Merhabalaar 💋
48 saat kadar bir suren var #Cumhurbaşkanısın bu süre içersinde neler yaparsın? Ben mültecileri ulkelerine geri göndermekle başlardım işe.
Siz ne yapardınız?

0|3
11|31

En İyi Erkek Görüşü

• Yaz Celalzade #İrademdir! Cümle Türk Diyarındaki Tüm Mülteciler Tez Sınır Dışı Edile, Mukavemet Edenlerin Sorgusuz Sualsiz İbret-i Alem İçin Kelleleri Alına Kahr-u Perişan Edile.

Sınırlarımızın İçerisinde Beşiktekinden Eşiktekine Kadar Nefes Alan Cümle #Sempatizanlara da Aynı Muameleler Uygulana.

İrademin Gereği Tez Yerine Getirile.

Hasbahçeye Gidiyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şu vakıf adı altında açılmış minicik çocukların ırzlarına geçen pislik yuvalarını temizleyip tecavüzcüleri yaktırırdım...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Mültecileri ğlkelerine gönderirim
    İdam yasası getiririm
    Natodan ayrılırım
    Suriye ve Rusyayla ilişkileri güçlendiririm
    Mevcut hükümeti hdplileri muhalefet partisi genel başkanlarını tüm akp vekillerini asardım.
    Teröre karşı savaşması için orduyu özel olarak görevlendirir polisin tüm illerde her yeri didik didik edip halkın terör saldırılarına karşı güvende olmasını sağlardım
    Tüm bakanlıkların başındaki adamları görevden alır asılması gerekeni asardım. Yerlerine o işi layığıyla yapacak insanlar atardım.
    Akpnin atadığı tüm rektörleri asardım.
    Tandoğandan Anadoluya değiştiren gibi ismi değiştirilen her yeri eski adına kavuştururdum.
    Köy enstitülerini yeniden açardım.
    Hdp seçmenlerinin hepsini idam ederdim.
    Halkın gelir düzenini sağlamak için en zengin kesimin mallarının %10 luk bölümüne el koyup eşit bir şekilde vatandaşa dağıtırdım.
    Yerli sermayeyi destekleyip yabancıların ürünlerine gümrükte ağır vergi bağlardım aynı zamanda gümrük birliğinden çıkar avrupa birliğine girmeye çalışmaktan vazgeçerdim.
    Kentsel dönüşüm projesini gerçekleştirmesi için genç ve yaratıcı beyinleri işe alır dandik adamları kovardım.
    Daha bisürü şey yapardım. Ama başa geldiğimin ilk haftası yaklaşık 2 milyon kadar insanı asmış olurdum heralde. Sonuçta "yumurta kırmadan omlet yapılmaz"

1|0
    0|0
  • İlk gün cumhurbaşkanlığımı kutlar ikinci gün de veda ziyaretlerine çıkarım :P Şaka bir yana da mecliste ve bakanlar kurulunda yeterli sayıda destekçin yoksa, cumhurbaşkanı olarak çok fazla bir şey de yapılamaz. Sonuçta daha çok kontrol makamı. Ne yapabilirdim? Tezkere de varken, TSK'yı ansızın K. Irak'a sokup karayılan başta olmak üzere örgütün liderlerini hedef alıcı bir operasyon kararı alırdım.

1|0
    0|0
  • 48 satt aslında yapacaklarım için yetmeyebilir ama mültecileri kesinlikle göndermez sadece gerekli önlemleri alırdım öyle geldiniz saldım çayıra mevlam kayıra değil ülkede çoğu şeyi değiştiririm önce yönetim şekli peşinden aponun idamı teröre destek verenlere gerkenlerin yapılması gerektiğinde ülke dışı sınır sahte aydın geçinen insanların sürülmesi Türkiye'nin özüne dönmesi Türk-İslam birliği için temllerin atılması 48 saat eyvah ülke duman :D Şakayla karışık yazdım tabi 48 satate neler olabilir aslında çoğu şey olabileceği gibi hiçbirşeyde olmayabilir.

0|0
    0|0
    • Tabi canim bilmem kac milyon multeci icinde Türk-İslam Ülküsünün temelleri atilirdi zaten 😃 Türklük diyorsan once asimile olmayi onleyeceksin hepsini geri gondereceksin gitsin savassin Türkiyede yan gelip yatmasin

• Benim söylediklerimle farklı şeyler söylüyorsun hayırlı günler :D

• o emine erdoğanı... :D

1|1
    0|0
  • Eski cumhurbaşkanı öldürür. Apo'yu benzinle yaktırırdım. Ekstra olarak yeni bir yasa çıkartırım siyasette dini kullanan idam edilicektir.

2|0
    1|0
  • Hdp yi kapatıp imralı adasını suya gömerim

2|1
    0|0
  • suriyelileri direk ülkesine gönderirdim

1|0
    0|0
  • Seferberlik ilan edip turk islam birligi ile israili ortadan kaldirirdim zaten en fazla 48 saat surer orayi almamiz

2|0
    0|0
  • Durumu olmayan herkeze para dagitirim

2|0
    0|0
  • Mültecileri gönderirdim aynen dediğin gibi bide doğuda ki müslümanlara yani kardeş olduklarımıza gerçek kürtlere batıya geçmeleri için 24 saat zaman verirdim 24 saat sonra doğu güney doğu ve kuzey doğuya atom bombaları atardım orayı temizlerdim :)

1|0
    0|0
  • İstifa ederdim. Nasılsa tayyipin yerine geçiyorum istifa ederim o da geçemez bida.

2|0
    0|0
  • Tamam sen kaşındın.
    Ordu ile görüşürdüm, anlaşırdım. Ardından bütün TBMM'yi feshederdim.
    İmam hatipleri kapatırdım.
    ÖSYM'yi kapatırdım.
    Kara çarşafı yasaklardım.
    Anayasayı değiştirirdim.(özellikle kadına şidde, tecavüz, toplum düzeni ve ahlak konusunda çok ağır cezalar getirirdim.)
    Eğitim sistemini değiştirirdim, askeriyenin de dahil olacağı çok sıkı disiplin getiren bir sisteme geçerdim.(öyle okuldan kaçmak, maganda gibi gezmek yok artık.)
    Bir çok yandaş kanalı kapatırdım.(ATV, A haber TGRT vsvsvs).
    Bu kanallarda her gün yalan atıp soytarılık yapan bir çok sözde gazeteci, araştırmacıyı bir daha güneş ışığı bile göremeyeceği hapishanelere atardım.
    HDP ile görüşürdüm, anlaşırdım biraz onlar taviz verirdi biraz ben, olmadı Kandile askeri harekat düzenlerdim, ve orayı ihlak ederdim.

1|0
    0|0
  • Yolsuzluk yapanları, çalanları, teröristleri ve sempatizanlarını ülkeden çıkartırdım.

1|0
    0|0
  • Tum siyasi partileri kapatir, siyasileri ceza evine atarim. Erdogan'i en ucra koseye gonderirim.

2|0
    0|0
  • Kendimi memur atarim djjd

1|0
    0|0
  • Başta Suriyeli insanları kişelerdim. Sonra ülkenin düzenini bozan vatan hainlerini... ondan sonra , Yahu Asena işte her şeyi iyi yapardım. Tam ülküye göre. :)

1|0
    0|0
  • ülkeyi komple kapatırım

1|0
    0|0
  • Doğuyu dümdüz ederdim, inşaat firmalarına yüzde 1,2 faizle kiyi kesimlerini canlandırmak için 500 600 milyar dolar kredi saglardim asgari maaşı 2000 bin lira yapıp günlük ihtiyaçlardaki zamları geri çekerdim

1|0
    0|0
  • Muhtarları toplar fırça atarim

1|1
    0|0
  • Hic hayal etmedim

1|0
    0|0
  • Geliri 2000tl'nin altında olan ailelerin bütün borçlarını silerdim.

1|0
    0|0
  • sende zalımlerden olursun yanı

4|1
    0|0
  • tayyibin yapmış olduğu hiçbirşeyi yapmazdım :)

1|0
    0|0
  • örtülü ödenek bütçesinden 3-5milyar tlcik zimmetime geçirir sonrada istifa ederdim :D

1|0
    0|0
  • Ulkede savas cikar di. herhalde 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Elitist yönetim ilan ederdim

1|0
    0|0
  • Herkesin koluna Türk bayrağı dönmesini necbur

1|0
    0|0
  • Merkeli eve atardım

2|0
    0|0
  • o makamı işgal etmezdim Ustaya geri devrederdim.

1|0
    0|0
  • Kürtler üzerindeki bu zulmü hemen durdururdum. Ve Rte nin yargılanmasını sağlardım..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...