%100 yerli bir süper Türk kahramanımız olsa ne tür süper yetenekleri ve güçleri olsun isterdiniz?

Elin Superman'i, Batman'i, Spiderman'i var. Bizim de bir süper güçlere sahip bir kahramanımız olsaydı neye benzerdi süper güçelri ve yetenekleri nasıl olurdu acaba?

0|0
13|13

En İyi Kız Görüşü

• Ben dahi bir süper kahraman isterdim. Beyin okuma derecesinde iyi olsun. Toplumu bozan kişileri hafiye gibi bulup yok etsin ya da psikolojik ekibiyle insanlaştırsın. Bu özelliğini yaysın bir tane yetmez bize.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Neon isiklariyla mi arttik x isiklariyla midir hemen bir menemen yapsin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bizimkiler hic girmesin bence super kahraman yaratma isine, ellerine yuzlerine bulastiriyorlar cunku ;)
    Ornek; Gazman, Dunya'yi kurtaran adam, battal gazi :D Bunlar ne ya? Biraz hayal gucu olsa... malesef sifir :D

1|1
    0|0
  • Gazman vardi sanki bir ara. Osurunca-afedersiniz- uçuyordu

0|1
    0|0
  • Osmanlı tokadımız meshur ya vurdumu uçuran bir süper kahraman iyi olurdu. Besmele çekince ışınlanırdı mesela :)

0|1
    0|0
  • Atatürk olurdum.

0|2
    0|0
  • Bizden ancak gazman çıkar

0|1
    0|0
  • dexter lazım bize bütün kötüleri tespit edip gebertsin

0|1
    0|0
  • 10 yaşındaki kardeşime sordum abla saçmalama öyle bir şey olmaz dedi düşün sen durumu

0|1
    0|0
  • Onu bunu bilmem de kesin bizim kahramanımız bile benim 21 cm diye hava atardı😂

0|1
    0|0
  • bir bakışta mangalı yakardı ahahhaha :D

0|1
    0|0
  • bir türk dünyaya bedel der işin içinden çıkarım:):)

0|1
    0|0
  • hiç biri

0|1
    0|0
  • Osuruğuylakavuranadam

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Var zaten artık. Şaka değil oyuncakları bile yapılmaya başlandı. Haberiniz yok mu? Olağanüstü özellikleri çok ama çok iyi dövüşçü ve her şartta bir şekilde kurtuluş yolu buluyor :-)

0|1
    0|0
  • Zaten gazman vardıya :D

genelgundem.com/.../DJMHFFD1641773.jpg

0|1
    0|0
  • gazman

0|1
    0|0
  • Osuruk Bombası

0|1
    0|0
  • Alsana süpermen :D
    https://youtu.be/F8f1m0b6z0o

0|1
    0|0
  • Abi mizah yeteneği olsun güldürmen mesela 😄😂 malum ülke mizahşör doldu

0|1
    0|0
  • JLA Annual Janissary var ya yetmez mi :)

0|1
    0|0
  • Bizimki gercek var zaten 😂😂 fatih var karamurat var malkocoglu var kanuni var daha ne istyon 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Onların hayali kahramanları var bizim gerçek var Atatürk

0|1
    0|0
  • Gazman var. Son derece milli

0|1
    0|0
  • Tirreklerin yerini tespit edebilirdi

0|0
    0|0
  • Ulan millet ask acisi cekiyor bu saatte senin sordugun soruya bak yanlis zamanda sordn

0|1
    0|0
    • Bak işte o aşk acısı çekenlerin yardımına koşan % 100 yerli bir süper kahramanımız olsa kötümü olurdu?

• Ya abi ya

Yükleniyor...