Foursquare kullanıyor musunuz?

gecenlerde bir hafta sonu bir işletmenin güvenlik görevlisi için bayağı bir döktürmüştüm dağ kaçkını görgüsüz vs. vs. diye bu hafta sonu kendileri orada yoktu işten çıkmışmış... acaba benle ilgisi var mı diye merak ettim yoksa benim görüşümü pek kaale alan yok mudur... yazdığım yorumdan beni bulma ihtimali var mıdır çok tırsıyorum... şu üçünün cevabını istiyorum :) biliyorum oruç oruç çok şey istediğimi ama idare edin artık :) :) :)

0|1
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında bir çok şeyi kullanıyorum da geçici süreliğine Akıllı telefon kullanmıyorum.

Senin forsquare'e yazdığını kesinlikle dikkate almışlardır. Hatta yakında gerekeni yaptık arkadaşın işine son verdik diye yorum yaparsalar şaşırma :D

Yazdığın yorumdan peşine düşme ihtimali var ama muhtemelen forsquare'deki yoruma istinaden seni işten çıkarıyoruz dememişlerdir. Farkederse yandın :D

Sen o mekana şu aralar pek takılma :P :D Ya da kendine bir yakın koruma tut :D

1|0
    0|0
    • yaa çok kötüsün ama haketti pislik çok kızdırdı beni... fotoğrafımı falanda kaldırdım zaten ordan umarım gec olmamıştır. :)

• yok sordurdum onu böyle dolaylı olarak :D inşallah başka iş bulmuştur onun vebaliylede uğraşmim :)

• Hayırlısı olsun. Vicdan sahibi olmak güzel bir şey ;-) Vicdan insanın kalbini de yüzünü de güzelleştirir ;-)

Erkekler Ne Diyor 7

• cevap 1 : eğer işletme gerçekten kurumsalsa yapılan yorumları dikkate alıyodur..
    cevap 2 : dediğim gibi işletmenin kurumsallığıyla ilgili bir durum bu da, görüşünü elbette kaale alacaklardır, tek neden sen değilsindir elbet ama bu da bir neden olmuştur.
    cevap 3: yazdığın yorumdan seni bulma ihtimali sıfır :) yoksa herkes birbirini bulurdu :)

1|0
    0|0
    • o korkuyla fotoğrafımı falanda kaldırdım zaten... sağol teşekkür ederim umarım bulamaz :)

• Hayır henüz bulamadı 😊

• :) o zaman artık o iş bitmiştir rahat olabilirsin :)
      bir soruda seni görünce aklıma geldi benim de yazayım bir dedim :)

• Akacak kan damarda durmaz sıkma kasma bırak aksın;)

1|0
    0|0
  • hayır. yok

1|0
    0|0
  • takibe almıştır seni

1|0
    0|0
  • Seni kimse bulamaz 😉

2|0
    0|0
  • Hahahahah :))))))) n güldüm yaa