Babam ablamla beni dovup annemi ablami beni hepimizi sokaga atti napmaliyiz darp raporu veya polisi ararsak ne olur?

Babam ablamla beni dovup annemi ablami beni hepimizi sokaga atti napmaliyiz darp raporu veya polisi ararsak ne olur?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hastaneye gidin darp raporu aın, zaten orada polisle karşılaşacaksınız gereğini yapar.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sebebi nedir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Böyle bir durumda buraya böyle bir soru soracağına aile büyüklerine gidin sıkıntı neyse anlatın konuşarak çözmeye çalışın baktınız olmuyor dava eder ayrılırsınız

0|0
    0|0
  • hiç durmayın derim arayın karakolu hastaneden polis nezaretinde bir darp rapor alırsınız ve burda devreye nöbetçi savcı girer sizi dövüp sokağa atan babanız gözaltına alınıp sabah savcılığa ifade verir savcılık kanalı ile evden uzaklaştırma alıp hakkında darp davası açılır ve ceza alıp oda HAGB çevrilir buda ders olur

0|0
    0|0
  • Devlet haksızın yaninda.. yine ezilen siz olursinz. a* koyduğum memlekette kadına el kaldiran tecavüz eden herkes ertesi gün elini kolunu sallayarak geziyo

0|0
    0|0
  • trolun boylesı

0|0
    0|0
  • baban cinnet gecirmis her halde neden böyle yaptı

0|0
    0|0
  • Noldu ya bu saatte insan sokağa mı atılır gidin rapor alın hemen şikayette bulunun

0|0
    0|0
  • Durduk yere mi

0|0
    0|0
  • Baba hapse girer

0|0
    0|0
  • babandan dayak yiyip sokağa atılıyorsan ve sen burdasın bence az bile yapmış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hiçbişey olmaz en kısa zamanda git darp raporu al kanıtınız olsun gerçi bu ülkede kadının yaşamı çok da değerli değil ama bir şekilde polisler yardımcı olur baban değil kim olursa olsun yaptığını yanına bırakma

0|0
    0|0
  • Kadına şiddet var haklı olan sizsiniz mühtemelen hapis cezası verilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...