Birisi bana şu sorunun cevabını vereblir mi bu ülkede neden çok aptal cahil beyinsiz ahlaksız saygısız var?

Resmen psikolojim bozuluyor ya tipleri görünce kimseyi aşşağılamıyorum herkes insan ama bunlar hayvan terbiyesiz ahlaksız ulan yok zorla oruç tutacaksınız namaz kılacaksınız bilmem ne biz bu kadar iğrenç bir ülke miyiz arkadaşlar bir de herkes aptal bu ülkede burdan kaçmak gitmek istiyorum ya atamızın bıraktığı ülkeye bak kemikleri sızlıyordur ben artık bu ülkedeki insanlara inanamıyorum hayatımda bu kadar aptal insan ve ülke görmedim benle aynı fikirde olan var mı? Yoksa ben mi bıktım sadece bu kadar aptal ve salaktan hepsi canım her ülkede var demeyin bu ülkede %70i geirzekalı bu ülkenin nedennn psikolojim bozuldu ya?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• sen bir sakin ol önce :D senle aynı fikirdeyimde cahil insanlara yapabilceğin bişey yok malesef

0|1
    0|0
    • Kardeşim bir insan cahil olur ama aynı zamanda cahil+ahlaksız+terbiyesiz+zorba olur mu? Olur türkiyede bunlardan 100000 tane var

• oluyo işte yobaz ekle sen bide onların arasına

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum bu yapıca olanların çoğu dinci oluyor. Bende müslümanım sana öneride bulunurum müslümansa tutmaz istemiyorsan bu senin iraden. Hesabı ben vermicem benim inancıma göre böyle. Adamlar Atatürk'ün yaptıklarıyla değilde. Dinsiz mi dini var mı? Diye tartışıyor. Bunlarda müslüman işte. Sen kendi yolunu çiz. İnsanları takma. Cahil insan mutludur.

0|0
    0|0
    • Ben mutlu olamıyorum bu ülkede! Bende müslümanım bilader ama bu gerizkealıların yaşadıkları din islam değill!! İslam hoşgörü dinidir barış dinidir. Bunlar hangi dini yaşıyor! Ben bıktım bu ülkeden baskıdan aile baskısından her boktan kendi yolumu nasıl çiziyim

• Çok güzel yapıyorsun. Türkiyede senin gibi insanların oldugunu bilmek beni mutlu etti. Lan ben bide zaten bu insanların aptal olmasına cahil olmasına kızmıyorum bir de bunun farkında değiller övünüyolar ona kızıyorum

• Türkiyede her çeşitten insan varda. Hangisi konuşacağını bilmiyor işte. Aynen birde akıllı pozlarına giriyorlar. Mantık denen şey zaten yok. Aziz Nesin zamanında demişti. Tayyip'e siz aydınları susturup cahilleri konuşturacaksınız.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Herkesi kusurlu görüp kendini kusursuz saymandan kaynaklanıyor olabilir. Bütün yanlışları düzeltemezsin , yanlışı gören gözünü düzelt pozitif düşün

0|0
    0|0
    • Lan kardeşim anlamıyorsun galiba ben kendimi kusursuz görmüyorum! Herkes neden tipsiz ben yakışıklıyım mı dedim sana? Ben diyorum ki nedne bu kadar cahil ahlaksız terbiyesiz var türkiyede görmüyo musun hiç haber izlemiyoymusun dışardaki hayatlara bakmıyomusun dinci hocalar tacizci imamlar bilmem ne sen neyi savunuyosun hala?

• Gavur dedikleri adamlar tertemiz. Yahu bak turistlerle konuşuyorum bazen yazlık yerde oturuyorum ben. Adamlar güler yüzlü tertemiz saygılı medeni insanlar bide bizim bu müslümanlara bakıyorum yüzlerinden nur gitmiş terbiyesiz ahlaksızlar. Nerde müslüman orda kargaşa pislik bak görürsün. Müslümanlar dünyadaki en büyük virüsler

• Haklisin kardeşim diyecek sözüm yok

• çokmu akıllısın sen

0|0
    0|0
  • bazen az kalıplı olsamda bir kaç tane adamı indirsem diyorum.. zengin olsam çete kurup bu pislikleri öldururdum..

0|1
    0|0
    • Aynen bro amlarınakoyalım yemin ederim bu pislikler türkiyeden gitsin

Yükleniyor...