Hastayım diye kimse beni sevmiyor. Ne yapıcam?

19 yaşındayım doğuştan böbrek hastasıyım 12 yıldır diyalize giriyorum kimse beni sevmiyoe herkes dışlıyor babam bana işe yaramaz diyor yük diyor beni diğer kardeşlerimden ayırıyor annem de aynı zaten arkadaşım falan da yok hiç küçükken de yoktu intihar etmeyi düşünüyorum ciddi olarak her şeyi içime atıyorum sürekli içimde bir alev var çok mutsuzum ne yapabilirim?

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• Bir aile çocuğu hasta diye nasıl evladını dışlayabilir aklım hayalim almıyor. Arkadaşın olmamasıda ayrı birşey. Senin hasta olmanın arkadaşlarına ne gibi bir zararı var ben onu anlamış değilim. En kötü onların yanında iken hastalanırsın zaten rahatsızlığını biliyorlarsa ona göre hareket ederler ki olması gerekende budur. O yüzden şu mübarek günlerde şöyle düşün. Allah sevdiğini kullarına böyle hastalık verirmiş ve onları böyle sınarmış. Sende bunu bir sınav olarak düşün. Bunu birgün başarıcaksın ve iyileşiceksin.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Gecmis olsun. Oku br yerlere gel ve hepsine ders ver

0|0
    0|0
    • Okula gidemiyorum acikogretim lisesini bitirdim

• #GizliSoruyuSoran Kardesim, yani arkadaslarinin dislamasi hastaligindan olamaz yani acaba cekingen misin biraz. Bende vardi bu cekingenlik ozguvensizlik eskiden hep ezilirdim. Eger boyle bir derdinde varsa yardim ederim ben psikiyatriye gittim yillardir en son onun bir yontemiyle yendim

• Allah ailenin ıslah etsin. Neden olmasın hastanede falan bir sürü insan var çevrenden arkadaşlık Kurman daha iyidir

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun😞. İnsanları anlamak zordur çevrendekilerde seni anlamamış. Hiç bir insan kusursuz değildir onların böyle bir sebeple yaptığı davranış çok yanlış. Ama hayattan hiç bir zaman vazgeçme belki yarın karşına sana bütün sevgisini, kalbini verecek biri çıkar.

Unutma ki imtihan dünyasındayız. Başa her şey gelebilir.

0|0
    0|0
  • hastasın diye sevilmemen bana inanılmaz mantıksız geliyo ki biz sağlıklıyyız diye sevenimiz çok mu ssanıyosun. boşver beklentiye girme amacın onların seni sevmesi değil sana muhtaç olması olsun

0|0
    0|0
    • Kimse bana muhtaç değil ama ben herkese muhtacım maalesef...

• şu an öylesin işte bende aynı öyleyim ama ilerde işler değişcek geleceği düşün ve hayal kur.

• Sana öyle geliyordur eminim ben kimse hele bir anne baba çocuğuna bunu demez diyemez ki

0|0
    0|0
  • Kendi kendini mutlu etmeye çalış, ailenle konuş. Ayrıca hayat yaşamaya değer.

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun Allah şifa versin üzülme bol bol dua et...

0|0
    0|0
  • Ayaklarının üstünde dur. ben sağlıklı olduğum halde dışlanıyorum. takıyormuyum Hayır... hayatımı yaşıyorum. çalışmıyorum param olmasa çıkartıp vermek zorundalar. o zaman Afedersin ama kazanmicaklardı. Elbet elden ayaktan düşünce sadece ama sadece sana muhtaç olacaklar. dedi dersin.

Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Selam bende bobrek rahatsiziydim yani galiba senden daha şansliyim cunku kucukken erken teşhis sayesinde ilac tedavisi filan derken şukur ki kurtuldum ama seni ciddi anlamda anliorum cunku benm cektiklerimde az deildi tedavi surem kisa deildi 3 yasimdan 14 yasima kadar tedavi oldum ve bu yuzden sana ne dieyecegimi nasil bir teselli verecegimi bilmiorum ama imkansiz yoktur elbet dert veren allah dermaninida verir senin tek yapabilecegin allaha siginmak ve senin gibi olanlarinda oldugunu unutmamak

0|0
    0|0
  • Sen bunu kendine dert ettiğin için ailenin de sana oyle yaklaştığını sanıyorsun fakat emin ol oyle değil. Seni temin ederim ki anne babanın kalbini açıp bakma şansın olsa oyle olmadığını görürsün. Arkadaş konusunda da arama... bak benim sözde çok arkadaşım var daha dün 20 tl. ye ihtiyacım oldu tam dört kişiden istedim ve hiçbiri vermedi. Ve ben bu insanlara oyle çok yardım etmiştim ki... Arkadaş yok bu zamanda o konuyu geç. İntihar konusuna gelince daha iki saat önce şahsen intihar mektubun a kadar yazmıştım kafaya koymuştum ölmeyi ama yapamadım. Kimsenin hayatı seninkinden iyi değil... Öyle bir durumdayım ki şahsen keşke kanser olsam da allah bana bunları yasatmasaydi diyorum... Sukret her haline Sukret... Namusumdan oldum , gururumdan oldum, ailemden oldum, rezil rüsva oldum., hala yaşıyorum bak... Sen de dert etme...

0|0
    0|0
  • Sakin kendini baska insanlardan dislanmis ya da farkli görme. Insallah rabbim en yakin zamanda sifani verecek. Her zaman herkese ve herseye karsi dik durmaya calis. Gecmis olsun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• dostum şifala olsun umarım yakın bir zaman da iyleşirsin
    bence mutluluğun sırrı sende
    bu hastalığın çok faydalı bence
    erken yaşta sana kimin yüz çevirdiğini görüyorsun
    kendini geliştir aldığın nefesin hakkını ver
    öyle durma yap, yarat eminim ki hayallerin vardır.
    sakın intihar etme eğer böyle bişey yaparsan onların istediğin yapmış olursun.
    hayatta başarılar ve kimse sevildiğini bilemez.

0|0
    0|0
    • Ne yapabilirim ki

• böyle düşünmeyi bırak
      herşey ayapabilrisn
      ve sabır lı ol
      çevrene başka gözle bakmayı dene.
      ben bazen hastalıkların çözümünün düşünce yoluyla çözülebiliceğini düşünyorum.

• Öyle olmayı sen istemedin sonuçta takma kafana bu kadar hayırlısı neyse o olur kimsenin seni sevip sevmemesi önemli değil Allah kuluna yeter

0|0
    0|0
  • troll

0|0
    0|0
  • Bobrek hastalıgından baska bir hastalıgın var mı? Sizofreni gibi?

0|0
    0|0
    • Bipolar bozukluk tanisi var tanisi 2 yil once konuldu

• bence ölmelısın hemde bu sene

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun. kardes sevilirsin neden sevilmeyesin Allah gonlune gore versin

0|0
    0|0
  • Allah var

0|0
    0|0
Yükleniyor...