Babamdan dayak yedim n yapsam?

26 yasindayim eve gece 1 de geldim diye babamdan dayak yedim Şu an nasıl basim agriyor anlatamam en son sandalye kiricakti ustumde bu nasil ofke anlamadim napicagimi bilmiyorum kimseye anlatamiyorum ileride psikolojisi bozuk bir birey olmaktan korkuyorum belkide Şu an bozuk polise mi sikayet etsem polise sikayet etmekle tehdit mi etsem bu tarz aileler kacip evlenmeye itiyo insani ama boyle bir seyin cozum olmadigini biliyorum bu yasa gelmis kimseden dayak yememis hayatina normal devam edebilen insanlar varken boyle olmak agrima gidiyo isyerindeyim goz yaslarimi icime akitiyorum resmen cok zor doktora gitsem mi beynim kafatasim cok agriyor? 😔

Güncellemeler:
tesekkur ederm yanimda oldugunuz icin cevremden kimsyle paylasmak istemiyorum kendim asmak istiyorum bu durumu sizin bakis acinizla bakamamistim olaya sadece canim aciyo ve dayak yedim diye dusunuyodum doru biriyle evlenene kdr evin kurallarina uyucam maalesef yapicak bisi yok

0|0
7|25

En İyi Erkek Görüşü

• Bende olsam aynını yapardım bir kız gece 1 lere kadar dışarda dururmu hiç...

0|0
    0|0
    • Ustelik telefonu kapalıysa, haber vermediyse dayak yemesi normal bence! Eğer değilse hiç normal değil.

• Senin yaşadıklarını biz bilemeyiz elbette işin içinde iftira varsa başkadır elbette bunu soruda yazmamışsınız bizde yazılana göre yorum yaptık...

• Biliyorum ama kiz anlatmis neden gec geldigini. hic bir sekilde dayak atilmamali diyorum bende. hele boyle bir sebepten.. cidden insan ailesinden soguyor

En İyi Kız Görüşü

• önce doktora git, sağlığının iyi olduğundan emin ol. sonrada babanın evinden ayrılmak için hazırlıklar yap. ev arkadaşı arayan ilanlara bak. sonradan çık git o evden.

0|0
    0|0
    • sen öylemı yaptn yksa

• Objektif kararini kendin yorumunda yazsana. Gelmiş sen öyle mi yaptin diye soruyorsun birde gelmiş git ol diyor. Hay Allahım ya...

• ben senın gorusune yazmak ıstedım hersey basıt senın ıcın kolayca halledıyosun bakıyorumda cok dıkkatımı cektı
      kusura bakma
      beni ilgilendırmez

Erkekler Ne Diyor 24

• Hiç bir şey tek taraflı olmaz.. Babanın sana yaptığı tabii ki doğru değil ama sen de babanın hassasiyetlerini pek önemsemiyorsun sanırım.. Ya da anlamıyorsun. Ya iyi iletişim kurmaya çalış ailenle ya da başka eve taşın kendi hayatını kur.

0|0
    0|0
  • Dışarısı çok bozuk. Seni kırsa, dövse de ailenden gördüğün yakınlığı, sıcaklığı, merhameti başkalarından göremezsin. Seni incitirler, kullanırlar, hiç acımazlar. Yuvanı özlersin. Polise şikayet etme. Evden ayrılma. Konuş ailenle.

0|0
    0|0
  • Bu yaşa kadar ilk defa mı yaşadın bu durumu?

0|0
    0|0
    • yok dhaa oncede yedim ama kucukken abimden ya da lisedeyken falan belli bir olgunluga gelince o zamanda zor ama simdi kaldiramiyorum

• gercekten ilkokul arkadasimla iftardaydim baska bisi yapmadim bu kdr zmn yapmisimdir haberi olmamistir simdi ramazan ayinda iftara gittim sadece hepsi bu

• Saat 1'e kadar ne iftarı bu sahuruda mı yaptınız? Bence biraz sorumsuz davranmışsın kabul et. İftar dediğin 11 de biter evde olursun. Tamam babanın dövmesi çok yanlış ama demek ki sen ailene de o güveni vermemişsin. Her zaman dayak atan birisi değil yetişkinken ilk defa oldu diyorsun bence biraz sebeplerini düşün senin de hatan olduğunu düşünüyorum. Benim kızım da iftardan 1 de dönse bende çok sinirlenir ve hesap sorarım.

• Saçmalama kızım kendine gel adam keyfine mi vurdu gece 1 de dışarda işin ne hem sen biliyormusun bir babanın evladı üstünde ki hakkını

0|0
    0|0
  • soruyu sordun yorum yapmakta sakınca görmüyorum neden o saate kadar dışardaydın her zmanmı yapıyorsun bunu dışarıda ilişkiye girdiğin dolaştığın kişiler oldumu olduysa adam ne yapacağını şaşmış olabilir. Adamada hak verdiğimden değil

0|0
    0|0
    • genelde eve gec geliyorum ama is guc okul vs den hic bir zaman gezmeden o saatte gelmedim adam bilmiyo hayatimda bir oldu mu olmadi mi erkkle diildim
      kiz arkdsmla iftar yaptm cozumu dayak mi 26 yasindaym 16 diil

• güzelce açıkladınmı, dıaşrdayken aradımı seni, eve geçerken ben geliyorum dedinmi bu gibi diyologlar olmadan sırf eve geldiğinde dayak atıyorsa ve 26 yaşındaysan nomral değil tabi annen yokmu?

• Seni dusundugu icin ofkelenmistir basina bisey mi geldi diye ama yine de bu kadar siddet uygulamamaliydi

0|0
    0|0
  • Türkiye burası Türkiye
    Haybeden sallıyor herkes
    Basına gelsinde göreyim ben bu konuşanları
    Bas kaldırmak kolay sonra sırtına bıçağı yeyip geberip gitmek var
    Evlenmen gerek senin
    Baska çaren yon

0|0
    0|0
  • doktora git bence

0|0
    0|0
  • Nası bir nesil yetişiyor ya

0|0
    0|0
  • sakın babandan şiddet gördün diye evden kaçma evlenme yağmurdan kaçarken doluya tutunmak derler kocan belki seni kötü yolda kullanıcak sakın fevri davranma baban dövünce 1 gece kötü evlilik yaparsan bir ömür pişman olursun

0|0
    0|0
  • Kızını dövmeyen dizini döver derler, dizini mi dövseydi adam. Hem babandır ne polisi, öyle ayıp mı olur? Bi' daha o kadar geç kalmazsın, bi' daha böyle bir şey yaşanmaz :)

0|0
    0|0
  • napıyodun gece 1 e kadar?

0|0
    0|0
  • O senin baban her ne olursa olsun.

0|0
    0|0
  • 1 de birkızın dışarda işine iyi yapmış

0|0
    0|0
  • Senin 1 de ne isin var basina bisey gelse ya

0|0
    0|0
  • gerçekten çok üzüldüm bu olaya özelden yazışmak istersen dertleşebiliriz

0|0
    0|0
  • Evden kaç

0|0
    0|0
  • Birdaha yaparsa şikayet et kaç yaşında insansın seni dövmesi yanlış

0|0
    0|0
  • Bana gelebilirsin odanin birinin anaharini veririm sana

0|0
    0|0
  • Sende erken eve git dayak yemezsin ama geç gidildi diye de bu yapılmaz yani var bir sorun babanin

0|0
    0|0
  • Otur kicinin ustune :)

0|0
    0|0
  • Bende baban olsam o kadar aşıı gitmesemde fena kızardım

0|0
    0|0
  • neden evlenip eşinizle genç genç ooh mis gibi gezip tozup, evde, mutfakta güzel güzel eğlenceli vakitler geçiriyorsunuz bu şekilde aile travmalarına maruz kalıyorsunuz ki

0|0
    0|0
  • Doktora git bence başını göster

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yuh be. Doktora gidip bununla ilgili rapor alip emniyetin yolunu tut bebekken iki bez parasi verdi mama parasi verdi diye baba olunmuyo bu saydam babalik. Sikayet etmelisin bence is ustunde sandalye kirmaya geldiyse bence bu sana yaptigi ilk degildir bence sikayet et

0|0
    0|0
  • evin haberi varmıydı saat 1 kadar dışarda olacağından izin almışmıydın?

0|0
    0|0
    • bana cok gec gelme dediler ben 11-12 gibi gelicektim sansima oturdugumuz mekanda pos cihazinda sorun cikti biraz geciktm bizimkilerde yoldayim dedmm oyle gelince yedim

• hımm durumu bildirdin sorunu söylediğin halde olmuş ise tabiki babanın yaptığı hoş değil tasvip etmiyoruz fakat babanın sorumluluğu altındasın ve sende sorumluluğunu bilmek zorundasın bizlerin gelenek göreneklerine göre o saate kadar dışarıda kalmış olmaz zaten başlı başına hata bunu mantıklı düşünür isen doğru yolu bulursun kızın olsa ve o saate kadar kim olduklarını yüzeysel tanıdığın kişilerle saate 1 kadar dışarda olsa inan belki daha fazlasını yaparsın.

• Dövdü derken tokat filan mı attı baban? yoksa bildiğin daldımı? sebebi neymiş peki , izin vermemişmiydi geç gelemene, yoksa eve gelince bir tartışmamı yaşadınız?

0|0
    0|0
  • Gece bir de evde ne işim var ezan okunmadan gir evine keyfine bak doktora gidebilirsin başına çok vurduysa

0|0
    0|0
  • Iyi yapmis ne isin var o saatte disarda

0|0
    0|0
  • Saat 1 de kötü bir yerde değilsen seni dövmeye hakkı yok. benim ailemde sennkiler gibi ne yazıkki. Yan komşumuzun kızı 11-12 de eve gelio daha 23 yaşında. Kendini dövdürtme birdaha bağır çağır polise şikayet et ciddiyim polis gelirse korkar. Şikayetçi olma ama. Bide sevgilin varsa biran önce evlen kurtulmaya bak o evden.

0|0
    0|0
Yükleniyor...