Bir gün hayallerin gerçek olacağına veya mucizeleri yaşayacağınıza inanıyor musunuz?

Ben çok fazla hayal kurarım, yani baya bir hayalperestim. Ama hiç bir hayalim gerçek olmadı, bu da oldukça canımı yaktı. Sizce hayal kurmayı bırakmalı, monoton bir hayata adım mı atmalıyım?

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

• Ben dünyevi hayal ve zevklerin bırakılması taraftarıyım.(nekadar bırakamamış olsamda.) Bütün amacımız Allahın rızasını ve Allah'ın cennetini kazanmak olmalı. Cenneti kazandığında bütün hayallerini gerçekleştirebilirsin zaten.(saçma sapan hayallerin yoksa tabi :D)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet. Eğer her zaman kötü dusunur ve olmayacağını kendime asilarsam tabii ki olmaz. Ben her zaman gerçekleşeceğini düşünüyorum. Çünkü kaderimizin yazılmasında bizim payimiz çok büyük. Neye daha çok kafa yorarsan kaderin ağları o yöne doğru gider.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Bilgiden daha önemli şey hayal Gücü dür. Der einstein. Adam haklı hayalleriniz olmazsa bir sebzeden farkınız kalmaz

1|0
    0|0
  • Hayallerim olmasaydı, ben çoktan ölmüştüm.

1|0
    0|0
  • ben resmen hayallrde yaşarım sürekli hayal kurarım ve elimden geldiğimce hayalimi yaşamak için herşeyi yaparım

0|0
    0|0
  • Hayallerim gerçek olmayinca gerçek dünyayi tanimaya başladim ilk baslarda uzucu oluyor ama alişiyorsun merak etme 😏😀

0|0
    0|0
  • Bakalım hayırlısı be

0|0
    0|0
  • Kis. er

0|0
    0|0
  • Hayır b

0|0
    0|0
  • Terazi misin?

0|0
    0|0
  • Düşünmek çok ol ama gerçekleştiğne kadar beklemesi zor. Bunun için sabır gerekli

0|0
    0|0
  • Hayır inanmıyorum

0|0
    0|0
  • umutsuz vak'a

0|0
    0|0
  • Hayallerin için ne yaptın bugüne kadar

0|0
    0|0
    • Sadece düşledim, çünkü hayalini yaşamam şu an için olanaklı değil maalesef

• Yok öyle bir dünya

0|0
    0|0
  • İmkansız değildir zaten.

0|0
    0|0
  • Seni mutlu ediyorsa birak kurmaya devam et en azindan mutlu olabiliyorsun şu hayatta

0|0
    0|0
  • russia ya gidersem evet gerçek olur

0|0
    0|0
  • İnancım her geçen gün azalıyor bazı şeylerin gerçekleşeceğine.

0|0
    0|0
  • inandığın bütün hayallerin gerçek oluyor

0|0
    0|0
  • Kısmen inanıyorum :)

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• inanıyorum umarım bir gün olur/olacak :(

1|0
    0|0
  • Hayırlı bir şekilde ölürsem o zaman ulaşmış olurum. ✌

0|0
    0|0
  • Bence hayal kurmak Kadar güzel bisey yok. Bazen bu sikici monoton hayattan kacabilmenin tek yollu hayal kurmak. Bende cok kurarim, kimisi gercek oldu kimisinin de gercek olmasi imkansiz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...