İnsanlık sizce öldü mü?

Selamlar arkadaşlar şöyle bir çevreme baktığımda insanlık artık yok demeye başladım size de öyle geliyor mu?

İnsanlık sizce öldü mü ?

2|0
13|20

En İyi Kız Görüşü

• Bu sadece insan ölümleri açısından insanlık ölmesi değil konu çok daha büyük ayrımcılık yapanlar çoğaldı. Hayvanları umursamayan insanlar çoğaldı. Ben bunları kıyamet alametlerinden biri olarak görüyorum

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İnsalık mı? Küçüçük çoçuklar mermi kovanları ile oynuyor. Önünde kafasından kurşun yemiş adamlar yatıyor. Her allahın günü bombalanıyor. Her gün silah sesleri. Tank sesleri. Uçak sesleri. Roketatar sesleri. Çığlıklar bağrışmalar. Sence insanlık kaldı mı? Sence insanlar gerçekten insan mı? Yoksa hayvanlaştırıldık mı?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 19

• Oldu

0|1
    0|0
  • Öldü bro

0|1
    0|0
  • insanlık ölmedi henüz

0|1
    0|0
  • İnsanlardan pek hoşlanmam alayı bozuk gibi gördüğüm kadarıyla dişi erkek farketmiyor hayvanlar tercihim

0|1
    0|0
  • Can çekişiyor

0|1
    0|0
  • Yaşayan insan var mı ki sen ölen insanlığı arıyorsun insanın önünde yardıma muhtaç birisi olsa umursamıyor başını yastığada çok rahat koyuyor hiç vicdan takıntısıda olmuyor insanlığı bırak yaşayan insan var mı ki :)

0|1
    0|0
  • Ölmüss

0|1
    0|0
  • bende birazcık var hala gerisi beni ilgilendirmiyor herkezde ben kadar insalık olsa demekki hala yaşıyor olucak

0|1
    0|0
  • İnsanlık öldü, diyenler öldürdü insanlığı.
    Hepimizin de üçer beşer kürek toprak atmışligimiz var, defnin ardından. Hiçbirimiz masum değiliz, vesselâm...

0|1
    0|0
  • insanlık var bence

0|1
    0|0
  • Aynen öyle insan çok insanlık yok başka bir şey söyleyemem

0|1
    0|0
  • Din iktidarsa bir ülkede insanlık ölmüş demektir.. öldü o yüzden

0|1
    0|0
  • ben irkina bakarim

0|1
    0|0
  • öldüğü yerlerde var, ölmediği yerlerde

0|1
    0|0
  • insanlığı ölmeyen 2-3 kişi kalmıştır

0|1
    0|0
  • Öldü tabi günaydın kanks

0|1
    0|0
  • diyorum

0|1
    0|0
  • üstad biz o sözün bittiği yeri çoktan geçtik...

0|1
    0|0
  • Çok az olsada kalan var insan olmaya çalışan var aça çoğunluk öldü

0|1
    0|0
Yükleniyor...