Oruçluyum ve tiklerim var?

Ağzıma şu kaçar diye tuvaletemi yaptıktan sonra ellerimi iyi yikayamiyorum sizede oluyormu?

0|1
10|7

En İyi Erkek Görüşü

• ellerini yıkarken ağzını kapat.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kardeş sen hangi dine tabisin biz Müslümanlar oruca dikkat ettiğimiz kadar temizliğimizede dikkat ederiz temizlik imandandır ayrıca namaz dinin direğidir oruç tutarken abdestimizide alırız ki ağzımıza 3 defa su alarak başlıyoruz abdeste biliyosundur? Bilerek yiyip içmediğin sürece orucun bozulmaz.

1|0
    0|0
    • Namaz k ilmiyor um ellerimi yıkıyorum kok muyor zaten sadece iyi yikamadigimi düşünüyorum süslümancım

Erkekler Ne Diyor 6

• bilerek yemediğin ve içmediğin sürece orucun bozulmaz. Oruç sadece aç kalmak değildir. Bütün kötü duygu ve düşüncelerden arınıp insanlara yardım edip iyi bir kişilik sahibi olmaktır oruç tutmak.

0|0
    0|0
  • Olmuyor

0|0
    0|0
  • öylek korkuyla yaşama

0|0
    0|0
  • Iy seni pis şey

0|0
    0|0
  • O halde oruç tutarken tuvaletini yapma iftardan sonra yaparsın 😉

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Elini ağzının içinde yıkamıyorsun sonuçta. Ne alaka 😆

0|0
    0|0
  • Canım benim elini yıkarken ağzına niçin su kaçsın?🙄

0|0
    0|0
  • Ağzına su kaçar diye elini yıkayamamak? Elinden su içiyorsun sanırım. Bence pisliğine bahane arıyorsun ya neyse.

0|0
    0|0
  • musluktan ağzına mı sıçrıycak su

1|0
    0|0
  • Elin agzina mi yapisik senin

0|0
    0|0
  • Beynine kacmis!

0|0
    0|0
  • ağzını sımsıkı kapat elini yıkarken niye ağzına su kaçsın ki musluğunuz sizin kaç metre ki öyle?

0|0
    0|0
  • Ellerini yıkarken ağzını kapat bişe olmaz

0|0
    0|0
  • Şeytanın yanıltması bişey olmuyor... istemeden agzina giren şeyler orucunu bozmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...