Kiz erkek esit degildir , cunku?

Bana gore kiz erkek esit degildir cunku kizlar erkeklerden daha ustundur kizlarin grevi daha cok dogum yapan biz yemek yapan biz meslegmz olup ya da olmayip iste calisan biz erkegi memnun eden biz ev islerini goren biz yemek yapan da biz her boka biz anasini satim siz napiyosunuz peki? Sadece calisiyosunuz mk oda kensinize lan

0|0
10|24

En İyi Erkek Görüşü

• haklısın

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sizin gibiler yüzünden feministler yanlış anlaşılıyor

1|0
    0|0
    • Feminist degilim ben ama bj boyle ve boyle olmasini istemezdim cidden herkes yerini bileydi keske

• Çok boş konuşuyorsun

• Bs szsnz hem calisan kiz istiyosunz hemde esitlik var diyosunuz

Erkekler Ne Diyor 23

• Kısacası ev ve çocukla ilgilenmek ne kadar yorucu (!) dimi.
    Sen git sabahtan akşama it gibi çalış, eve para getir, eşinle sürekli ilgilen, onu memnun etmeye çalış, iş yerinde zibilyon tane beyinsizin saçmalığıyla uğraş, eşin sana eve az para getirdin diye trip atsın, çocuğunla da ilgilen. Tabi evde iki yer süpürmek, yemek yapmak ve çocukla ilgilenmek dünyanın en zor işi pardon... Üniversite okumayıp tektaş alb eleşten ye iç yat. Çok zor gerçekten.

0|0
    0|0
    • Hepsini sen birde yap bakalim yapablcekmisin canım

• Kusura bakma da ben o köpeklerden değilim, karıştırma istersen. Ben krallar soyundan gelen bir aslan oluyorum. Paraya rağbet gösteren kadınlar köpek aslında. para için her şeyi yapıp her yerlerini satan kullandıran kadınlar :) Öyle köpeklere de tasma takmak biz kralların görevi oluyo.

• Benim otle namussuzluklara ihyiyacim yok oaram var :D meslegim var :D

• sen ilk önce gizlilikten cık öyle konus çalışma sana çalış diyen mi var şimdi çoğunuz yemek yapmayı falan bilmiyorsunuz çocuk doğurmak istemezsen yapma istiyosun ki yapıyosun erkeği memnun mu ediyosun cinsel yönden kadında erkekte birbine muhtaçtır boş konusuyosun herkesin üstüne düşen görev ayrıdır herkes üstüne düşeni yapar

0|0
    0|0
    • Bilmem tabi calsmaktan zaman kalmiyo hem param var meslegm var istedgm gibi yemegimi disarda yerim sknti yok yaneeeeeeeeee

• Bizim size ihtiyacimiz yok anlayin artk bunu maasimiz var meslegimiz var asalaklar sizi

• sensin sensin

• şimdi sakince klavye yi yere bırak dostum

0|0
    0|0
  • Keşke biraz da terbiyeli ahlaklı olsan.

0|1
    0|0
  • bütün bunlardan şikayetçiysen evlenme o zaman. d

0|0
    0|0
  • yemek yapmak neden sizin göreviniz anlamadım. cocuk dogrumak dısında faklılıgımız yok. kalan herşey herkesin görevi.

0|0
    0|0
    • Valla erkekte dogursun o zaman esitlik yok biz ustunuz iste

• Kadn erkekten daha ustun iste kabul edin biz daha ustunuz bizim sozumuz her zaman gecerli evimizin reisiye yiyiz

• eviniz olursa reisi olursunuz dert değil , ben kendimi bilirim. kalanı benim için sorun değil. isterseniz ülkenin kraliçesi olun

• Güzel kafa.

0|0
    0|0
  • erkek üstündür feminist seni

0|0
    0|0
  • Yaş ileri beyin geri ya bu kadar aptal yorum görmedim allah ıslah etsin.

0|0
    0|0
    • Dfgh isine gelmemistir tabi :D calisiyorum ne kadar salaksiniz siz erkekler ya yasasin ozgurluk iyikide meslegm var aptal sizi

• Abla istersen en zengini ol beyin satın alamazsın

• Aynen calis guclendir balim :D

• Ya herşeyi yapan biz diyosunda iki yumurta kıramassın tırnağım kırılır diye sen neyin peşindesin ya 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Bacım yaptığınız iki yemek iki de çocuk onuda yapmicaksaniz niye yaşıyonuz mk

0|0
    0|0
    • Ya kes sesini ne kadar yorucu zor seyler senin haberin var mı yiyosa sen hepsini birde yap

• Karisinin bir istegini yapmaya gerek yokki biz zaten calisan biriyz evin kirasi ortak odenir e yemekleri cocugu erkegi memnin etmekte benim gorevim erkek bir bok yapmiyo isterse baksin baska kariya hadi yallah kapiya gencim guzelim kopegimolacak bir ton erkek olur e meslegmde var sknti degl yaneeee

• Suna bak ya resmen diisunki erkegin gorevi baska kariya bakmamak bizm se tonlarca gorevmz var maddi anasini satim adaletin kiz gibisiniz yaaa

• konuş kız kim tutar seni

0|0
    0|0
  • Dünyaları sizin önünüze sersek keske şu tarafa serseydin dersiniz biz size yaranamayız :D

0|0
    0|0
  • Ağzın çok bozuk. Kızların ağzı böyleyse bizden üstün olamaz.

0|0
    0|0
  • bizi yetiştiren siz böyle yetiştiriyorsunuz :)

0|0
    0|0
  • Çunku pipiniz yok

0|0
    0|0
    • Aynen hem diyokar esitlik var hemde aman alt tarafi yaptiginz iki yemek cocuk diokar pic kurulari

• Cunku meslegimiz var iyikide var erkekleri cok guzel oynatiyoruz bu sayede :D

• Erkek nedir ya köleyiz valla

• Feminizmi pozitif ayrımcılık zanneden birisi daha. He canım he.

0|0
    0|0
  • yaptığınız her işi başa kakan siz evet haklısın :)

0|0
    0|0
  • Saçma saçma konusma erkek daha üstün tabi boş konuşmayın

0|0
    0|0
  • Yav he he

0|0
    0|0
  • şu an yazdıklarının kaçını yapıyorsun ❓

0|0
    0|0
    • Universtem iki yil once bitti gecen yil evlendm hepsni yani

• Sindi bes aylik hamileyim

• Kız evlenmeden önce: Aşkım bir tanem erkeğim :)
    Kız evlenip aradan 3 yıl geçtikten sonra: Dogum yapan biz yemek yapan biz meslegimiz olup ya da olmayip iste calisan biz erkegi memnun eden biz ev islerini goren biz her poka biz anasini satiyim siz napiyosunuz peki? Sadece calisiyorsunuz mk oda kendinize layyyyn :D :D :D

0|0
    0|0
    • Boşol bohyyen

• 😀😁😂😃😄😅😆😆😅😄😃😂😁😀😀😁😂😃😄😅😆😆😅😄😃😂😁😀😀😁😂😃😄😅😆😅😄😃😂😁😀😁😂😃😄😅😆😅😄😃😂😁😀😁

• bir kerede hesabı siz ödeyinn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bana göre eşittir.
    Bu konuda evleneceğin kişiyle anlaşırsan sorun çıkmaz. Bu kadar kafaya takma.

1|0
    0|0
  • Gerçekten eşit değil bazı konularda arabanın tekeri patlayinca anlıyor insan marşa basınca çalışmayınca büyük birşey alırken pazarlık ettirmiyorlar 😅😂

0|0
    0|0
  • Kiz erkek esit degil...:))) kizlar erkekten daha üstun:))))))) bu guzeldi

0|0
    0|0
  • kadınlar kutsaldır ve peygamberimizin dediği gibi erkeklere emanettir. Erkeğin görevi kadınını korumaktır onu kendinden üstün tutmaktır gel gelelimki türkiyedeyiz.

0|0
    0|0
    • Sen ev kizimisin peki

• Ya hayat cok pahali bende ev kizi olmayi isterdim ama dusunsen hersey pahali yani erkege yuklenmek biraz bencillik gibi ama eski sartlar olsa iyi tabi Şu an da tabi erkekte paylasimci olmali ama tabi

• valla eğer ortada bir evlilik varsa allah herşeyin bereketini veriyorrr... Kadının kazandığı para değil ama erkeğin kazandığı para çok bereketli olur.

• Eşit değildir çünkü birinin yapacağı iş diğerine zor gelebilir değişik konularda birbirine ustundurler

0|0
    0|0
  • Erkeklerin kölesi olmak yerine onlarla savaşın, işleri paylaşın yapmıyorsa sizde yapmayın basit şeyler kendinize dert etmeyin. 😊

0|0
    0|0
  • Kız haklı gençler dağılın👏👏👏

0|0
    0|0
  • eşittir kesinlikle

0|0
    0|0
  • 👏🏻👏🏻

0|0
    0|0
Yükleniyor...