Neden bu ulke boyle?

Ile aileden ayri yasamak icin bir erkekle beraber olmak ya da bir erkekle evlenmek zorundamiyim biktim bu ulkenin bu huylarindan 😔Fransa ingiltere ya da abd ab ulkesinde yasasaydim tek basima gecenip giderdim ama burda mal gibi bir erkege muhtaciz 😡tek basimiza kalmak icin bile
aslinda ben cirkin bir kizim erkekler bana rahat verir dimi cirkinkerdenbuzak dururlar cunku 😊Neden bu ulke boyle ?

Güncellemeler:
Ben evlenmekde istemiyorum bir erkekle evgili olmakda istemiyorum sadece ksndi kednime gecinmek istiyorum ama cok zor bu ulkede 😠😠

1|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Ya gerçekten hiç akıl yok mu sizde ya? biraz olsun yok mu nedir bu aşağılık kompleks sen görmüyorsunda cok arkadaşım var tek başınada gayet güzel yaşıyor sen sadece görmek istediklerini görmüşsün bir gram dünyadan haberin yok zaten bu kafadaki insanların başına ne geliyorsa gelir oda cahilliğinden :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öyle bir zorunluluğun yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Canlıları yaratan bir erkek ve bir dişiden yaratmış..
    Ki her canlının nesli böyle varlığını sürdürüyor... senşn annende senin gibi düşünseydi sen yoktun bugün, bu büyük laflarıda edemezdin. Evet Avrupada köpek besliyor bayanlar evlerinde ve onlarla çiftleşiyorlar adeta.. yaşlanıncada ıssız evde tek başlarına geberip gidiyorlar. Hasta olsan ilk evladın sahip çıkar... gerçi daha küçüksün, ama zamanla anlayacaksın

0|0
    0|0
  • Hadi o ülkelere git

0|0
    0|0
  • "sen çirkin değilsin" lafını defalarca duymak için açılmış bir başlık ama gördüğüm kadarıyla amacına ulaşmamış. geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • güle güle

0|0
    0|0
  • Muhtaçlıktan değil o erkeksiz kadının başına gelebilecek kötü şeylerden dolayı böyle söylerler...

0|0
    0|0
  • bu neydi şimdi

0|0
    0|0
  • yani evet güzel değilsin ortalama puanını veriyim 100 üzerinden 45 veriyorum hadi yine iyisin sınıfı geçtin..

0|0
    0|0
  • Bu istegin icin vatandasliktan cikma hakkin var. Bu durum aonucunda ise istedigin ulkelerin elciliklerine iltica talebinde bulunabilirsin.

Iki tarafta kurtulmus olur ( yani sen ve Türkiye )

0|0
    0|0
  • geçmişten gelen aptalca kültürel yapımızdan dolayı bu şekildeyiz malesf.

0|0
    0|0
  • Sende o eller varken kimse bişey yapamaz

0|0
    0|0
  • Bu yaşta bu özgürlük ayakları seni çok sıkmalarından kaynaklanıyor galiba tek yaşayıp napıcan erkeklerde sana muhtaç dengeler böyle kendi leyhine çevir bu durumu yoluna bak.

0|0
    0|0
  • Sendeki bu özguven eksikliği nerden geliyor anlamadım hangi öküz sana çirkinsin diyor yanda öyle hissetmeni sağlıyor tatlı ve fıstık gibi kizsin diye yazdık ya

0|0
    0|0
  • Bence şansını dene derim sonra olacaklardan kimse sorumlu değil sen fazla film izlemişsin kizim burası türkiye bursa kızı rahat bırakma diye bişey yok aklından çıkar o hayali bence 😂😂

0|0
    0|0
  • Istersen yasarsin

0|0
    0|0
  • Yolun açık olsun Pakize

0|0
    0|0
  • Türkiye'de tek başına yaşayan kadınlar var. Senin beceriksizliğin o.

0|0
    0|0
  • Gel benimle ol

0|0
    0|0
  • Gel benle evlen be neden evlenmek istemiyon

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...