İnsanlık Aranıyorrr!!! [Lütfen vicdan sahibi , eşitlikçi , akıllı bireyler yetiştirin] ... Bu Neyin Kafası?

http://onedio.com/haber/katliami-isid-ustlendi-bazi-vatandaslar-sevindi-orlando-katliamina-korkunc-yorumlar-715913

Biri canınıza ırzınıza ve malınıza kastetmediği sürece öldürmek günah değil miydi? ve ne zamandır Tanrı insanları ceza verme konusunda görevlendirdi? Cehennem bunun için yapılmamış mıydı? Madem bu insanlar cehennemde yanacak , bari dünyada rahat bırakın. Size ve diğer canlılara zarar vermeyen kimseyi bu dünyada yargılamaya hakkınız olmadığını hala öğrenememiş olanlara ne diyebiliriz ki ne yapabiliriz ki.

0|1
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Güya müslümanlar işte ama yaptıklarının islamla alakası dahi yok. İslam hoşgörü dinidir, insana değer vermeyi emreder, sana göre farklı olan insanları katlet demez. Bunlar kendilerini Tanrı falan mı sanıyorlar da cezalandırma hakkını kendilerinde görüyorlar anlamıyorum -ki eşcinsellik yönelimdir ve bir yönelime sapkınlık, yanlış yoldalar demek ne kadar mantıklı?- Ama bu faşist ve cani zihniyetler var olduğu sürece sürece islamofobi de var olacak ona eminim. Açıkçası ben bu tarz haberleri gördükçe hem çok üzülüyorum hem de çok utanıyorum. Homofobi yok olsa da tüm insanlık olarak rahatlasak. İnsanların farklılıklarına saygı duyup, kategorize etmeden değer vermeyi öğrense herkes.

0|0
    0|0
    • aynen öyle. benim ümreye giden namaz kılan eşcinsel arkadaşlarım dolu. çoğu bu toplumun dışlayışından tehditlerinden intihara teşebbüs etti. ailem duymasın annem üzülür. beni anlamazlar. ve sadece üzülür. annem çok iyi biri. çok acılar çekti. onu üzmelerini istemiyorum diyip saatlerce ağlayan mı dersin. ailesi öyle olduğu için sokağa atılanlar mı dersin (kız erkek farketmeksizin). bir kız arkadaşımızı abisi hapisten çıktı 6 ay önce onu öldürmek için her yerde onu arıyor mesela. namuslarını temizliceklermiş. kız kardeşi nasıl olur da başka bir kızdan hoşlanırmış. bir dolu hikaye. kutsal kitaplar insanlar birbirine kıymasın yazık etmesin birbirinin hakkına girmesin diye varlar ama işte insan kendi içindekini görür okuduğu şeyde bile.

• ''İnsan içindekini görür okuduklarında bile'' tam anlamıyla bu gerçekten. sadece okuyan, okuduğundan hiçbir şey anlamayan, anlasa da işine geldiği gibi alan bir zihniyet var. hatta iddiasına varım çoğu meal bile okumamıştır. kulaktan dolma bilgilerle boş yapıyorlar.

Arkadaşlarının durumu gerçekten çok üzücü. ve maalesef tanık olduklarımız dışında milyonlarca insan daha var aynı sorunları yaşayan. homofobik ailelerde heba oluyorlar. tabi onlara ne kadar aile denilebilirse. çocukları zaten toplumda yeterince nefret söylemlerine maruz kalıyor. ailelerin sığınak olması gerekir. sırf hemcinsini sevmiş diye şiddet uygulamak, öldürmek ebeveynliği geç insanlığa sığmaz. çocukları katil ya da tecavüzcü olsa böyle muamele uygulamazlar. insan yetiştirmek bu kadar basit olmamalı. ailelerin bilinçlendirilmesi şart.

En İyi Kız Görüşü

• Bu kadar şeref yoksunu olunmaz ya ulan o insanların sana ne zararı var. Kimle sevişirse sevişir sanane? Beyin yok bu insanlarda

0|1
    0|0
    • kaldı ki eşcinsellere fahişe muamelesi yapıyorlar. aslında nomral ilişki yaşayabilen insanlar gayette. bir kadın bir erkeği bir erkekte bir kadını nasıl sevebiliyorsa nasıl arzulayabiliyorsa ya da nasıl sevemiyorsa nasıl itici buluyorsa aynı duyguları yaşıyor aslında eşcinseller de. duyguların cinsiyeti olmadığını hep savunmuşumdur. takmışlar bir kutsal kitapta böyle yazıyo diye. bunları da tanrı görevlendirmiş. cehennemde de ben onlara ödetçem sen de burda ödet diye sanki. kimseye zararı olmayan insanlara. yazık ya.. vallahi yazık

• Üstelik eşcinselliğin doğada 500ü aşkın canlıda bulunması kutsal kitaptaki yazıyı çürütüyor daha ötüyolar. Diyorum beyin olmadıktan sonra ne desen boş

• aynen öyle. çoğu hayvan cinsiyet değiştiriyor. ve diğer canlılarda da eşcinsellik olması. onlar da mı yanacak. hayvanın iki gram beyni var zaten. bu onun tercihi oluyo ama nedense

Erkekler Ne Diyor 4

• Rabbim belkide onları değil ama o ceza kestim sananları cezalandırmak istemiş olamaz mı bir şeyleri düşünüyorsunuz ama eksik düşünüyorsunuz bir insanı öldürmek bütün dünyayı yok etmek gibidir der dinimiz eee o vakit şimdi ayrıca derki birinin canına kıydığınızda onun günahlarını da üstlenirsiniz şimdi öncelik li olarak bunlar cihad ettiklerini ileri sürerler değilmi cihad önce davetle olur davet ettinde uymadımı dua edersin tabi eğer ben çağırdım uymadı bana kötülük etmeye kalkarsa kendimi savunmak adına cihadı ederim o ayrı

0|0
    0|0
    • Ceza kestim sananları cezalandırmak için 50 insanın ölümüne izin vermesi sana mantıklı geliyor yani öylemi? Bende bile Tanrının merhametinin noktası kadar yokken sırf bir imtihan için buna izin vermezdim.

• Bie doğal afet yaratıp bie yığın insanın canını alıyor demek. Ne kadar da merhametli bir Tanrı :D

• @Bittterr sen bilemezsin onun merhametini bende bilemem şunu bilirim ki sınav ne için var bizim için o vakit ya sınavı geçeriz ya da sınavdan kalırız

• Al işte buyur

0|0
    0|0
  • akıl yoksunu insanlar yapacak bsey yok

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...