Bazı kadınlar neden özellikle oruç tutmadığını ima edercesine yiyip içtiklerini üstüne bastırarak söylüyor?

Bazı kadınlar neden özellikle oruç tutmadığını ima edercesine yiyip içtiklerini üstüne bastırarak söylüyor? Tamam çeşitli nedenlerle (her türlü nedensellik olabilir) oruç tutmuyorsunuz. her şeyi geçtim inanmıyorsunuz bunuda anlarım. veya içinizden tutmak gelmiyor. Ama neden ısrarla özellikle ramazan ayında yiyecek içecek yediğinizi içtiğinizi ima ediyorsunuz? sorununuz nedir?

Bazı arkadaşlar diyebilirki öncedende böyleydi uzun süredir sitedeyim önceden böyle falan değildi.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• ayıp yani ben az önce 2 kilo mantı ve zeytinyağlı sarmayı gömdüğümü paylaştım mı? hayır paylaşmadım. siz de paylaşmayın terbiyesizler.
    şaka gömmedim açım hmk olsa gömerim orası ayrı.

0|1
    0|0
    • gerçekten çok saçma neyi ispat etmeye çalışıyorsun. Aynı güruh kurban bayramında (ki özellikle o tarihte) hayvan katliyamı, hayvanları kesmeyin,... vs vs ulan et yeme o zaman hadi benim bayramımı sallamıyorsun, sanki kasaplar farklı şekilde mi kesiyor aptal.

• ha tamam o zaman :D onları ben de anlamıyom kendi içlerinde çelişki. müslüman değilim ama kurban bayramının güzel bişey olduğunu düşünüyorum, belli bir amaçla kesiliyor, kesilen et çevreye dağıtılıyor paylaşma ve yardım açısından çok güzel bişey.

• aynen. ama olmadığını bile düşünmek ben bu aptallığı anlayamıyorum sankide yedikleri et nerden geliyorsa.

Erkekler Ne Diyor 1

• Boşver onlar kafir sizi gidi siziler :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...