İlgisiz romantik olmayan veya ilgi göstermek işine gelmeyen erkekle evlenilir mi?

İlk zamanlarda ilgi gösterip sonradan bisveren biriyle olur mu sizce sabır sabır diyorum bisver diyorum ama kizlar da biraz ilgi istiyor yani bu kadar rahatlik olmuyo , güzel şeyler söylesene diyorum is çıkarma ya diyo , seviyorum o kadar senemiz oldu diyorum ama nolcak bilmiyorum

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Alemsin kızım sende

0|0
    0|0
    • Neden

• Ama kötü bir durum bence benim açımdan ilgi yok gyzel söz yok aşırı rahatlik var

• Onu demedim. Her kumaş farklıdır. Bazıları boya verir bazıları vermez.. Sen onu bizden daha iyi tanıyorsun. Adam olup olmayacağını anlarsın. Perşembenin gelişi çarşambadan bellidir

En İyi Kız Görüşü

• İlk zamanlarda tavlamak için yapıyormuş demek ki sen bağlanınca ne gereği var diye lütfetmiyor beyefendi.
    Kardeş yol ver gitsin değerini bileni hak ediyorsun hep aynı çizgide kalsa karakteri der saygı duyabilirim de bu tipler aldatabilir de dikkatli ol bence.
    Kendini düşün önce.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Evlenilmez

0|0
    0|0
  • Lan hepsi öyle hepsi :D en romantiği bile 2 sene sonra öküzün teki olacak :D

0|0
    0|0
  • erkeğin odunu makbuldür.

0|0
    0|0
  • evlenilmez

0|0
    0|0
  • Erkeklerin hepsi öyledir seninkisi evlenmeden önce başlamış o ayrı

0|0
    0|0
  • Kadınlar hep isterde ister. Adamla konuş direk nasıl ilgi istediğini. Sen ona ilgi göster güzel şeyler söyle. Cazibeligini ve çekiciliğini göster bak nasıl romantik oluyor

0|0
    0|0
    • Demedigim şeyler kalmadı valla göstermediğim ilgi alaka kalmadı başka biri olsa evlenmistik şimdi

• Siz guzelcem konuşun ve evlilik danışmanı gidin. Çünkü ilerde sorun olacaksa sizin icin. Evlenmeden once halledin

• Evlen evlen

0|0
    0|0
  • Bende öyleymişim kız arkadaşım bu yüzden benden ayrıldı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sence olur mu bir otur düşün bence.

0|0
    0|0
  • Ben olsam evlenmem

0|0