakın kargo bayiinde muhafaza ederler.

0|0
    0|0
  • 3 gün sonra iade olur kargo. Şubeyi arayıp bekletmelerini rica edebilirsin.

0|0
    0|0
  • Gönderildiği yere geri gider bir süreden sonra

0|0
    0|0
  • parasını vermediysen geri gider ya da bir arkadaşını gönder alsın

0|0
    0|0
  • kargo firması kapına gelir yoksa en yakın şubede kalır sen gider alırsın

0|0
    0|0
  • Geri gider

0|0
    0|0
  • İcra ya da haciz gelebilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Birkaç gün bekliyor kargoda almazsan geri gönderiliyor

0|0
    0|0
  • 3 gün alınmazsa geri gider

0|0
    0|0
  • geldiğinde alabilirsin

0|0
    0|0
  • Kargo seni bulamazsa kendi merkezlerine götürür sonra sana haber verir gel şuradar al diye

0|0
    0|0
Yükleniyor...