Nasıl nasıl ya? Açiklayın lütfen?

Türkiye de böyle insanlar idam edilmeli , diyecek laf bulamadim ciddenNasıl nasıl ya!!?? Açiklayın lütfen??

1|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• bende isterim idam cezası ama doğru ellerde gerçekten hukuk olan bir düzende olmasını isterdim hak hukuk olmadıktan sonra idam cezası onlara mı gelmiş bize mi gelmiş seçemiyorum. en basit örneği ile ülkemizde hala eğer tecavüzcü tecavüz ettiği kişi ile evlenmeyi kabul ederse ceza almıyor hatta devletten teşvik bile alıyor. bu şu oluyor istediğim kişiye tecavüz eder sonrada onla evlenip hiç birşey olmamış gibi yaşamaya devam edebilirim ve siz buna bişey yapamazsınız demek. söylesene bu düzene idam cezası istermisin?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya böylelerine gerçekten diyecek laf bulamıyorum. Bir insan nasıl öz kızına/kardeşine/yeğenine ilgi duyar, o kopasıca s*ki nasıl kalkar anlamıyorum. Bunlar gibilere ölüm kurtuluş, işkence yapılmalı ama ne yapılsa az gelir. Sorsan hepsi müslüman hepsi namus davasına cinayet işler ama olaylara baktığından onlardan daha ağır namussuz da yok.

0|0
    0|0
    • Ağzına sağlık çok haklisin ya bence idam şart bu iğrenç hayvanlara , insan ablası ile kızı ile nasıl yatar nasil hamile birakir çok kötü , iğrenç

Erkekler Ne Diyor 13

• Bunlar Lut kavmi'nin eserleri..

Aslında yeni bir şey değil..
    Lut kavminden beri var!

Sadece medyanın bunu bizlere servis etmesi düşündürücü..
    Eşeğin aklına karpuz kabuğu sokmak..
    Ben okumuyorum bile böyle şeyleri..

Vicdanı, insafımı, zihniyetimi bozmaya hiç niyetim yok!
    Sizlerde bunları paylaşarak bu oyuna alet olmayın..

Çünkü bunları paylaşmak bizlere hiçbir şey katmayacak, aksine normalleştirecek!

#Vesselam

0|0
    0|0
  • ulan bu nası bir zihniyet mk

0|0
    0|0
  • 19 yaşında tecavüze uğrayan kızı ailesi fare zehriylr öldürmeye kalkmış.

22 yaşındaki Aysel adlı kızcağız öz abisinin tecavüzüne uğramış. Ailesi baskı yapıp şikayetini geri çektirip abisini hapisten çıkarttırmışlar. Kız dayanamayıp sevgilisinin silahıyla intihar etmiş.

ALLAH'ım sen sonumuzu hayır eyle. Başımıza taş yağacak

0|0
    0|0
    • Ayselin abisi nasıl kıymış kardeşinin numusuna ya

• tamam simdi mesaj atacam

• Peki teşekkürler 😊

• İşte size yeni Türkiye. Alın başınıza çalın akpliler.

0|0
    0|0
  • kardeş bura türkiye ne bekli10

0|0
    0|0
  • bıktık artık bunlardan

0|0
    0|0
  • Midem bulandı resmen

#Türkerkeği

0|0
    0|0
  • git gide geriye gidiyoruz yazık yaaa

0|0
    0|0
    • Yani anlayamıyorum niye kardeşine kızına ilgi duyuyorlar hayvanlar başka kız mi yok

• çare idam o zaman

• Aynen

• Idammm kesinlikle idamlik bu srfsz

0|0
    0|0
    • Bence de idam ya ben artik babamin abimin önünde rahat olamiyorum cidden

• Kiz kardesimle kiyaslanacak ve yahut senin daha kotu olma durumun yok ortada sadece kafandaki bu kadar igrenc pskolojiyi at 😉😉

• Kaç yasinda dedim ya kardesin

• çüklerini kesip ağızlarına vereceksin bunların

0|0
    0|0
  • Böyleleriyle aynı cins olmaktan bile utanıyorum, bunlar yüzünden kesicem pipimi

0|0
    0|0
  • bunları eski yöntemlerle cezalandırmak gerekli. ellerinden bir kazığa bağlayıp aç fareleri malum yerlerine bağlayarak cezasını vermek gerek.

0|0
    0|0
  • bunlar ortaya çıkmışlar kimisi isteyerek yapıyorlar birbirleri ile

0|0
    0|0
    • Mesela?

• bunlar ortaya çıkanlar diyorum buradan çok denk geldim kendi abisi ile seks yapan kişileri evli kadınlar anlatıyor takılmıyorum zaten kanun yakalarsa versin cezasını

Kızlar Ne Diyor 5

• Allah'ım! Hepsinin amcası, dayısı, abisi, babası böyle insanlar nasıl olur? Nasıl böyle bir şey yaparlar? Bunlar insanlığa sığmaz! Böyle şeyleri hayal etmek, düşünmek bu kadar zorken yaşamak? Aklım almıyor! Hiçbir şey diyemiyorum.

0|0
    0|0
    • Bende bir şey diyemiyorum valla ta bir insanin s*iki nasıl kalkar öz kizna ablasina

• Takip et beini

• Ettim

• Nereye gidiyoruz ya..

0|0
    0|0
  • Allah akıl fikir versin gidişat kötü, okuyamadım dahi...

0|0
    0|0
  • Çünkü hepsi kendilerinin Ada'm olduklarını sanıyor. Yazık ya şu hale bakın.

0|0
    0|0
  • İnsan olamaz böyle insanlar. Hayvan desek hayvana hakaret olur. Yaratık bunlar resmen yaşamayı haketmiyorlar.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle haklisin idam şart bence ya , insan öz kızını nasıl hamile birakir ya da ablasinini, kizkardesini , mideleri nasil kaldiriyor

Yükleniyor...