İnsanlarla iletişimim bozuk?

merhabalar, insanlarla iletişimimde problemler var. Özellikle böyle etkili iletişim nedir? etkili iletişim seminerleri var mıdır? ya da kitap mı okumak lazı

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Etkili iletişimde öncelikle karşında ki kişiye kendini güzel bir şekilde tanıtman lazim gizli üye...

1|0
    0|0
  • meditasyon yap meditayson

1|0
    0|0
  • Diksiyonunda mı problem var yoksa doğru sözcükleri bulmada mı sorun yaşıyorsun?

0|0
    0|0
  • Sorun sende değil insanlarda. Ne yaparsan yap ne okursan oku insan kisvesi altındaki yaratıklara denk geldimi herşey kifayetsiz. Ama adam gibi adam denk geldimi de tek kelime etmeden hersey o kadar keyifli ki. Sorun sende değil denk geldigin insanlarda bence.

0|0
    0|0
  • Genel kullanılan kelimelerin eş anlamlılarını öğren ve cümle aralarına serpiştir.
    Böylece daha etkili bir konuşma yapmış olursun.

0|0
    0|0
  • otizm olablir

0|0
    0|0
  • Evet vardır, kitapları da vardır, çalışıyorsan sosyal bir iş yapıyorsan, kaparsın aslında..

0|0
    0|0
  • Kitap okumak çok şey katar ama şunu da bil;
    Sen ne kadar etkili iletişim metodları bilsen de, öküzlerle iletişim kolay şey değil...

0|0
    0|0
    • bana hep bu insanlar denk geliyor olamaz bende de sorun var. İletişim kurmayı sevmiyorum cünkü egom izin vermiyor üstten bakıyorum buna çözüm bulmam lazım

• Kibir varsa ben uzaklaşayim.
      Hiç sevmem çünkü kibirli insanı...

• Düzelt

0|0
    0|0
  • Psikolojik sorunlar olabilir sende

0|0
    0|0
  • Diksiyon kursuna gitmelisin, faydalı olacaktır.

0|0
    0|0
  • Dert etme cunku insan yok

0|0
    0|0
  • Sevgilin oldumu hic...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kitap oku insanlarla iletisim halinde ol

0|0
    0|0
  • Birisiyle konuşurken kelimeleri söylemekte zorlanıyor veya söyleyemedigin zamanlar oluyor mu

0|0
    0|0
    • cümle kuramıyorum genelde
      ben konuşurken insanlar sıkılıyor çünkü yavaş düşünüyorum vesöylüyorum iki saate bir cümle kuruyorum

• evet genelde konuşmam zaten fakat insanlarla iletişim kurmak zorundayız bende bu sahfada iki kekimeyi bir araya getiremiyorum

• Bol bol kitap oku, sosyalleş arkadas cevresi edin ailenle mesela annen varsa ablan kiz kardesin.. surekli diyalog halinde ol pratiğin olsun bir misali

Yükleniyor...