Çok üzülüyorum?

Merhaba arkadaşlar. Annemle birbirimize çok bağlıyızdır. İkimiz de birbirimizi çok severiz. Kendisi çok eğlenceli bir annedir. Beni mutlu etmek için karşımda komik hareketler bile yaptığı olur. İşler bu kadar güzelken yolunda gitmeyen bazı şeyler var. Bazen can ciğer olsakda genelde ortada bir şey yokken kavgalar ediyoruz. Bir şey istediği gibi olmayınca hemen kötü sözler söylemeye başlıyor. Bu sefer benden de ister istemez kötü sözler çıkıyor. Ama haklı olan ben olsam bile yine de gidip özür diliyorum. Söylediğim kelimeler onunkilerin yanında halt kalır ama yine de gidip gönlünü almaya çalışıyorum. En sonunda ne kadar bağrışma ve ağlama olsada birbirimize dayanamıyoruz barışıyoruz. Ama bu çok kısa sürüyor. Tembel bir insan da değilim başarılıyım oldukça. Şimdiye kadar onun yüzünü karartcak bisey yapmadım ama yine de anlaşamıyoruz. Her şey harika olmalı ona göre, tek bir kusur olmamalı. İnanınki biraz önce proje ödevimi aldı. Kağıt yamuk diye bazı kısımlar eşit değil diye demediğini bırakmadı. Onun gözünde böyle zamanlarda hem gerizekalıyım hem işe yaramaz. Sabahları okula giderken bile başımda dikiliyor sürekli hadi hadi hadi diyip duruyor. Sinir oluyorum artık ve cok üzülüyorum. Kontrol hep elinde olsun hersey mükemmel olsun istiyor. Beni hep başkalarıyla kıyaslıyor. Ama en çok üzüldüklerim haketmediğim sözler söylemesi ve saçma yüz ifadeleri. Biraz önce yine işe yaramaz olduğumu söyledi. Neden? Ödevde yazıları çok soldan başlamışım kapak yapcak yer yokmuş. Harika ya cidden. Karşıma alıp güzelce bu konuları dile getirdiğim de oldu. Beni sen böyle yapıyon, senin iyiliğin için uğraşıyom tarzı cevaplar alıyom. Benim her zaman iyiliğim için uğraştığını her şeyi benim için yaptığını biliyorum ama sizce bu kadar sıkması doğru mu. Ne yapmam lazım benim arkadaşlar? Dalgaya almazsanız sevinirim.

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Bunları bize anlatacağına annene anlat. Beraber çözüm bulun.

0|0
    0|0
    • Yazdıklarımı düzgün okumadın galiba. Zaten anlattım ben

• Yine konuş, "anne iyiliğim için yaptığını söylüyorsun ama yaptıkların bıkkınlık veriyor, beni daha da soğutuyor" de.

• Cok kisa bkr özet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynı durumları yaşıyoruz anne nihayetinde olsun desin belki daha başarılı ol diye o kadar söz söylüyo hırs yap diye seni tanıyosa samimisiniz ya yinede sen hep sarıl sana kızıcak bir anne bulamazsın o zaman koyar ya insana Allah ailelerimizi başımızdan eksik etmesin 😊❤️

0|0
    0|0
Yükleniyor...