Evlendirme programlarının bu kadar izleyici kitlesine sahip olmasını neyle açıklayabilirsiniz?

bekar bir arkadaşınız varsa onu anında evlendirmeye çalışırsınız. acaba neden? bekarları mı sevmiyoruz yoksa evlendirmek sevaptır diye kendimize bonus mu kazandırmaya çalışıyoruz. evlilik deyince herkes ilgilidir konuya. peki bu kadar sevmemizin nedeni nedir bu konuyu. sadece bayanlar değil erkekler de inanılmaz seviyor ve takip ediyor bu konuyu.

2|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Bilinçaltında röntgenciyiz demek oluyor ne yazıkki belki ağır gelecek ama durum bu. Milletin özel hayatını nedense çok merak edioruz. Ve bunu harika sohbet konularına dönüştürebilioruz. Bana kalırsa karşı apartmanı gizlice dikizlemekten farkı yok

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• HAcı gıybeti seviyoruz. Dedikoduyu seviyoruz. Dikkat ediyorum genelde ya evli ya da hayatı boyunca red edilmişler izliyor. Sanırım yaşayamadıkları ilişki psikolojisini öğrenmeyi seviyorlar :D Çünkü insanlar beceremedikleri şeyi eleştirmeye bayılıyorlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 10 kişiyi evlendirince cennetliksin diyorlar, benim son 2 kaldı 😐 garantilemeye çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • Ben de izliyorum

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...