Şu gerçeği ne zaman kavrayacağız?

Şu gerçeği ne zaman kavrayacağız?

1|2
46

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok güzel👏👏

0|1
    0|0
  • siz erkekler kendinizi korusaniz kadinin kendini korumasina gerek kalmayacak. uçkurunuza sahip cikamadiniz sonra kilif uydurup kadinlar acik dediniz. dinleri de erkekler uydurdu zaten. soyunuzun bir gün tükenmesi dilegiyle.

0|0
    0|0
    • He oldu biz olmayalım kadında yaşasın, he dinlerde uydurma zaten, hep siz biliyorsunuz, he de geç ne tartışıyorum ki. Bu ne aciz bir düşünce şekli. Dinide geçtim, hep bir erkek suçlanır, yukarda ki gibi düşünsen olay çözülecek.

• doğru bir tespit..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kesinlikle çok doğru. tayt giyerler mini giyerler sonra erkekler abaza. Yok ya. Sen adam. gibi giyindinde erkek mi bakti.
    Ondan sonra yolda yuruyom her kez bana bakiyor bilmem neler.
    Ornek. Porsche ya da yeni model lux birşey görünce her kez bakar.
    Kuşlarda aciyor markalarini orasini falan:) sonra erkek vakti bakar tabi:)

Tabi fotoğrafta anlatmak istenen başka şeyde ben bu telden gireyim:)

0|0
    0|0
  • valla mükemmel tespit

0|1
    0|0
  • Şahsen tesettürlü kadın istemem. Bir kadınım olacaksa, ona silah tutmayı bilmiyorsa silah tutmayı öğretirim. Dövüş kursuna yazdırırım. Bende destek olur, bir yaramazlık yapan olursa kemiklerini kırarım. Sorun yok. Bu ülke döve döve adam edilir.

0|0
    0|0
    • Ne kadar saçmada olsa saygı duyarım. Tesettürede vur demiyoruz kardeş. Ne tür uyuyorsa.

• Ne çok manidar, sözler

0|1
    0|0
  • çok dogru ve yerinde bir söz

0|1
    0|0
  • inancımız sağlamlaşmadan bu gerçeği kavrayamayız kardeşim

0|0
    0|0
    • İnanç ile Ahlakı birbirinden ayırmaya çalışırlar zaman zaman, şöyle bir ayırınca yok abi ahlaki yöndende doğru oluyor. İnsansın sen ya.

Yükleniyor...