Hayatınız bir iyi bir de kötü en çoketkilendiğiniz olay nedir?

En çok etkilendiğiniz iyi ve kötü olay nedir? Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden.

0|2
13|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kazalarim ve hucrede kalmam.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• En iyi olay daha 8. sınıftayken öğretmen "herkes en güzel bulduğu kızı ve erkeği yazsın" demişti şaka amaçlı. Hoca da zaten şakacı biriydi ve en çok oy alan ben olmuştum ve sınıfın en güzel kızı seçilmiştim. :)
    En kötü olay ise hergün yaşayıp hergün aynı acıları çekmek. :(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• En iyi etkilendiğim olay eski kız arkadaşımın benden ayrılması en kötüsü şu an hoşladığım kızın şehir dışında tatilde olması :)

1|0
    0|0
  • Küçükken işerken pipimi fermuara sıkıştırmıştım, kötü etkilendim hala aklımdan çıkmıyor

1|0
    0|0
  • En iyi olay annemi tanımam en kötü olay da babamı tanımam ölene kadar çıkmam etkisinden.

0|0
    0|0
  • Daha küçükken bir tane kantinci vardı okulda bizim evler aynı yerde beni eve bırakırdı. Bir gün ihtiyac oldu annemle onun karısı hastaneye gittik. Biz arabada onla beklerken bana kücükken kızları nasıl ellediğini filan anlatmıştı. Baya detaylı.
    Bu olay aklıma takıldı. Kücüktüm tabi hic birşey anlamamıştım. O günden sonrada bir daha görmedim.

0|0
    0|0
  • hamamdaydım bir gün zencinin peştemalın altından yılan girmiş. Baktım yavaş yavaş uyanıyo adamı sokacak çaktırmadan yaklaştım. Hamam tasıyla yılanın kafasına bir vurdum. Adam aaahhhh diye zıpladı. Yılan az daha beni sokacaktı ben vurunca gitti adamı soktu.

0|0
    0|0
  • yok.

0|0
    0|0
  • Manevi kardeşimin hayatıma girmesi. Kötü birşey hatırlamıyorum beni çok etkileyen.

0|0
    0|0
  • Rica ederim.

0|0
    0|0
  • anasınıfı zamanlarında azmış kuzenim şeyimle oynuyodu öpüşüyoduk. Her teyzemlere gidişimde aç bkaalım pipini diyodu bende bunu normal sanıp yengemle konusurken sana pipimi gösteriyimmi demiştim hemde yengemin annesinin yanında. Baya dalga geçmişlerdi o günden beri yüzüne baktıkca utanırım. İyi olayda otobüste aşık olduğum kız yanağımdan öpmüştü sonra dönüp dudağımdan öpmüştü. Döndüğümde bide gülümsemesi vardıki erimiştim resmen :/

0|0
    0|0
    • kuzenin kız mıydı boyu kısa mi peki

• Thanks şeyden sordum cnk bu yaşadıklarinizdan dolayi erken regl olmuştur o büyük ihtimalle:))))))))

• @Jjuanita bilmiyorumda tecavüz sayarım...

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• IYI Yönde etkilendiğim yok kötü yönde etkilendigim erken yasta regl olup ergenlige girmek su an hayatımı çok kötü etkiliyor:)

1|0
    0|0
  • İyi bir olayım yok
    Kötu bir olayım da yok
    Ben neyin kafasini yasiyorum ondan ble haberim yok :)

1|0
    0|0
  • İyi, erkek arkadaşımın hayat hikayesi. Benim bişeylerin farkına varmamı sağladı.
    Kötü, biten ilişkim. bir insanın ne kadar kötü olabileceğini öğretti bana.

0|0
    0|0
  • Bunlar bana kalsın

0|0
    0|0
  • Babaannemin ölümü çok kötü etkilemiiti

0|0
    0|0
  • Dedemin olmesi kotu olayım. Yigenimin olmasi iyi olayim

0|0
    0|0
  • En iyi evlenmem oldu su ana kadar :)

1|0
    0|0
  • Çok etkilendiğim iyi olay hatirlamiyorum ancak hayatimin çoğu kötü olaylardan oluşur ve çok etkilendim anlatamam bazilari elimde bile değildi seçim yapmama bile izin verilmedi.

0|0
    0|0
  • Çok var ama boşver

1|0
    0|0
  • En güzel: üniversitede istediğim bölümü tuturmuş olmam. En kötü: Hep ilk ve son sevgilim olsun hayali kurardım, maalesef ilk sevgilimden ayrıldım.

1|0
    0|0
  • 1 cocuklarimin dogumlari ikiside güzeldi 2 aldatilmak berbat

0|0
    0|0
  • Dün parmağimi kestim çok fena acosından duramiorm hala😤

1|0
    0|0
Yükleniyor...