Erkekler nedem kendisine deger veren insani sevmez?

Cidden oyle 😔16 25 arasi oyle 25 den sonra erkekler kendisini secicek kiz araiyor onceden neden oyle degiller peki 😞boylw kasar birsuru erkekle gezmis kizi istiyolae

0|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• Bende aynı şeyi kızlar için düşünüyordum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öncesi yatmak içi. Sonrası evlenmek için yavrum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Bir erkek bir kadına göre geç olgunlaşır. Bu çocukluktan gelen bir durumdur. Şöyle ki.. Bir erkek çocukluğunde hep oyucudur. Kumandayla ralli falan yapar. Kızlar öyle değil. Hep bir anaçlık aşılanır. Oyuncak bebeklerinin annesi olurlar. Bir davette mutlaka gelinliğe benzer şeyler giydirilir. Çocukluktan prens hayali kurmaya başlar. Erkekler o yaşlarda kızlardan korkar. Bu bir gerçektir. Yaşlar ilerler ergenlik gelir. Kız artık duygusal bir ilişki isterken erkek kolay lokma arayışîndadır. Hala o oyun tarafını bırakmış değildir. Dahada ileride boşluğa düser. Artık hićbirşeyden tat alamaz. Sevmek ve sevilmek ister. İste o zaman evliliğe hazırfır.

0|2
    0|0
  • Yalniz kalan kızların su atarlanmasina da çok guluyorum. Kasar kiz istiyorsunuz sallamasi. Tek bir erkek bile bunu istemez. Yalnizliginiza boyle kilif uydurmayin.

0|0
    0|0
  • Çünkü 25 den sonra gözleri açılıyor. Sıkılıyorlar artık koşturmaktan. Ve az çok işi gücü ve sosyal statüsü de oluyor. O saatten sonra ne dırdır çekicem, iyi anlaştığım, kıymet bilen biri olsun istiyor.

0|0
    0|0
  • Asıl kadınlar öyle. Ayrıca bu devirde kaşarlanmamış kadınlar kesin çirkin oluyor. Ama yakışıklı olup ta kendini tutan çok erkek var.

0|0
    0|0
  • erkek kadın yarımı yapmanın manasız olduğu bir durumdur. değer veren insan el altında bulunan insandır. doymamış olan kadını erkeği fark etmez elinin altında bulunan insandan ziyade ulaşamadıklarına gider..

0|0
    0|0
  • Yoo aksine ben cok seviyorum =/

0|0
    0|0
  • 25 ten sonra kendisini seçecek kız aramaz erkek.. yine kendi seçer... ha çok ezik bir tipse bilemem.. her özgüveni yüksek erkek kendi seçer..

0|0
    0|0
  • Herkes aynı değil 😐

0|0
    0|0
  • tam tersi olmasın

0|0
    0|0
  • O kasarla vakit geciyolar keyif buluyolar ama ciddi olduklari zaman duzgun kiz isterler onlara gosterilen sevgi sevgi bile degildir gecicidir

0|0
    0|0
  • ilk araba sürerken insanlar hep kullanılmış araba alır sürmeyi öğrenince ise sıfır alırlar buradan anla işte :D

0|0
    0|1
  • işte bu soruyu bende kızlara soruyorum neden değer verdikçe sevilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • Bana bir değer verene ben bin değer veririm

0|0
    0|0
  • Türkçe yazarsan, cevap veririm

0|0
    0|0
  • Bence bu bir genellemedir. 18 20 belki bu genellemeye uyar ama sonrası için aynı şeyi söylemem.

0|0
    0|0
  • hiç sevmemiştir o değer veren kimseyi

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum bunu anlamak cidden zor

0|0
    0|0
  • Bence kızlarda yavsaklari seviyorlar adamları sevmiyorlar

0|0
    0|0
  • Tam tersi kızlarda aynı zaten. Peki birsey sorabilirmiyim?

0|0
    0|0
    • Yoo bn oyle degilim 😔ben sevdifim insani tum kalbimle severim 😍gozum disaeda olmaz herdeyden vazgecerim onun icin ama kimse benim gjni kizi sevmez got gosteren sarisanlar varken

• Peki ozaman bu kız neden böyle yaptı? Deli gibi hoşlandigim bir kız vardi. Aynı binada oturuyoruz ve bakmama karşılık veriyor hiçte rahatsız bir halı yoktu.2 un önce açılmak için merhaba damla diyince sen kimsin be dedi tanimadinmi dedim evet dedi yüzünde hafiften alaycı bir tebessüm vardı. dunde normalde 9 dan önce işten gelmeyen kız binanın onunde oturuyordu bahçede tamda benim işten geldiğim saatte. Bu kızin amacı ne? Neden boyle yapıyor sence?

• Kadınlar seviyor sanki genelleme yapmamak lazım

0|0
    0|0
  • Sallama ya yok öyle birşey uydurup uydurup yaziyorsunuz

0|0
    0|0
  • 25'den sonra hayatın zorluğunu fark edip çalışan namuslu bir bayan isterler genelde

0|0
    0|0
  • Ben bana deger vermeyen yapmacik birisiyle asla birlikte olamam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Zoru seviyorlar

0|0
    0|0
  • Muameleleri iyi bnce

0|0
    0|0