İnsanlarla konuşurken çok kasılıyorum Benimle aynı sorunu yaşayan var mı?

Kendimi kasıyorum karşımdaki anlatıyo ben hıı evet demekten başka bişey çıkmıyo ağzımdan Zten karşımdakini de dinleyemiyorum nasıl göündüğümü düşünmekten Bu bir hastalık mı doktora gitmeli miyim? sizde aynı sorunu yaşıyo msunuz

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Özgüven eksikliğinden başka bir şey değil. Biraz rahat ol. Gör sen kendine (tadında) güvendiğinde insanların sana yaklaşımları da daha kaliteli olacaktır. O yüzden kimse kimseden üstün değil, nasıl göründüğüne elbette önem vermen güzel bir şey fakat her saniye bunu düşünmek seni sadece geri götürür. Karşındaki de sıradan bir insan o yüzden bırak nasıl görünüyorsan görün. Olduğun gibi ol yeter.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben telefonda konusurken kasiliyorum nedense yuzyuzr cok rahat

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Evet var hiç konuşasım gelmiyor ama mecbur yapacak bir şey yok. Bu bir hastalık değil küçüklükten beri gelen bir alışkanlıktır. Doktoru tavsiye etmem bu alışkanlığı sadece kendin yenebilirsin. Tavsiye olarak kitap oku ve hergün ayna karşısında sıkılıncaya kadar kendi kendine konuş

0|0
    0|0
  • doktora gidecek bişey yok.. kendinle barışık olmayı dene.
    sen bu'sun. yapacak bişey yok de..
    sevmeyen s. ktrsin gitsin gözüyle bak olaya

0|0
    0|0
    • o zaman yanımda kimse kalmaz

• bak, aynanın karşısına geçeceksin. yapabileceğin şeyi yapacaksın.
      sonrası allah kerim.. sal gitsin. olduğu kadar. sorun etmene gerek yok.
      kafanı boşalt bak nasıl rahat edeceksin

• aynı sorun bendede var bieşy sorlmadıkça hıı evet modundayım ama sadece büyüklerime karşı buda ağzımdan yanlış bir kelime çıkmasın diye bööyle yapıyorum saygıdan yani

0|0
    0|0
  • Konuşkan biri değilim

0|0
    0|0
  • lise 1 kadar bende öyleydim düşünce yapını degiştir sadece yapman gereken konuşmak kimse öldürmeyecekdir ölüm yok sonunda düşün ben öyle atlatım şimdi tanımadıgım insanlarla bile oturum 2 saat sohbet etmişligim var :)

0|0
    0|0
  • rahat olmaya çalış eskıden bende senın gıbıydım. utanma. ınan kımse nasıl gorundugune bakmaz ne dediğin ebakar

0|0
    0|0
  • Genelde karşındaki Fuzuli konuşurken zoraki dinlerken gerçekleşir

0|0
    0|0
  • akışına bırak kanka

0|0
    0|0
  • sıkma rahat bırak kendini

0|0
    0|0
  • Kendi görünüşünü fazla beğenmediğindendir. Dış görünüşüne çokta takılma boşver

0|0
    0|0
  • piskiyatriye git chek up yaptır...

0|0
    0|0
  • Yooo özgüveni düşük silik insanlar öyle kasılır sıkıntıya sokar kendini bir psikologa görünmende fayda var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...