Kızların % 99'ı neden aşka inanmıyor , yakışıklılığa ve paraya inanıyor?

Bence kızların % 99'u kezban ve sevgiyi hak etmiyor.

Güncellemeler:
mk hiç sevgilim olmadı hiç bir kız beni hak etmiyor yaşım 23 bütün kızlardan nefret ediyorum elimde değil genelleme falan demeyin hep aynı şeyi diyorsunuz papağan gibi

0|0
20|5

En İyi Kız Görüşü

• Aslında inanmamalarının nedeni sevdikleri kişiler onların güvenini sarstıklarından dolayı kaynaklı bazı kızların. Bazıları senin de dediğin gibi kezban olduklarından. Benimde sevgilim olmadı. Kimi sevsem karaktersiz ve ya beklentileri daha yüksekti. Birini sevdim ona karşı güvenimi yok etti yetmemiş gibi bana dost kazığı atmaya çalışıyor.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aşkın gerçek hali kalmadığı için olabilir mi. Seviyorsun boşa çıkıyor tekrar seviyorsun güvenemiyorsun hep yarı yolda kalıyorsun çünkü. Bunu karşısındaki insan umursamıyor bile. O yüzden para ve tip önemli olmaya başlıyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Deme böyle kardeş her kız şirket ya da krallık mı istiyor? Seni sen olduğun için sevmedi mi kimse? 18 yaşında ne yapıyordun sen?

Para lazım ben parasız yaşamaya çalıştım tiksindim paradan ve paraya satılan ucuz insanlardan inadına parasız hayat dedim ne oldu parasızlığın dibine vurdum ama sağlık para yolculuk para.

Yaşanmıyor parasız bu yüzden kafamızda belli bir miktar yeterli.
    Her kıza erkekler son model araba çekmiyor altlarına, yalılar falan da almıyor.
    Pek çok kadın para yerine kaliteli ve orta gelirli bir adamı tercih eder bence.
    Para yenilmiyor neticede ve hayatımızda parayla aldığımız şeylerin mutluluğu tez geçer.

Böyle de deme bak kırıldım uzun uzun yazdım. Gösterecektir hayat aradığın gibi kadınları hepimiz aynı değiliz.

1|0
    0|0
    • Sen çok lüks bir hayattan vazgeçer misin anca geçimi saglayıp kenarıya güç bela üç beş kuruş atabilen bir adam için ?

• Benim 7 senedir süren bir ilişkim var. Sevgilimin ailesi çok zengin sevgiliminde altında iyi bir mercedes var. Ailesi kesinlikle vermiyor kızı kabul etmiyolar benimle konuşma tenezülünde bile bulunmuyorlar ben şimdiki aklım olsa asla başlamazdım bu ilişkiye aşk çok büyüdü ayrılamıyoruz şimdi yapıcak bişey yok mecbur orta halli yaşama gelicek o bundan şikayetçi degil görmüş etmiş parada pulda gözü yok parada pulda gözü olanın parası pulu yoktur.
      bunu örnek vermek istedim çünkü bizim gibi bir aşk daha görmedim :) öyle bir dünya yok yani.

• Senin bana dedigin birtek şey varsa geçim derdi geçinmek aşktan önemli senin için ama benim içinde aşk daha önemli. aşk olunca nasıl geçinecegini çok iyi biliyorsun insanlar aşkı en başından bu düşünceyle kaybediyolar. aşk karın doyurmuyor lafı. Aşk karın doyuruyor yeterki geç kalınmış bir aşk olmasın :)

• Tek aşk GALATARAY gerisi yalan dolan

0|1
    0|0
  • Erkekler kizlarda neden kcoa memelere bakiyosa ayni sebepten mk

1|1
    0|0
  • Valla kızların %99 'u , erkeklerin potansiyel abaza olduğuna inanıyor.

0|0
    0|0
    • Bu da sizin kezoluğunuz Avrupa kızları gibi açıldınız saçıldınız ama beyniniz HALA KAPALI !

• Sen git kaslı yakısıklı bir erkeğe o halleder seni çoğunuz hal olmak isteyen sapıklarsınız çünkü ahaha

• :D Benim hoşlandığım insanı yakışıklı bulan bir tane arkadaşım yok. Sen herkesi aynı kefeye koymaya devam et hadi kardeş hadi..

• Yine bir genelleme ile karşınızdayız. Kime göre neye göre? Ayrıca %99 olduğunu nerden biliyorsun hepsini çözdün mü? Karşına iyi bir insan çıkmamış demek ki veyahut sen onları hakedecek şeyler yapmamışsın. Başkalarını eleştirmek yerine insan kendisine bakmalı ilk önce. O insanı hakedecek neyim var diye. Hiç sevgilin olmamış olabilir benim de hiç olmadı hatta dalga geçen bile oldu lise de üniversite de falan. Papağan demişsin de biz kadınlar neysek sizde osunuz kusura bakmayacaksın. Bu ne kadın/erkek düşmanlığı? Kazık yedin diye bütün herkesi genelleme altına alamazsın. He son olarakta şunu söyleyeyim belki de asıl sevgiyi hakedenleri siz elinizin tersiyle itiyorsunuzdur belli mi...

0|0
    0|0
    • Ya boş yapma bana burda bu benim fake hesabım gerçek hesabımla hepinize karşı bence hazırlıcam BÜTlerden sonra hepiniz sus pus olacaksınız geçin bu ayakları yalancılar

• Kim demis aşka inanmadigimizi. Annemin ve babamın birbirlerine olan sevgisine şahitken aşka inanmiyorum demem ben 😊

0|0
    0|0
  • Welcome toplam real life

0|0
    0|0
  • para köpeğin olsun ayıp ettin aşkada inanan kız vardır

0|0
    0|0
    • İnanıyorsam şerefsiz olayım kusura bakma Türk ve Kürt kızlarının yani Türkiyedeki kızların % 99'u çakma Avrupacı ve batı ile doğu arasında sıkışmış çelişkili beyinleri ve sözleriyle kalplerinin ayrı konuştuğu bir objesiniz artık gözümde. Ben şu an Türkiye'de kimsenin kimseyi sevdiğini düşünmüyorum bütün aşklar hep YALAN dolan , bize her sevdadan KALAN SADECE İSLAM VE GALATASARAY !

• fenerbahçe deseydin o zaman bile kabul ederdim cümleyide olmadı bu kanka :(

• Ben acı çekiyorum sen hala elizabeth , pardon makara.

• senin yaran var belli iyi darbe yemişsin

0|0
    0|0
  • Ben aşka inanıyorum ve merak ediyorum bunun erkekler icin olanını sordun mu?

0|0
    0|0
    • Sizin tek derdiniz yakışıklılarla yatmak hepiniz sapık ve sahtesiniz bana göre.

• Güzel olduğumdan değil beni çözmeye çalışıyolarmış garip bir kızmışım vs sevgilimin tipini görseydin yargılayamazdın çünkü benim kız arkadaşlarım tipini beğenmiyor ben ne olursa olsun seviyorum umrumda olmuyor parası falan diye se ötme simdi benim durumum ondan daha iyi

• Her ortama girdim senden bulamadım sana inancım az.

• szi gereksiz kötü kızlara denk geldiysenşz iyilerin suçu ne allah allah bulan buluyor karşimm

0|0
    0|0
  • Aşk'a inanmiyoruz çünkü güvenimizi sarsıntınız canımızı yaktınız. Ve ben paraya tipede önem vermem '' Adam'' olsun yeterli..

0|0
    0|0
  • Sen tipe bakarsan sende de tipe bakarlar

0|0
    0|0
  • Kesinlikle.

0|0
    0|0
  • duygularımı siktiler napalım hala aptal gibi beyaz atlı aşk böceğimizi mi bekleyelim

0|0
    0|0
  • Aşk karın doyurmaz...

0|0
    0|0
  • aşk dediğin nedir ki gülüm, ben senin için cuzdanı boşaltmayı göze almışım

0|0
    0|0
  • Ben evli değilim siz?

0|0
    0|0
  • Aşka inananlarin inancını korelttiniz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Erkeklerde inanmaz genelde aşka herkes için geçerli değil tabide şahsen inanmam sevgi var aşk yok, senin bahsettiğin kızlar tipik cadde kızları elde edersin ve yollarsın hayatları boyunca kullanılmaya mahkumdurlar aşşağılık tabaka onlar değer görmezler kullan at kalbini ruhunu görecek birisini yanlış yerlerde arıyorsun bence.

0|1
    0|0
  • onlar geleceklerini düşünüyor :D

0|1
    0|0
  • Devir boyyyllee

0|0
    0|0
  • Çünkü para somut

0|0
    0|0
Yükleniyor...