Berbat durumdayım yardım edin?

üniversite öğrencisiyim ailem beni okula gidiyorum diye biliyor ama bu sene hiç gitmedim ne vize ne final hiçbişeye girmedim bunu öğrendiklerinde verecekleri tepkiden çok korkuyorum napcam :D

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Madem gitmek istemiyordun böyle katakulli yollara basvuracagina çıkıp karşılarına soyleseydin keşke.

0|0
    0|0
    • söyledide dinletemedim ona yanarım

• keşke ailemi tanıma şansın olsa

• Bu senin, benim, onun ailesi ile alakalı bir durum degil. Hayat senin hayatın ise bir yerde "dur" demesini bileceksin. Biz bunu yapmıyoruz ne deseler "he" diyoruz. Sonra acısını da biz cekiyoruz.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Yazık değil mi.

0|0
    0|0
  • Baban olsam seni dayak manyağı yapardım. Yazık değil mi onlara, onca bekletileri var. Umarım geçerli sebeplerin vardır. En başta söyleseydin keşke gitmiyorum diye 😕

0|0
    0|0
  • niye gitmedin 😏

0|0
    0|0
  • Öğrenemezler

0|0
    0|0
  • bende girmedim 2 tanesinden geçtim gerisi kaldı seneye uğraşıcaz artık

0|0
    0|0
    • ailenin haberi var mı

• notların o kadar iyiyken nasıl böyle düştü bir anda

• bikaç ailevi olay yaşadım bunun getirdiği psikolojik sorunlar derken birden cinsel istek artışı oldu bir adama aşık oldum bu arada ki 1 buçuk yıldır hala vazzgeçemedim ve söyleyemedim... doktora gittim dikkat eksikliğim için birşey versin diye oda testler yaptı depresyondasın dikkat eksikliği yok dedi ilaç verdi fakat oda bir işe yaramadı blmiyorum napıcam sorun bendemi bu düzelirmi bilmiyorum umursamazlık seviyem üst düzeyde

• Evden atmasınlar seni şanslısın
    Senin için kim bilir nasıl masraf ettiler bugüne kadar yazık

0|0
    0|0
    • masraf etmediler denecek kadar az masraf ettiler

Erkekler Ne Diyor 4

• bende işe gidiyorum diye evden çıkıp park'ta akşama kadar yatıp eve geri geliyorum bazen. sonra işe gittim oluyor. bazen değişiklik iyidir.

0|0
    0|0
  • Ne yaparsan kendine

0|0
    0|0
  • kardeşim annene babana yazık değil mi?

0|0
    0|0
  • İnşallah babanınki küçüktür yoksa boğazında kalabilir :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...