Taciz edildim ama kimse umrsamadi rezalet deilmi bu?

Olay gecen yil oldu sizinlede paylasmak istiyorum gecen yil taksimde dolasiyordum yine bir yuruyus gibi bisi vardi o anda bir el hissettim.. bir kiz tarafindan popomdan taciz edildim hemen yakinda pols vardi ve kiz daha uzaklasamdan kostura kostura gidip söyledim ama hic ilgilenilmedi hatta biraz daha israr etsem beni alcaklardi iceri sinir oldum kaldim sadece benim ne yapmam lazim di bubdurumda şok oldum neden kizlara bu ayrimcilik var

Güncellemeler:
Hadi fikirlerr

1|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Kızlar da aynı durumda ben şehrin ana caddesinde güpegündüz fordçu bir insancığa denk gelmiştim cadde doluydu dükkanlar açıktı kimsenin gözü yok muydu? Benim yanımda daha yeni ameliyat olmuş akraba abim vardı O adam orada olmasa başka olurdu o hikaye.4 yıl önce bu kadar iyi olmaya çalışmıyordum.

Polis konusunda yerden göğe kadar haklısın katılıyorum iyilerini tenzih ederek namuslu olmak suç neredeyse memlekette. Bu O kişilerin algı yetersizliği ve seni taciz eden kız da sapık evet kusurlu parmak hareketi kullanan pislikler kadar da pislik.

0|1
    0|0
    • Kesinlikle haklisinda biseyi belirteyim son yillarda basinin bu isi kullanmasiyla kizlara karsi daha duyarlilar ama bir kizin nedense asla suclu olmayacagi dusuncesi hakim kizlar. hep gucsuzmus guya onun yapabilecegi neymis erkege o hareketi yapsa ne oluyormus... simdi konuscam tovbe bizde popo yok mu yani

• Erkek haberlerini nadiren duyuyorum ben de vatandaş olarak ama bu olayı kendi şahsi amaçları için çarpıtan kadıncıklardan ve insanlardan ben de nefret ediyorum gerçek mağdurlar evinin önüne gömülüyor, bir babacık kendi kızına tecavüz etmiş doğan çocukları bahçesine gömmüş diye de bir haber duymuştum kanım çekiliyor.

Bir de şu durum var kızların namusuna daha çok önem veriliyor ülkede bu konuda bu tecavüz rakamlarının oynamasına sebep alt nedenlerden.
      Gerçek mağdurların daha fazla incinmemesini yalancıların foyasının açığa çıkmasını diliyorum.

En İyi Erkek Görüşü

• Bıktık be kardeş, hergün hergün... Erkek olarak yaşayamaz olduk şu memlekette. Sokakta da rahat rahat yürüyemeyeceksek, yazıklar olsun yani.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Namusunu kaybedebileceğin olası bir durum yok ondandır.

0|0
    0|0
    • Madem acik yazmissin bende acikca yazayim bir erkegede cok guzel. kaybetirilecek biryer var.. birde ben popoma. parmak yemekmi zorundayim o kizin buna ne hakki varki?

• tecrüeye ne gerek var herkes bilir kızların hemen göçtüğnü her anlamda göçürcekler :D neys eiyi akşamlar ablacım

• Göçecek birine benziyor muyum ama şimdi :(

• Kızin işi yok seni taciz etsin

0|0
    0|0
  • Amannnnm nolcak boşver 😂

0|0
    0|0
    • Sana yapiluncada boşver dermiydin?

• Önem alicam tamam :) birde bir erkek olsa popodan etkilenir tamamda.. kizda etkilerimi ya tayttan falan popo gormekten?

• Ne bilim sapık kızlarda var demek 😀

Erkekler Ne Diyor 2

• dua et kız mıs ya hapısten yenı cıkan hayrullah emmı olsaydı ozaman goruurdum senı

1|0
    0|0
    • Ya deli misin kızın sana yapabilecekleri sınırlı ben sen troll soruyorsun sanıyorum hala ne çok sinirlenmissin sen öyle

• @cicibebe123 gercekten basima geldi bu olay.. ve kizlar okdarda sinirli değil ben ufak tefek bir erkegim birde kalabilta yapinca kiza ne diceksinki toplum direk seni dover kiz o beni taciz etti der polise gittim. iste oda yapmadi bisey benim bu haksizligimi kim giderecek simdi

• Cinsiyet ayrımcılığı var gerçekten

0|0
    0|0
Yükleniyor...