En karanlık (kötücül/şerli) ve en en aydınlık (iyi/hayırlı) geçen günleriniz hangisiydi?

Benim en karanlık geçen günüm annemi kaybettiğim gündü
Benim en aydınlık geçen günüm ilk yeğenimi doğumunda kucağıma alıp sevmemdi
En karanlık (kötücül/şerli) ve en en aydınlık (iyi/hayırlı) geçen günleriniz hangisiydi?

Güncellemeler:
2. en aydınlık günüm de üniversite tercihlerini öğrendiğim gündü

2|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Senin adına üzüldüm :(. Aklıma gelmiyor şu an en kötü ve en iyi günüm. Daha olmadı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• En en en kotu günüm trafik kazası geçirdiğim gündü. En iyi günüm ortaokulda resim yarışmasında bilgisayar kazandığım gün olabilir.

0|1
    0|0
  • O kadar karanlık gün var ki hangisi en karanlık hangisi biraz olsun aydınlık seçemedim.

0|1
    0|0
  • Başın sağ olsun:/

0|1
    0|0
  • Umutlarima sarildigim ve bazi hayallerimi gerceklestirdigim bir donem vardi kendimi o gunlerden daha iyi hissetmedim henuz ☺ asik oldgm birinden ayrilmistim bu da hayatimin en karanlik donemi

0|1
    0|0
  • Benim en karanlık günüm tanrının beni terkettiğini farkettiğim gündü geçen zamanlarda olmayan bir tanrıya boş umutlarla sığınmışım. En aydınlık günümse tanrının sadece beni değil herkesi terkettiğini farkedip onların hala onu savunmasını izlerlerken düştükleri komik durumları izlemeye başlayıp keyif aldığım gündü. :-D komik.

0|1
    0|0
  • Başın sağolsun. Henüz ailemden kimseyi kaybetmedim böyle büyük bir acı yaşamadım. Sanırım babamın bypass ameliyatı olduğu gündü en karanlık günümüz. Saatlerce elimiz yüreğimizde bekledik :( Allah hayırla çıkmayı nasip etsin karanlık günlerden :/

0|1
    0|0
  • su an bilemedim

0|1
    0|0
  • Babaannemi kaybettiğim gün
    Üniversite tercihlerini öğrendiğim gün

0|1
    0|0
  • Başın sağolsun.

0|1
    0|0