Kızlar, Eşim Lezbiyen olabilir mi?

Eşim 38 yaşında.. İşyerindeki 45li yaşlarda aynı işi yapan bir arkadaşı var. arasıra birlikte kongreye de gidiyorlar, Ondan bazen çok bahsediyor. Mesela eşiyle yataklarını ayırdığından... Eşimin 3 onun iki çocuğu var. Whatsappta ; çok tatlısın... Hiçde yaşlı değilsin... yeni tarzın çok hoş vs.. ikisinin fofosunun altına seni sevıyorum diye yazmış O da ben de seni çoook seviyorum. Sen benim canım oldun...
Şimdi bütün bunlar normal mi kadınlar arasında. ben mi abartıyorum.. Benden de kaçabilirse kaçmaya çalışıyor. Ben bu durumu nasıl netleştirebilirim.

0|0
10

En İyi Kız Görüşü

• Normal şeyler bende arkadaşlarıma aşkım falan derim normal yani

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• size aslında abartılı gelen bu sevgi sözcükleri kadınlar arasında çok doğal ve masumdur. eger lezbiyen olduğunu düşündüren tek bunlarsa tabi ki değil canını sıkmana gerek yok kızlar birbirine çok sık aşkım der mesela. bu bir nevi kızsal sevgi gösterisidir

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim. Aslında herşeyi bu yazışmalardaki tabirler üzerine bina etmiş gibiyim. İnsan işkillenince... Bu beni baya rahatlattı... Sağolun HEPİNİZ...

• anlaşma tarzları böyle olabilir. Kimleri nasıl ki konuşurken kuzum, şekerim, tatlım gibi şeyleri katarak iyice işi samimileştirir, onlar da bu tip konuşarak birbirlerinin iyi dost olduklarını birbirlerine vurguluyorlardır. Şüphelenmeye gerek yok :)

0|1
    0|0
  • 38 yaşındayım, iş arkadaşlarımla veya arkadaşlarımla seni seviyorum tarzında konuşmam. tuhaf geldi bana açıkçası.
    haa, yaşlı değilsin, maşallahın var arkadaşım gayet iyi görünüyorsun, çok yakışmış tarzında iltifatlar ederim, bana da ederler kadın arkadaşlarım ama seni seviyorum demek ne bileyim abes gibi... ama tarz meselesi, diyenler de olabilir. daha ergence geliyor bana bu tarz konuşmalar. ama bir arkadaşım var, kuzum, bebeğim diye hitap ediyor bana. ben de çoğunlukla canım derim.

bunun yanında özel yaşamınızda da sorunlar varsa daha sıkı takip edin.

0|0
    0|0
  • Ben anormal birşey göremedim 😏

0|1
    0|0
  • hayır bunlar kadınlar arasında normal şeyler

0|1
    0|0
  • Sanmam oyle bisey oldugunu

0|1
    0|0
  • aralarinda iliski var

0|0
    0|0
  • Ross?

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...