Niye hiç arkadaşım yok?

İnsanları kırmamaya çalışıyorum hep sevecen davranıyorum hem sıcak kanlı davranıyorum nazik davranıyorum kendi kafamda birilerini bulmaya çalışıyorum ha buldum derken onlar beni sevmiyor bu hep böyle oluyor acaba bir kusurumu var benim niye kimse benle arkadaş olmuyor niye hiç arkadaşım yok niye benle arkadaş olmak istiyen yok niye hiç arkadaşım kalmadı delirmiş gibi hisediyorum sizce ben delirmiş ola bilir miyim niye kafamda birilerini bulamıyorum benim gibi oyun oyun oynamayı seven sevecen sıcak kanlı hemen karşıdakine ısınan niye insanlar bulamıyorum benmi anormalim normalde bu siteye hayata böyle şeyler yazmam ancak troll lemeye gelirim ama çok sıkıldım be a kendini marjinal sanan 20 yaş üstü arkadaşlarım "19 yaşındayım..." Çok sıkıldım be... niye hiç kimsem yok arkama döndüğümde niye kimseyi göremiyorum tek bir kişiyi atladığımda niye konuşucak kimsem kalmıyor ben neyi yanlış yapıyorum sevecenim sıcak kanlıyım hem birine ısınırım şaka yaparım ısındığım için bağzen argo konuşa bilirim niye kimse beni sevmiyor argo yüzündenmi ki ben ne yaptım ki insanlara niye insanlar beni sevmiyor bağzen heycanlana biliyorum bağzı şeylere aşırı tepki verip mutlu ola biliyorum o yüzdenmi sevmiyor insanlar beni benim diğerlerinden eksiğim ne niye kimsem yok niye arkama baktığımda kimseyi göremiyorum niye yapa yanlızım gün boyu kendi kendime konuşmaya niye mahkumum niye kimsem yok niye?

Güncellemeler:
Ulan buna bile sadece 2 kişi cevap verdi...
Gidemde bir kendimi asam...

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Ayni seyleri bende yasiyorum inan bende kimle arkadas olsam onu hemen yakinim bilirim dostum olabilecegine inanirim kanarim hemen. yasadiklarimdan sunu anladim ki kimseye hakettiginden fazla deger vermiyceksin kacan kovalanir var ya iste o. sen o insanlari ne kadar yuceltirsen o kadar cok uzulursun onemli olan sensin birak seni sen oldugun icin seven insanlar olsun argo konusmak ya da benzeri kimseye aciklama yapmak zorunda degilsin bu senin hayatin sen secimini yaparsin zaman gelicek kendini yakin hissettigin 1 2 kisiyle tanisicaksin zaten ondan fazlasina da gerek yok bence. Moralini bozma sakin

0|0
    0|0
    • Yok ya moralimi çok bozmuyorumda dostum insan sıkılıyor be ne biliyim oturup her oynadığım oyunu benle oynuya bilicek benim kafamda gitiğim her yere çağıra biliceğim yanındayken sıkılmıyıcağım konuşmasak bile rahatsız hisetmiyiceğim bir arkadaş arıyorum be çok sıkıldım arkama döndüğümde kimseyi görememekten birileriyle konuşuyorum 2 saat sonra unutuyolar beni :D birilerinin bir işini görüyorum görene kadar en iyi arkadaşları oluyorum 2 dk sonra yokum onlar için ha biliyorum insanlar böyle bende sende böyleyiz sadece insanları kırmamak için daha yumuşak yaparız ama ne biliyim en azından kırmamak için bir çaba gösterselerde ilizyona kapılsam :D... Çok sıkıldım bea...

• Iste maalesef bazi seyleri yasayarak ogreniyoruz sanirim. umarim kendini yaninda mutlu hissedebilecegin guvenebilecegin insanlar bulursun benim de kendimde istedigim sey o umarim bizde mutlu taraf oluruz

Erkekler Ne Diyor 2

• gerek yok bence arkadasa krdeş takma fazla

0|0
    0|0
    • Ve arkadaşı olan birisi konuştu :D

• Bunu kimsenin okuyacagini sanmam resmen roman yazmışsın :D

0|0
    0|0
    • Hep aynı şeyi yazdım aslında ama okudukça anlam kazanıyor

Yükleniyor...