Güzel olmayan insanla neden dalga geçilir?

Elim Ayagım düzgün Allahıma sükürler olsun. Bunun icin sükrediyorum.
Ama insanları anlayamıyorum ya. Dıs görüntüsü hos olmayanla, güzel olmayanla neden dalga gecilir?

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kendilerini başkalarının yerine koyup o insanı anlamadıkları için böyle davranıyorlar. Oysa öyle olmayı o istemedi Allah yarattı. Beğenmeyebilirler ama dalga geçmeleri yaratıcıya hakaret olur

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• bununla dalga gecen net orospuçocugudur.

1|0
    0|0
  • Karaktersizliğin meziyetsizlikle buluştuğu nokta işte.
    Takılmayın bence, ufak insanlar onlar...

0|0
    0|0
  • Kim dalga geçiyorsa hata ediyor. Güzellik, yakışıklılık bir övünme vesilesi değildir. Diğer nimetler gibi bir imtihan vesilesidir.

0|0
    0|0
  • Guzel olmayan insanla dalga gecilir diye bir genellemede ilk defa senden duydum

0|0
    0|0
  • İlk kendilerine baksinlar

0|0
    0|0
  • çok saçma düşününce gerçekten bir önemi yok sonu belli zaten insanın toprak olacak. Güzel çirkin ayırt etmiyorlar yani.5 duyu organın çalışıyorsa şükret ve yaşa bence..

0|0
    0|0
  • Karaktersizlik.

0|0
    0|0
  • Bunu yapanlar kendini beğenmiş insanlar. Pardon insan dedim

0|0
    0|0
  • dalga geçen zaten acayip derecede çirkin embesil biridir ki kendi açıgını kapatmak için başkalarına laf atarlar

0|0
    0|0
  • Kendini bir bok sanıyordur bilmez ki kendisi de bir boka benzemez pislik atar işte dalga geçer. Acinacak haliyle övünür bir de

0|0
    0|0
  • Allah'ın yarattığı hiçbir şeyle dalga geçmem onun yarattığı her şey güzeldir

0|0
    0|0
  • ayıp yani dimi.. canım benim

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum hep öyle yapïyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Dalga geçilmez tabikide, onlar insan degil bir kere, böyle şey yapilmaz yaa bir insanin kalbini nasil bile bile kırabiliyorlar anlamiyorum bu neyin kafasi

0|0
    0|0
  • İnsanlar da çok mükemmel değil. Seninle dalga geçenle sen de geç. Kusursuz insan yoktur. Hiç olmadı insanları dış görünüşüne seçemediği bir şeye göre yargılayanın aklında şüphe de ederim zaten.

0|0
    0|0
  • İnsan her zaman kendini diğerlerinden ustun gorur bu yüzden kendisinden zayıf olduğunu düşündüğü herkesi ezer ya da ezdigini sanar. Bu da insanoğlunun kendi egosuna yenik düşmesidir, acınacak haldedir.

0|0
    0|0
  • canım olanlar geçer

0|0
    0|0
  • Dalga geçmem hıcbir zaman geçeni de anlamam

0|0
    0|0
  • Onlara insan dmiyoruz kanka boş ver salla

0|0
    0|0
  • Oylelerinde oz guven denilen sey yoktur ondan baskalariyla dalga gecip ve olmayan ozguvenlerini tatmin ediyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...