Eşcinsellerin oruç tutması?

Bir eşcinselim..(lezbiyen)
Kadınım..

Dün gece mesai sonrası sahura koştura koştura yetişmeye çalışıyordum. Alelacele girdim bir mekana kız arkadaşımla hızlı hızlı ezan okunmadan çorbamı içmeye çalışıyordum. (mekan Eskişehir jardin chef)
Yan masadan bir ses benim masamda duyulacak kadar yükseldi...
Bir erkek 'lezbiyenlerde mi oruç tutuyor yahu ' gülerek ve aşağılayarak masaya doğru dönüp güldü..
İlk defa bu derece içimin acıdığını hissettim.
Orda herkes o saatte Allâh için toplanıp sahurunu yapıyor. Niyetimiz iyilik güzellik. Mubarek günde.. Nasıl böyle düşünülebilir.
Nasıl bu kadar Allah rızası için tuttuğumuz oruca laf edecek hale geldi bazı insanlar.
Kadın sevmek suç mu?
Yıllardır benim içimi en acıtan sözü duydum sanırım..
Allah oruç lezbiyen..
Boşverin. Müslümanım dinime inanıyorum.
Bana seçme hakkı verselerdi ben istemez miydim sevdiğim bir adamdan bebeğim olsun..

Olmuyor..
Lütfen kötü yorumlar yapmayın. Sadece içimi kelimelere Yazılara buraya sizlere dökmek istedim..
Hayırlı geceler..

3|4
2546

En İyi Erkek Görüşü

• Yani sonuçta tercih meselesi ama din ile yargılamak kötü tabi. Allah ıslah etsin sıkma canını

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Burada isteyen istedigini yapar tutar diyenler lezbiyenlerw gosterdigi hosgoruyu umarim gaylere de gosterir. yukaridaki anlattigin olay disinda genel olarak insanlarin homofobikligini ceken gayler oluyor lezler pek goze batmitor nedense ve bu durum benim sinirlerimi ziplatiyor

0|0
    0|0
    • Gay olanlar için öyle zor ki durum..
      Biz ülke olarak bu konuda bir adım dahi atamayacağız.
      İntihar eden bir ton eşcinsel birikecek toprağın altında..
      Peki ya translara uyguladıkları ölümcül şiddet.
      Allahım sen insanların kalbine hidayet ver..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 45

• Lut Kavmi Allah’a, Hz. Lut’un Peygamberliğine ve âhiret hayatına inanmadıkları, eşcinsel oldukları ve eşcinsel olmayanlar üzerinde baskılar oluşturdukları için cezalandırıldılar. Zina yapan, içki içen Müslümanlar olduğu gibi eşcinsel olan Müslümanlar da olabilir. Günahkardırlar, tövbe etmeleri beklenir. Ancak bunlar doğuştan eşcinsel oldukları iddiasıyla eşcinselliklerini alenen savunurlarsa kafir olurlar. Eşcinsel Müslümanların özel bir imam edinerek Cuma namazı kılmaları doğru bir davranış değildir. Bunlar eşcinsellikleri ile günahkar olduklarını bilmeli , kendilerini açığa vurmamalı ve toplumdan soyutlanmamalıdır. Âhiret hayatları ile ilgili kararı verecek olan Allah’tır.

0|2
    0|0
  • tabikide tutabilir. sonuçta Allah'ın yarattığı bir kul onun rızası için bir ibadeti yerine getiriyor.
    sorarım sana, madem Allah'a olan inancın lezbiyen olmana rağmen oruç tutacak kadar iyi, peki sen bilmezmisin Allah'ın kimsye kaldıramayacagı bir yükü vermeyeceğini? Allah kimseye o yükü vermezken sen niye ben istemezmiydim erkek bir sevdiğim olsun safsatasına inandırıyosun kendini? bana kimse eşcinselliğin vazgeçilemez bir duygu olduguna inandıramaz. bir zafiyetin var diye bu o zafiyetinin altında ezileceğin anlamına da gelmez.

0|0
    0|0
  • oruc tutmak cinsiuete baglı degil ama es cinsellik. diye bir kavrama aşırı derecede karsıyım oyle bir kavram yok. sadece bellegimize ya da bilincaltina bu dusunceyi yerlestirmisler.
    bundan. kurtulmak icin tedavilere yonlendirin kendinizi..

0|0
    0|0
    • Gitmediğim doktor kalmadı ne yazık ki..
      Fakat ben halimden memnunum.
      Doğuştan geldiği kesin bu durumun.
      Böyle bir kavram var veya yok ama. Durum bu bir çok insan var benim gibi..

• eyvallah biraderim. ama şunu unutmayalım; hakir görme, müdahale etme, yaşam alanlarını kısıtlama hakkımız yok. Hele ibadetlerini küçük görme hakkımız hiç yok (başlıkta anlatıldığı gibi) lut kavmine müdahale Allah'tan gelmiştir, gerekli görürse yaradan gereğini yapar yine. iyi sabahlar

• @Damdanakann yok gormedim gormemde. sadece anlatmaya calisiyorum yadirgamadan. zaten yorumuma bakin asagilama gibi bir durumum soz konusu değil . iyiligi icin gayret gosteriyorum herkesin emin olunki.. tesekkurler iyi sabahlar :)

• Bu hayata sınanmak için geldik madem bu sizin yaşadiğıniz hayatta sinav. Bunu diğer bir takim yobazlar anlamazlar anlatsanizda. Bazen insanlarin doğuştan gelen genleri kendi ellerinde değil, Allahin elindedir. Fizik kimliği ne 0lursa olsun. Hormon veya duygu sendromuna saygi duyulmasindan yanayim. Fiziksel kimliğin önemi yok benim için...
    sen öyle bir durumla bir daha karşilaştiğinda duymamişliktan gel. Hatta duyma.. umursama... kadin olarak kadinlardan hoşlanmak senin seçimin değil. Insanlarin ne dediklerini umursamayan insanlar daha mutlu yaşar.

0|0
    0|0
  • Çok film izliyorsunuz

1|2
    0|0
  • Insanlarin dini muhasebesini ve inanci vea dinini sorgulumak kimsenin haddine degildir sen tutabilirsin orucunu her koyun kendi bacagindan asilicak es cinsel olabilirsin bu senin gunahin vea sevabin. senin vicdan muhaseben kimsenin degil ve bu nasil. senin gunahin sevabin vicdaninsa imanin ve. ibadetlerinde. oyledir belki bu ibadetlerin o gunahi siler bunu rahman bilir oyle orumcek kafali yobaz. insanlara bakma sen gelismemis daha kendini gelisterememis beyin algisi kucuk kendi tuttugu orucuna. baksin herkes. kendine rabbim cumlemizi islah etsin 😉

0|0
    0|0
  • Seni olumle cezalandiran bir dine neden inaniyorsun?

2|0
    0|0
    • İslam dinine inanmasam ölmeyecek miydim?

• Vurdu gol oldu. Harbi inanıyor kız. Sorgulaması sana düşmez kardeşim. Bak önüne. Eşcinsellik de onun tercihi islam da onun tercihi.

• Soruda anlamadığım yerler mevcut; bu da soruyu direk trollümsü bir kıvama getiriyor.

0|0
    0|0
  • Lezbiyenlik kişinin kendi tercihidir oruç kendi tercihimiz değil bizi yaradanın emridir yaradanımızın emrini yerine getirirken kimseden izin alınmaz orucu şunlar tutar bunlat tutamaz diye fetvada yoktur bunu diyenlerin orucu mehruka bile girebilir sen Allah yolunda oruç tutıyorsun Allah kabul etsin günğn birinde belkidr bir erkek seversin

0|0
    0|0
  • Müslümanım diyip gencecik kızlara tecavüz eden, oruç halde bile zina yapan insanlar için oruç tutmak normal size mi komik duruyormuş? Bırakın bunları ya. İnsanların tercihlerine saygı duymak lazım. Onların ne dediklerine bakma boşver. Sen dini inancının gereğini yerine getiriyorsun o kendine baksın.

0|0
    0|0
  • İbadet Allah ile kul arasındadır gösteriş için değil inandığı için yapılır kimsede bunu yargılama hakkına sahip değildir herkesin tercihi ve dünya görüşü farklıdır saygı duymak susmak gerekir.

0|0
    0|0
  • merhaba günaydın İslam eş cinselliği onay vermemesi dinden çıkar miyoki fevkalade ibadetini yapa bilirsin ayrı konular

0|0
    0|0
  • ya bir kaç yerde de söyledim eş çinsellik diye bir şey yok bu eş cinsel bir bilim adamı tarafından kanıtlandı sadece siz buna inandırmışsınız kendiniz oruca gelince sen orucu nu tut allah kabül eder inşallah ama dinimizde eşçinselligin yeri de yok onu söyleyeyim

0|0
    0|0
  • ilk defa böylesi karakterli ve güzel yazı okudum yazan ellerine sağlık içimi titrettin yüreğine sağlık senden bir ricam olacak seninle arkadaş olmayı çok isterim sohbetinin bana çok iyi geleceği hissine kapıldım umarım arkadaş oluruz özelden yazar mısın

0|0
    0|0
  • tutabilirsin günahınında sevabınında hesabını bize verecek değilsin hayat senin hayatın tercih senin tercihinde benim anlamadığım lezbiyen olduğunu sıradan bir erkek nerden anladı

0|0
    0|0
  • Lezbiyenlik alnında mı yazıyor nerden biliyor iki kadın yemek yerse lezbiyen mi olur o zaman ben de gay oldum 😁😁

0|0
    0|0
  • Kendini bilmez o kadar çok ki ne yapacaklarını şaşırmış durumdalar artık . Özgür bir yerdir burası eskişehir yani millet kimin ne yaptğına karışmaz etmez şaşırdım açıkcası ama dediğim gibi illaki kendini bilmez insanlar var sıkma o kadar canını. canını sıkması gereken sen değilsin beynini o kadar kısıtlayan ve o terbiyesizliği yapan olması lazım.

0|0
    0|0
  • Oruç tutman niyetini belli ediyor ama lezbiyen olman bu niyetini boşa çıkarabilir ( Orası Allaha kalmış ) ama yani senin torban delik onu soyleyim bir yandan dolduruyorsun diğer yandan boşalıyor anladın mı

0|0
    0|0
  • Şimdi o adam oruç tutma ne tutmasa ne. pardon adam dedim

0|0
    0|0
  • soruda anlamadığım yerler mevcut

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    25

Kızlar Ne Diyor 24

• Herşeyin günahı sevabı ayrıdır
    İstiyorsa tutar. tutamaz diyene de bişey düşer artık onu da kendi bulup yesin mmk bu ne yaa.

0|1
    0|0
  • Yanlış demiş her kimse

0|1
    0|0
  • cinsel olduğun anlında mı yazıyor. O laf atan malak nereden anladı senin lezbiyen olduğunu.
    Oruç senin kulluk borcun. Allah'la senin aranda ve dinine bağlılığınla alakalı. Cinsel eğiliminizin bununla hiçbir alakası yok. Kuran-ı Kerimde şunlar bunlar oruç tutamaz diye bir ibare yok. İnsanların dediklerine aldırmamalısın. Beyni fındık kadar olmayan insanları umursamamak lazım.

0|0
    0|0
  • ben olsam onu linc etmistim

0|0
    0|0
  • İslam dini eşcinselleri sevmiyor. Hala aptal gibi müslüman kalıyorsunuz. Müslüman kalmayı bırak bir de oruç tutuyorsunuz. Komik. Sırf kendi elinde olmayan şey yüzünden sonsuza kadar cehennemde bile yanabilirsin.

0|0
    0|0
  • Sen bildiğinden vazgeçme sakın. O kadar içleri kararmış ki o insanların, senin asıl amacını anlamıyorlar.

0|0
    0|0
  • İsteyen tutar

0|0
    0|0
  • Lezbiyen oldugunu nasil anladiki?

0|0
    0|0
  • Sanada kanka

0|0
    0|0
  • bişey sorucam yan masadaki adam senin eşcinsel olduğunu nerden anladı ne alaka yani? alnınızda mı yazıyor

0|0
    0|0
  • Hala var mı bu tip dağdan inmeler? Pardon ama yavşakmış.

0|1
    0|0
  • allah kabul etsin / öyle her konusanın dediğine bakarsın işin zor kendinden eminsen bırak istediklerini desinler

0|0
    0|0
  • Üzülme hayatım sen dertlesmek istersen özele gel

0|1
    0|0
  • Hangi film senaryosu bu?

0|0
    0|0
  • üzüldüm gerçekten senın adına :(

0|0
    0|0
  • Mesaj atma sansin var mi?

0|0
    0|0
  • Allah'a inanıp ibadet etmek ayrı, Allah'ın yasağına uymamak ayrı.

0|0
    0|0
  • Daha fazla günaha girme bacım

0|0
    0|0
  • Bende eşcinselim seni anlıyorum

0|1
    0|0
  • Lezbiyen olabilirsin ama kimse senin Allaha karşı olan inancını ölçemez.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    4
Yükleniyor...