Sigara için yaptığınız en çılgın şey nedir?

Ben az önce ailem bilmediği için tuvaletin küçük penceresinden kafamı çıkarıp içtim ama ne oldu bilin bakalım. kafam ve kolum pencerede kaldı katiyen çıkmıyor az önce zar zor kurtuldum kokusu sinişmiş önerilerniiz varsa alabilirim ve napailirim bu konuda kafayı yemek üzereyim artık

2|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Allah ıslah etsin

0|0
    0|0
    • Sanki adam öldürdük

• Adam değil kendini öldürüyon bide ailenden gizli kapakşı iş çeviriyon

• Tamam içmemesi iyi birşey ama şu durumda yapılacak pek birşey yok gibi yaşayarak öğrenecek herşeyi

En İyi Kız Görüşü

• Ah ulan ergenlik sigara kaçamakları

0|0
    0|0
    • Ergende değilim ama çekiniyorum ya söyleyemiyorum :D

Erkekler Ne Diyor 13

• Rica edip sigarasını kullandığım insan olmuştu, parasını verme teklifi ettim ama kabul etmemişti...(TanımadığımBiri)
    Çok zor sigarasızlık çok...

0|0
    0|0
  • ortaokuldayken yan komsunun bacasından izmaritleri atardık ağzımız kokmasın diye yanımıza sarımsak alırdık

0|0
    0|0
  • Söyle kurtul diyenlerden olmayayım. Kendi odan varsa. Çık cama çek arkana perdeyi iç. Başka çare yok yani.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Suyu aç deterjan falan dök şöyle bir adsfaga su çeker dumanı sıç falan ne diyelim afagsghs ben evdeki koltuğun arkasına saklanıp içmiştim babam odadayken afagsg

0|0
    0|0
  • Hiç bişey :)

0|0
    0|0
  • Maydonoz alır kokuyu dişlerini fırçala birde varsa meyvede yiyebilirsin yaşadım bende çok eğlenceli ama 😂😂

0|0
    0|0
    • Sorun bende değil tuvaletteki koku :D

• İnanırmısın ikiside yok

• Şato falan mı 😂😂

• Bir ara köydeydim markette uzak 1 km üşenmeden aldım geldim

0|0
    0|0
  • Oruç tut kefere

0|0
    0|0
    • Oruç tutmasaydım sabahları gayet çıkar içerdim ve geceye gerek kalmazdı bir düşün istersen

• şu an içtiğimi biliyorlar ama ilk başladığım sıralarda paketi kasık bölgemde saklardım

0|0
    0|0
  • 150 km yol gitmek :(

0|0
    0|0
  • Bakkala gidip babama Winston almak 😐

0|0
    0|0
  • Bok iç emi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1