Kapat

Her konuda çok yeteneksizim, elimi neye atsam başaramıyorum çok üzülüyorum ne yapabilirim?

Arkadaşlar derslerde, ehliyet de, hayatta, aşkta her konuda çok yeneteksizim, bir şeye başlayınca sonunu getiremiyorum. sürekli kaybediyorum ağlıyorum aşkta, okulda hayatta hiç bir başarım yok.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• inan bu soruyu ben yazdım sandım bir an resmen beni anlatmışsın. yani düşün bir işte bile çalışamıyorum okul bitti böyle kaldım bok gibi ortada kjhflskfdaf ehliyette tek seferde aldım ama yine başka konularda laybettim herşeyde kaybediyorum dfgkjsdlgsg

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Benimde hiç sevgilim olmadı. Okulda hiç başarım yok. Bende sonunu getiremiyorum. Araba sürmek karmaşık geliyor fakat. Otomatik kamyonları sürebiliyorum. Bak bende senin gibiyim ama asla senin gibi bir düşünceye girmedim. Sana iyi yanlarımı söylüyeyim. Çok iyi düşünebiliyorum. Ailemi bıkana kadar sarılıp-öpe biliyorum. İnsanlara sevgi gösterebiliyorum. Utangaçım bence iyi birşey bu ama insanlara göre kötü. Aklım var ve hala hayattayım. İçinde bulunduğum bütün durumların sebebinin ben olduğunu biliyorum. Bence sen her konuda yeteneklisin fakat geliştirmedin. Ders çalışmassan başarısızım diye ağlamaya hakkımız olmaz ki.

0|1
    0|0
    • Senin ikizin gibiyim huy olarak cok iyi bir insanim cok iyi severim vs de uygulamaya dökemiyorum

• kızlar konusunda aslında iyi yim cidden. Tavlamak konusunda çok iyiyim ama ilişki başladığında yürütemiyorum sanırım. Bide şöyle bir durum var genel olarak benim ssevdiğim beni, beni sevenide ben sevmiyorum.

• Meditasyon saçmalıklarınada inanma. :) Namaz kılma olayına girebilirsin sonuçta namazda bir rahatlama yoludur. Dinen. Bir kadını tavlamaya asla çalışma çünkü tavlamak kısa sürelidir. Aslında hayat basit ; İnanç, Sevgi, Dürüstlük ve Yıkılmaz bir kalen olsun. Kale sensin kendini yıkılmayacak şekilde inşa et. Belki benim gibi özgüven düşüklüğün olabilir.

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence bu tamamen evrene yolladığın enerji ile ilgili. Bazı arkadaşlar enerji olayını yanlış anlayabilir ama bu oturup evren bana para yolla demek değildir. Tabi ki de önce meditasyon gibi şeyler yapıp rahatlamalısın daha sonra başarabileceğinle ilgili düşünceler edinmelisin, başaramadığın takdirde elbet böyle sorunlar ortaya çıkacaktır, sorunlar çıkması başaracağım gerçeğini değiştirmez gibi şeyler düşünerek kendini motive etmelisin. Şahsım adına söylüyorum gerçekten işe yarıyor.

0|1
    0|0
  • bir derslerde basariliydim onda da lisede salinca bir b. ka yaramadi her konuda anlattığın gibiyim aynı ben ya valla psikoloji mi bozdun resmen

0|1
    0|0
  • Bekli de erken karar veriyorsunuzdur başarısız olacağınıza

0|1
    0|0
  • sonunu getımek ıcın gayret et elbet olur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Başarısızlık vazgeçmektir. Vazgeçme

0|1
    0|0