Orlandoda Gay clube yapılan haince saldırı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bunu yapan Radikal islamcı yani bir Müslüman..
Ben de müslümanım elhamdülillah..

Ve sen git kalk, afganlardan gel bir hiç uğruna, masumca onlarca insanı katlet. Çevreye dünyaya zarar ver.

Soruyorum bu müslümanlığa sığar mı?
bu adamlık mıdır?

Yapılan bu zulme karşı suaacak mısınız?
Sakın kınamayın çocuğunuz da öyle olur ona göre..
Allah mekanlarını cennet eylesin..

1|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Cana kıymanın dinle bağlantısı olduğunu düşünmek kadar saçma bir durum yok.

0|0
    0|0
    • Ama neden hep islamcılar

• Kendi özgürlükleri kısıtlandığı için , başkalarının da kendi hayatlarını özgürce yaşamalarını istemiyorlar o yüzden aslında islam adı altında kendi isyanlarını ortaya çıkarıyorlar.

En İyi Erkek Görüşü

• Müslümanlardan ne beklersin ki zaten hepsi yobaz ve cani

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bunun dinle alakası yok dini kılıf olarak görüyorlar allah mekanlarını cennet eylesin bu dünyada onca kötülük olurken sadece cinsel farklılıkları yüzünden cana kıymak affedilemez..

0|0
    0|0
    • Hristiyanlar ve Ateistler ne zamandan beri cennete gidebiliyor😀?

• @1ze2fu3fe4su Dedi Allahın affediciliğini düşünemeyen biri, ateist ya da Hristiyan diye kimse ölümü hak etmez ben insanım ve iyi dileklerimi sunmalıyım, buna yorum yapmak zaten senin haddine değil...

• Üzüldüm gerçekten eşcinseller var işte neyini kabullenemiyorsunuz? Ben ve yüzlerce insan destekciyiz ve onlarin acısı bizim acimiz. Hani diyorar ya eşcinsellik hastalıktır diyeasıl bunu söyleyenler hastalikli.

0|0
    0|0
  • Gerizekali bir hint-iran ailesindeki bir insanoğlu daha diyecek bişey bulamiyorum.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 1

• Eşcinsel+ kafir = CENNET?

Kafan güzelmiş kardeş güle güle kullan.

0|0
    0|0
    • Al işte Müslüman kafası😂

• Sen kim oluyorsun da bana yapma diyebilecek şerefe nail olabiyorsun Müslüman domuzu seni😂

• @1ze2fu3fe4su putperest güzel kardeşim ben baban tanımadın mı

Yükleniyor...