27 yaşında eline kız eli değmemiş biri hakkında ne düşünürsünüz?

Tipi normal kendini işine gücüne vermiş ama hiç kız arkadaşı olmamış tecrübesiz biri hakkında ne düşünürsünüz arkadaş olurmuydunuz :(

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

• Olmazdım sanırım, böyle olduğunu duyduğum an onunla tüm iletişimimi keserdim.

Bu yaşa kadar bir ilişkin olmamışsa bu saatten sonra da olmaz muhtemelen, olsa bile yüzde 99 küsür ihtimalle son derece sağlıksız bir ilişki olur.

Senin sonun ya annenin bulduğu kızla evlenmek, ya da sana yalnızca evde kalmaktan korktuğu için bakan ve sana asla aşık olmayan, 25 yaş üstü ve geçmişi şaibeli bir kadın tarafından avlanmak olacak. Başka bir olasılık ne yazık ki söz konusu değil.

İşin asıl acıklı yanı, geçmişte her haltı yemiş eski süt dilimleri tarafından çok rahat kandırılabilirsin, kandırıldığını da hayatının sonuna kadar anlayamazsın. Bir erkeğin bunu anlayabilmesinin tek yolu tecrübe sahibi olmak çünkü.

Biraz karamsar konuşmuş olabilirim, fakat ben sadece dürüst olmak istedim.

0|1
    0|0
    • Baya karamsar konuşmuşsun belki denk gelir düzgün biri ümidimi kaybetmiyorum 30 a kadar beklerim artık :D

En İyi Erkek Görüşü

• Olabilir kabullen bunu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Tam aradığım insan derim. Beceriksiz diyenler sadık biri istemiyordur açıkçası. Sadık olan ve geçmişi temiz sadece sevgilisini adayacak bir erkek şu devirde çok zor. Adamın hasıdır. Zina yapması lazım becerikli olması için. Zinanın nasıl günah olduğunu bilmesi lazım.

0|1
    0|0
    • Keşke herkes senin gibi düşünse hiç sevgilisi olmamış bunda bişey vardır deyip kusur arayan var hayırlısı artık :D

• Aynen herşeyin hayırlısı. :)

• Degmemesi veya tecrübesizlik problemi degil de ya cok ozguvensizsin ya cok yalnizsin ya cok iticisin.. düşününce sebepleri hep kötü yerlere çıkıyor

0|0
    0|0
    • Yalnızım ama özgüven orta normal iletişim kuruyorum ama fazlası olmuyor

• Hicbisey düşünmem banane napim degmediyse

0|0
    0|0
  • Beceriksiz

0|0
    0|0
  • Tipi normal değil demek diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Yorumlara bakıyorumda tiken yaranır diye boşuna dememişler 😄 sevgilin yoksa tipsizsindir kirli bir gecmisin yoksa beceriksiz.. Hayırlısı

0|0
    0|0
  • Abicim hangi devirde yaşıyoruz ya. Tamam efendi düzgün olsun da bişileri de biliyo olsun

0|0
    0|0
  • Evlenirim

0|0
    0|0
  • istedide mi olmadı yoksa kendisimi istemedi diye dusunurum

0|0
    0|0
    • Hem istemedi hemde olmadı aslında :D

• Evlenek mi 😛

0|0
    0|0
  • Kişiliğe de tipe de bakarım

0|0
    0|0
  • İyi şeyler düşünürüm. Hem daha güzel. Tecrübe çok önemli birşey değil, ben mesela tecrübesizine tercih ederim

0|0
    0|0
  • Sorunlu olduğunu düşünürüm. Eline hatun eli değmeyen erkeklerin, ellerinden kuşları düşmez diye bilinir.

0|0
    0|0
  • Aha aradığım insan diye düşünürdüm

0|1
    0|0
    • Gerçekten aranan biri mi ama tecrübe yok

• Benim de yok ben hep sevdiğim insanda tecrübesiz olsun birbirimizle öğrenelim modunda bir insanım.

Erkekler Ne Diyor 4

• Çoğu hatun yazmış yine çok guzel evlenirim arayıpta bulamadığım diye karşılarına çıkınca hep burun kıvırıyolar yorumlara aldanma kardeşim hepsi değersiz laf

0|0
    0|0
  • (BAZI) Kızlar kazandığı parayı elbiseye çamaşıra döken saçına iki jole sürüp orda burda cool görünmek isteyen delikanlılıktan zerre kadar nasibini almamış zibidilerle gezer tozar ama iş ciddiye binecekse "eline kız eli değmemiş, işinde gücünde" birisiyle evlenir... rahat ol kardeşim taşı bile yosun sarıyor senide saracak bir yosun bulunur elbet...

0|0
    0|0
  • neden eline kız eli değmemiş? gay olduğunu düşünürüm

0|0
    0|0
  • heran patlamaya hazır bir bomba olabilir tavsiye etmem öyle devam etsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...