Babam bizi evden atmakla tehdit ediyor eger boyle bir durum olursa polise gitmeli miyiz gidersek ne olur?

Lutfen bu konuda bilgi sahibi olanlar yanitlasin. Polis birsey yapar mi ki

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Polis alır eve götürür babana ayar verir olacağı bu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• En kötüsü olur ve eve almaz ise gidecek yeriniz yoksa gelin bizde kalın evin yarısı boş duruyor zaten.

0|0
    0|0
  • Bir baba bunu şakasına bile demez. Namus suz herif. Atmasını geçtim ben bu lafı şakasına bile duysam o eve adımımi atmam. Ama sen bayansın zor olacak bu süreç.

0|0
    0|0
  • Daha detaylı ça anlat

0|0
    0|0
  • Evin tapusu adamınsa polis bir şey yapamaz ama sizinse böyle bir şeye hakkı yok polis duruma karışabilir.

0|0
    0|0
  • içiniz rahat olsun davayla halledilebilecek bir konu en kötü nafakaya bağlar nafaka parasıyla başka bir evde oturmaya devam edersiniz.

0|0
    0|0
  • tehdit ediyor gitmelisin tabi

0|0
    0|0
  • Şaka la şaka. Efendi olun diye korkutmuş sizi. ☺

0|0
    0|0
  • Yasin kac baban bizi derken kimleri agmak icin tehdit ediyor ve ne yaparsaniz atarim diyor daha acik bilgi ver

0|0
    0|0
    • Annemi beni ve kardesimi ve birsey yaparsak degil sizi evden aticam kiraya vericem onuda gidip catir catir yicem felan diyo

• Biraz daha detayli bilgiler ogrenmek icin ozele cagirdim biraz konusursak suc teskil edecek ceza aldiracak birsey var mı bulmaya calisacagim

• Takip ettim

• Evet yapar. Adamı evden çıkartır sizi eve gönderir babanı dışarı atar:D

0|0
    0|0
  • acaba baban sizi evden atmaya karar verene kadar babanıza ne yaptınız?

0|0
    0|0
  • Gidin giderseniz iyi olur.

0|0
    0|0
  • Poluse gidin sizi sığınma evine gonderirler

0|0
    0|0
  • Polis konuyu savcılığa intikal ettirmenizi söyler.

0|0
    0|0
  • Babanız sizi evden neden nasıl niçin atacakki kanunen oyle bir hakkı yok tabi anne baba ayrı değilse

0|0
    0|0
  • evet aile fertlerine kötü muameleden işlem yapar.

0|0
    0|0
  • 18 YAS VE USTUYSEN SIKAYET EDEBILIRSIN TABIKI

0|0
    0|0
  • 18 yaşından küçük iseniz veya bir kardeşiniz var da o küçük ise siz %80 ihitmalle tazminat davasına kadar istediğinizi yapabilir hatta ve hatta o evi üstünüze bile alabilirsiniz iyi bir avukat yardımıyla tabiki ayrıca onun dışında tehdit den dolayı da onu güzel ağırlarlar karakolda merak etme :)

0|0
    0|0
    • Annem ben ve 15 yasinda kardesim var bide ses kayitlari var kufreder hakarrt ederken bize

• Kufrederken ve hakaret ederken

• Yeterince halt etmiş bence gitmelisiniz altta ki yorumları okudum çoğu gereksiz bunları yaşamayan bilemez boş bir tehditte olabilir ama bu tür olayların çoğu gerçeğe dönüşüyor ve kötü sonuçlar doğuruyor polise hakkında suçlama açarak bildirin tehdit küfür ve hakaret ( çocuklara siddet uygulanması gibi bir olay olduysa sırf bu olaydan bile dava açılma hakları vardır aile bireylerine internetten araştırma yaparak da dediklerimi bulabilirsiniz.)

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...