Annem yüzünden orucu mu bozdum kefaret gerekir mi? Yoksa bir gün kaza mı tutmam gerek?

Merhaba arkadaşlar bugün annemle ve kardeşimle dışarıya çıktık kardeşim döner istedi donerciye gittik çok kalabalıktı annem 3 tane döner istedi ama ben istemedim orucluyum dedim zorladı beni bir günden bisey olmaz dedi zorla limonata icirdi ama gerçekten istemiyodum annem çok sinirli korktum herkesin içinde bağıracak diye icmek zorunda kaldım şimdi ne yapıcam bilmiyorum😞

0|1
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle bir durumu ilk kez duydum yaşın küçük olur ergenliğe girmemiş olursun oruç üzerine farz olmaz bu durumu anlarım ama bir anne aile böyle birşeyi nasıl yapabilir sende keşke bozmasaydın neyse geçmiş olsun artık şaşırdım.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 61 gün cezalısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu ne biçim aile ya

0|1
    0|0
  • evet yememliydin

0|0
    0|0
  • o senin iraden ile alakalı annende niy böyle zorlasın müslüman degilmi anlamadım ki

0|1
    0|0
    • Dayanamazsn falan dedi kendisi tutmuyo zorla icirdi

• kura bakmada annen tutmayıp kendine seni yandaş çekmiş :)

• Gunahi fifti fifti yazildi

0|0
    0|0
    • Kendi isteğimle değil ama zorla icirdi

• Gerekir

0|0
    0|0
  • annen ateist sanırım

0|0
    0|0
  • Annene gunahi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Annen niye oruç tutmuyor bir günden bir şey olmaz demesi çok yanlış tam emin değilim ama kefaret gerekir direnmen lazımı ama sen gene bir hocaya filan sor

0|1
    0|0
  • Gerekirse dışarı çıkar yine yemezdin orucu bozmak için bir sebep değil. Kefaret gerekir.

0|1
    0|0
  • Allah ıslah etsin. Dert etme zorlamis seni ama kefaret versen iyi olur

0|1
    0|0
  • Nasil anne o ya

0|0
    0|0
  • 61 gün tutman gerekli. ne olursa olsun eğer farkındaysan orucunun yememen gerekirdi..

0|0
    0|0
Yükleniyor...