Bu gun ölseniz en cok hangi günahınızdan korkarsınz?

bu gun ölseniz en cok hangi günahınızdan korkarsınz?

2|0
19|6

En İyi Kız Görüşü

• Her günah için Allah ın rahmetinden şüphe etmiyorum ama kul hakkı ile karşısına çıkmaktan çok korkuyorum. Bu yüzden çok dikkat etmeye çalışıyorum, kimseyi ne kırmak ne üzmek ne de hakkina girmek istemiyorum. Yani bir tek bundan korkarım

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• İbadet yetersizliği. Birkaç ay önce üşütmekten batın bölgesinde sertlik hissettiğimde korkup abartıp netten bakıp karaciğer kanseri miyim öleceğim mi diye ilk bir şok korkusu yaşadığımda aşksız ve ibadetsiz öleceğime hazırlıksız gideceğime üzülmüştüm. Aşk neyse de din önemli şimdi.

0|0
    0|0
    • fazla bır yerın agrıdıgı zamn ınterneten bakma doktora gıt psıkolojını bozarsın cıddıym orneklerı var. şimdi iyisindir inşallah

• Ben şimdi o korkuyu yaşamam gerektiğini düşünüyorum hayatın anlamını bir kere daha anlamış oldum. Şükür korkuda kalmış kardeş Allah beterinden korusun ve yaşayanlara şifalar versin

• amin neyse her serde bır hayır vardır

• fikrim yok

0|0
    0|0
  • çok günahkar olmadığımı düşünüyorum ama annemi üzdüğüm için daha çok yanabilirim sanırım xd

0|0
    0|0
  • Ah o dedikodu yok mu ondan korkuyorum bide bana haram olan şeylerden

0|1
    0|0
  • Günahıma seni şahit edemem

1|1
    0|0
  • Ya ben birine bedua etmiştim sonra babannesi öldü ardından annesi ile babası ayrıldı en son olarak babası öldü benim yüzümden değildir dimi

0|0
    0|0
    • ölumlerın senle alakası yoktur vadesı bıtmıstır. ayrılmalarına bır sey dıyemeyecegım

• yapmadıklarımdan korkuyorum yaptıklarımdan ziyade

0|0
    0|0
  • annem hakkını helal etmıyo hıc hep haram olsun dıyo da eder ya ınanmıyoorum

0|0
    0|0
  • Ks harcadığım vakitten..

0|0
    0|0
  • Ben birisiyle dalga gecrim gectim sonra onun arkadaslarida benle ugrasti hic ozur dilemek istemiyorum o da dalga gecti sayilir bu kul hakki oluyomu napmaliyim

0|0
    0|0
    • ama senın arkadaşlarıyla degilki sorunun senın ondan arkadaslarıda sende helalık alması lazım cok onemlı konu kul hakkı tohbesı yok

• Namaz borclarindan

0|0
    0|0
  • Cok korkacagim bir gunahim yok cok şükür en fazla birkac beyaz yalan

0|0
    0|0
  • Büyük bir günahım yok sadece ibadetlerimi yapamadığım için korkarım

0|0
    0|0
  • Dedikodu 😌

0|0
    0|0
  • Giybet 😊

0|0
    0|0
  • İşlemediğim günahlarımdan..

0|0
    0|0
  • fal baktirmaktan

0|0
    0|0
  • Kılmadığım namazlardan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 5 vakit namaz kılmıyorum birde bir çocukdan parasıyla sigara almışdım 10 lira verdim bozugum yok dedi sonra verirsin dedi çocugu daha göremedim parası bende kaldı hakkı kalıyor bende

0|1
    0|0
  • bu dünyada yeterince üşüdüm bırak biraz ısınalım...

0|1
    0|0
  • Dindar olamamdan cok korkuyorm allaha şükür inancım var ama namaz kılmıyoruz oruç tutmuyoruz sadece bayram namazlarına gidiyorum hepsi bu

0|1
    0|0
  • Ben Allah'a siginirim. Rabbim affedicidir. Rabbim hepimizi cehennem azabindan korusun.

1|1
    0|0
  • Kılmadığım namazlardan tutmadığım oruçlardan

0|1
    0|0
Yükleniyor...