İftar yaklaştığında ve her yerden buram buram yemek kokusu geldiğinde nasıl bir modda oluyorsunuz?

İftar yaklaştığında ve her yerden buram buram yemek kokusu geldiğinde nasıl bir modda oluyorsunuz?

Güncellemeler:
...

1|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• İftarın yaklaştığını hissediyorum. En çokda ben ramazan ayında çıkan pidenin tadını seviyorum. Sanki ramazan ayında o pidenin tadı daha önceki günlerden çıkan pidelerin tadından çok farklı imiş gibi geliyor bana.

www.bursa.bel.tr/.../3621-ramazan-pi-88650.JPG

0|1
    0|0
    • İftara yaklaştığında her şey farklı değil mi zaten. Hislerin doruk noktasında oluyor. Her şeyi hissediyor ve duyuyorsun gibi oluyor. Koku alma duyun da artıyor. Çok güzel bir duygu.

• Umursamıyorum. Çünkü alışkınım.
    O yemekleri kokutanların arasında olunca belirli zaman sonra alışıyorsunuz :)

0|1
    0|0
  • benim modumu zaten biliyon bide ugrasim yorulup buraya koymama gerek var mi :D

0|1
    0|0
  • Off off iyice acikiyorum hele o fırından gelen eppek kokusu😊😅

0|1
    0|0
  • Yemek degilde o pidenin muhteşem kokusu yok mu sac bas yolduruyor resmen,,

0|1
    0|0
  • 😂 kafama poşet bağlamak istiyorum nefes almak istemiyorum dermişim ya nefsine hakim olucaksın sonuçta

0|1
    0|0
  • Resmen dram ya

0|1
    0|0
  • Heyecan galiba bugünde bitiyor gururu oluyor

0|1
    0|0
  • Deme bee:/

0|1
    0|0
  • Dakikaları saymaya başlıyorum 😄

0|1
    0|0
  • Az kaldı az.. diyorum tip bu şekilde ama yukarı doğru.

0|1
    0|0
  • Haha aynen ben o fotodaki çocuk gibi oluyorum bir de caktirmamaya çalışıyorum

0|1
    0|0
  • Acikmiyorum ya acikma duygun yok

0|1
    0|0
  • Zaman geçmiyor dakikalar geçmiyor sorma😀😀

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Köpekler günler sonra sahibini görünce deliriyor ya ben de öyle oluyorum işte

0|1
    0|0
  • Şu ezan bir okunsun anasını ağlayacak tüm yemeklerin deyip sadece iki kaşık çorbayla karnı doyan insanım 😊

0|1
    0|0
  • Sabır ediyorum :)
    Nefis çeksede

0|1
    0|0
  • Çalıştığım yerde hem dürümcü hem dönerci var. 8 saat çekiyorum ben o kokuyu. :/

0|1
    0|0
  • iftara 1 saat kala çok kötü oluyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...